63 – asis Lietuvos atviras ARDF čempionatas

Šiaulių raj., Girnikai.Tauragės raj. Kaskalnis. 2021 m. 07.16-18.

 

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Komanda

3,5 MHz

144 MHz

Sprintas

Foxoringas

Laikas      Vieta

Laikas      Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

W21

1

Giedrė Kamarevceva

Lapiu

75.58

2

76.15

1

41.04

1

 

 

2

Nadiežda Mastauskienė

Pelengas

61.41

1

80.38

2

41.11

2

 

 

W45

1

Aušra Dapkienė

Pelengas

62.30

1

-

-

-

-

-

-

W55

1

Asta Bogušienė

Lapiu

58.05

1

59.29

2

33.06

2

 

 

2

Sigita Užienė

Lapiu

77.13

2

55.59

1

31.09

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W65

1

Marija Tamaševskaja

Vilnius

75.52-1

1

73.04

1

44.36

1

 

 

M21

1

Kęstutis Ruzgis

Peleng

58.30

1

58.38

1

-

-

 

 

2

Mantas Skudrickas

Lapiu

73.25

4

65.48

2

26.43

1

 

 

3

Rolandas Volbikas

Peleng

59.05

2

-

-

31.31

2

 

 

4

Tomas Šiukšteris

Peleng

63.09

3

95.54

3

-

-

 

 

.M40

1

Kęstutis Ruzgis

Peleng

-

-

-

-

30.54

1

 

 

.M50

1

Algirdas Skudrickas

Lapiu

47.57

1

51.48

1

23.39

1

 

 

2

Andres Viira

Estija

57.12

3

73.33

4

40.12

3

 

 

3

Vladas Kalvelis

Peleng

52.48

2

73.52

5

32.48

2

 

 

4

Tarmo Gede

Estija

71.26

6

64.53

2

55.17

5

 

 

5

Viktor Bartkus

Peleng

65.48

5

65.17

3

48.53

4

 

 

6

Robertas Dapkus

Peleng

57.37

4

-

-

-

-

 

 

7

Rolandas Lazdauskas

Lapiu

93.08

7

-

-

-

-

 

 

M60

1

Rimantas Basys

Peleng

55.08

1

72.04

1

30.46-1

3

 

 

2

Arūnas Maršalka

VU RK

61.42

2

72.31

2

-

-

 

 

3

Alvydas Simanaitis

Lapiu

65.12

3

41.48-1

3

31.04

1

 

 

4

Artūras Žukauskas

VU RK

-

-

-

-

47.54

2

 

 

M70

1

Edvardas Brazauskas

KTU RK

56.17-1

2

-

-

-

-

 

 

2

Algimantas Dapkus

Peleng

52.09

1

36.57

1

66.09-1

1

 

 

 

Rengėjas: RSK“Lapių medžioklė, LRSF

 

-----------------------------------

Šiaulių rajono pirmenybės 2021.

2021 06 19, Telšiai, Pagermanyė

144 MHz

M21

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

36

Volbikas

ROLANDAS  

10

00:53:49

1

15:13[4]

20:26[1]
5:13

27:44[3]
7:18

33:24[2]
5:40

44:58[5]
11:34

53:31[100]
8:33

2

124

Navickas

JULIUS

10

00:54:33

2

15:50[4]

26:05[1]
10:15

32:56[3]
6:51

41:47[2]
8:51

50:39[5]
8:52

54:14[100]
3:35

3

16

Skudrickas

MANTAS

10

01:04:57

3

20:08[4]

30:04[1]
9:56

41:14[3]
11:10

51:49[2]
10:35

59:36[5]
7:47

64:34[100]
4:58


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M40

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

35

Ruzgis

KĘSTUTIS

10

01:13:48

1

14:04[4]

24:10[1]
10:06

42:59[3]
18:49

61:33[2]
18:34

70:50[5]
9:17

73:29[100]
2:39


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M50

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

1

9

Skudrickas

ALGIRDAS

10

00:40:11

1

8:20[3]

16:47[2]
8:27

25:05[1]
8:18

30:28[4]
5:23

39:54[100]
9:26

2

56

Bartkus

VIKTOR 

10

00:54:01

2

13:00[3]

21:19[2]
8:19

30:13[1]
8:54

40:17[4]
10:04

53:38[100]
13:21

3

24

Masilionis

REMIGIJUS 

10

01:00:11

3

13:05[3]

