Ir mane GPS ižūliai vedė tuo pačiu maršrutu į VI-147, prie tos pačios tvoros, hi... Bet į GPS nuorodas man klykiantį balsą nekreipiau jokio dėmesio ir pasukau kitu maršrutu, visai iš priešingos piliakalnio pusės. Ir be jokių nuotykių, visiškai ramiai privažiavau iki pamiškes, esančios 60m. iki piliakalnio VI-147 viršūnės.

VI-147-2

                                                                Piliakalnis praktiškai nematomas

VI-147-1

                                                                           O čia jo viršūnė

Užlipau ant piliakalnio - reikejo juk pagal koordinates įsitikinti paties VI-147 ir jo viršūnės egzistavimu, apžiūreti viską. Paaiškėjo, kad su piliakalniu "viskas tvarkoj", yra jis, viršūnės koordinates sutapo.

Piliakalnis suformtuotas labai gražus, su stačiais šlaitais. Bet visas "veiksmas" vyksta miške, piliakalnio viršūnė taip pat apaugusi dideliu mišku. Tiesa, per piliakalnio viršūnę nutryptas takelis - kažkas, matyt, juo vis dar vaikšto... Gal ne vien laukiniai žvėrys?

Taigi, pamiškeje, prie pat piliakalnio šlaito, pasistačiau anteną. Eteryje atidirbau porą gerų valandų, padariau 76 QSO. Per visą tą laiką prie manęs niekas nepriejo, jokie šunys nepuolė. Viskas ramu, kaip Šiaurės Poliuje, hi. Nors matėsi, kaip tolumoje laukuose dirbo žmonės, keliais važinėjo automobiliai, virte virė gyvenimas. Bet manimi niekas lyg ir nesidomėjo... Vienu žodziu, man tikrai "nepasisekė" taip, kaip vakar "pasisekė" Romualdui, hi...

Užtrukau visame "reikale" 4 geras valandas, nuvaziavau 92 km.
Bet s v a r b i a u s i a yra tai, kad p a g r i n d i n i s šios ekspedicijos tikslas pasiektas !
DABAR VISI GALIME PASVEIKINTI ALBINĄ -  LY2MM SU 800 PILIAKALNIŲ jo Loge !

 

Tadas - LY2BAW