Sveiki !

Gal s
ąmoningai to norėdami, o gal ir visai netyčia, bet Jūs užsukote į Viktoro virtualius namus.  Tad .....   SVEIKI ATVYKE  !


Tam tikruose visuomenės sluoksniuose mane
nuo seno labiau žino kaip "bulvės ir grybai". Tai nuo radijo šaukinio LY2BIG, kuris 2006m. žiemą pavirto į trumpesnį LY1A.

Dalykas, kuris mus vienija ir užveda, vadinasi mėgėjiškas radijas (Ham Radio). Tai toks užsiėmimas, kuris mums kainuoja daugybę laiko ir finansų. O ką jis mums duoda?
Nemažai. Ir ar verta gaišti pasakojant? Pačiam nepabandžius, nelengva bus suprasti.

Ką aš myliu: savo šeimą, vietą kur gyvenu, greitą vairavimą, skaitmenines kameras, ICOM, Internetą, kontestus, RTTY, PSK31, GPS navigaciją ir ryšius per radiją (vairuojant), alų, HF, CQWW, didelio formato namų kiną, fotografavimą, WAL, WALQ, beverage antenas,  keliones... (kam reikia - tas šitas santrupas supras)

Kas man dažniausiai ne itin rūpi: vynas, DX, dipoliai, CW, apsipirkimai, 
mados, žvejyba, medžioklė, Ten-Tec, Yaesu, UHF, QRP, QSL, ...

Kas mane siutina: miegot daugiau bei 7 val. per parą, kad paroje yra TIK 24 valandos, maršrutiniai Taxi, reklama, žuvis (pietums), lėtai besivelkantys automobilių vairuotojai, bankininkai, valdiškų įstaigų BIUROKRATAI,  Kenwood'as, bulviakasis, DX netai ir list'ai, TVI, SPAM'as, Aurora, "erelius" vaidinantys spuoguoti 17-mečiai, mano kaimyno šuo...
 Home
 Apie mane
 Foto galerija
 Nuorodos
GSM: +370 621 11121
 Nuorodos
 Mylimiausi
 Paskutinė redakcija: 2007.02.06. 20:55 UTC
My status
Mano SKYPE būsena:
 Home Page | Contact Me
eXTReMe Tracker