32:03[2]
18:58

45:18[1]
13:15

50:04[4]
4:46

59:53[100]
9:49

4

51

Kalvelis

VLADAS  

10

01:12:54

4

17:53[3]

33:33[4]
15:40

49:31[1]
15:58

64:05[2]
14:34

72:28[100]
8:23


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M60

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

1

23

Simanaitis

ALVYDAS

10

00:46:36

1

8:25[1]

18:26[4]
10:01

32:54[3]
14:28

39:07[2]
6:13

46:17[100]
7:10

2

37

Maršalka

ARŪNAS

10

00:53:02

2

14:37[3]

25:00[2]
10:23

35:21[1]
10:21

41:24[4]
6:03

52:39[100]
11:15

3

22

Žukauskas

ARTŪRAS

10

01:12:22

3

15:59[3]

28:52[2]
12:53

41:22[1]
12:30

56:32[4]
15:10

72:00[100]
15:28


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M70

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

161

Dapkus

ALGIMANTAS

10

00:44:47

1

15:57[1]

35:23[5]
19:26

44:14[100]
8:51


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

W21

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

12

Nakvosė

NADIEŽDA

10

01:04:56

1

17:43[1]

27:50[3]
10:07

33:29[2]
5:39

41:40[5]
8:11

54:05[4]
12:25

64:35[100]
10:30

2

20

Kamarevceva

GIEDRĖ

10

01:20:29

2

21:30[4]

31:56[1]
10:26

43:28[3]
11:32

54:17[2]
10:49

75:23[5]
21:06

80:06[100]
4:43


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

W55

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

1

31

Bogušienė

ASTA

10

01:04:55

1

20:48[3]

31:36[2]
10:48

45:58[1]
14:22

58:19[5]
12:21

64:28[100]
6:09

2

63

Užienė

SIGITA 

10

01:05:24

2

13:57[3]

31:38[2]
17:41

39:12[5]
7:34

51:54[1]
12:42

64:56[100]
13:02


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

W65

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

132

Tomaševskaja

MARIJA

10

01:00:56

1

31:59[1]

59:58[100]
27:59

 

2021 06 20, Telšiai, Pagermanyė

3,5 MHz

 

M21

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

36

Volbikas

ROLANDAS  

10

01:07:36

1

15:28[1]

33:33[4]
18:05

47:23[5]
13:50

54:05[2]
6:42

62:42[3]
8:37

67:31[100]
4:49

2

21

Šiukšteris

TOMAS

10

01:12:43

2

16:00[1]

25:57[5]
9:57

38:46[4]
12:49

58:10[3]
19:24

64:11[2]
6:01

72:36[100]
8:25

3

16

Skudrickas

MANTAS

9

00:55:53

3

14:23[1]

30:33[5]
16:10

36:32[2]
5:59

48:06[3]
11:34

55:45[100]
7:39

4

18

Tamaševičius

AUDRIUS

8

01:22:51

4

20:23[1]

31:13[5]
10:50

53:20[4]
22:07

82:41[100]
29:21


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M40

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

34

Bendikas

TOMAS

10

01:36:44

1

27:46[1]

41:44[5]
13:58

60:03[4]
18:19

79:21[2]
19:18

90:48[3]
11:27

96:38[100]
5:50

2

35

Ruzgis

KĘSTUTIS

9

00:48:54

2

43:10[3]

48:39[100]
5:29


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M50

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

9

Skudrickas

ALGIRDAS

10

00:51:19

1

9:07[2]

21:24[1]
12:17

33:54[4]
12:30

46:34[3]
12:40

51:12[100]
4:38

0:00

2

51

Kalvelis

VLADAS  

10

01:01:22

2

16:14[1]

28:50[2]
12:36

37:18[3]
8:28

54:47[4]
17:29

61:13[100]
6:26

3

56

Bartkus

VIKTOR 

10

01:19:05

3

13:07[3]

27:15[2]
14:08

46:19[1]
19:04

65:03[4]
18:44

78:41[100]
13:38

4

10

Lazdauskas

ROLANDAS  

10

01:31:02

4

17:25[3]

37:28[2]
20:03

58:54[1]
21:26

80:18[4]
21:24

90:51[100]
10:33


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M60

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

23

Simanaitis

ALVYDAS

10

00:47:20

1

7:54[3]

13:44[2]
5:50

25:26[1]
11:42

39:57[4]
14:31

47:13[100]
7:16

2

37

Maršalka

ARŪNAS

10

00:56:29

2

12:35[3]

18:39[2]
6:04

32:42[1]
14:03

48:57[4]
16:15

56:21[100]
7:24

3

22

Žukauskas

ARTŪRAS

10

01:26:13

3

13:12[3]

28:39[2]
15:27

48:54[1]
20:15

75:21[4]
26:27

86:05[100]
10:44


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

M70

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

161

Dapkus

ALGIMANTAS

10

00:42:32

1

19:27[2]

33:08[3]
13:41

42:22[100]
9:14


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

W21

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

12

Nakvosė

NADIEŽDA

10

00:45:49

1

7:44[3]

12:31[2]
4:47

25:54[5]
13:23

38:25[4]
12:31

45:42[100]
7:17

2

20

Kamarevceva

GIEDRĖ

10

01:04:04

2

17:50[2]

24:24[5]
6:34

38:11[4]
13:47

56:47[3]
18:36

63:56[100]
7:09


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

W55

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

63

Užienė

SIGITA 

10

00:57:53

1

16:36[5]

33:04[2]
16:28

48:09[3]
15:05

57:43[100]
9:34

2

31

Bogušienė

ASTA

10

01:00:38

2

21:33[5]

37:24[2]
15:51

52:31[3]
15:07

60:28[100]
7:57


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W55 W65

W65

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

132

Tomaševskaja

MARIJA

10

01:42:51

1

43:21[2]

102:24[100]
59:03

 

 

Organizer:  RSK “Lapių medžioklkė”, Egidijus, Audrius

---------------------------------------------------------

 

XVI ARDF žaidynės “Saulės miestas-2021”

Šiaulių sporto šimtmečiui paminėti

 

Competition:  23.05.2021   from 8.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=3 W45=1 W55=1 W65=1 M21=4 M40=2 M50=6 M60=3 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              57'16   5       1

   2. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              61'41   5       2

   3. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              88'34   5       3

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              62'17   5       4

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              55'43   4       5

 

Category   W65

   1. Tamaševskaya, Maria      OK R             101'48   3       7

 

Category   M21

   1. Navickas, Julius         Lapi              61'43   6       8

   2. Volbikas, Rolandas       Pele              63'08   6      11

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi              83'36   6       9

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi             109'02   6      12

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              61'11   6      13

   2. Bendikas, Tomas          KTU               81'36   6      15

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              53'59   5      16

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              57'32   5      17

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              61'10   5      21

   4. Navickas, Egidijus       Lapi              66'30   5      19

   5. Bartkus, Viktor          Pele              66'52   5      18

   6. Lazdauskas, Rolandas     Lapi              80'38   5      20

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              56'14   5      25

   2. Maršalka, Arūnas         VU R              58'26   5      22

   3. Žukauskas, Artūras       VU R              80'09   5      23

 

Organizer:  RSK “Pelengas”, Domantas, Viltė, Algimantas

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

    7 Tamaševskaya, Maria      S-3-4-B-F         10:00:00--10:25:11--11:15:35--11:38:03--11:41:48

   11 Volbikas, Rolandas       S-2-3-4-5-1-B-F   10:00:00--10:11:14--10:21:12--10:34:25--10:45:41--10:58:13--11:02:00--11:03:08

   19 Navickas, Egidijus       S-2-3-5-1-B-F     10:00:00--10:12:36--10:24:52--10:45:52--11:00:42--11:04:59--11:06:30

    2 Mastauskienė, Nadiežda   S-3-5-4-1-B-F     10:05:00--10:19:18--10:39:52--10:48:49--11:00:37--11:05:09--11:06:41

   15 Bendikas, Tomas          S-2-3-5-4-1-B-F   10:05:00--10:17:15--10:29:31--10:49:00--11:01:22--11:21:20--11:25:29--11:26:36

   23 Žukauskas, Artūras       S-2-3-5-1-B-F     10:05:00--10:17:08--10:33:03--10:55:17--11:16:49--11:23:40--11:25:09

    5 Bogušienė, Asta          S-3-4-1-B-F       10:10:00--10:23:43--10:41:07--10:55:48--11:03:51--11:05:43

   12 Tamaševičius, Audrius    S-2-3-5-4-1-B-F   10:10:00--10:32:16--11:01:38--11:25:29--11:40:39--11:52:17--11:57:16--11:59:02

   17 Skudrickas, Algirdas     S-2-3-5-1-B-F     10:10:00--10:19:35--10:32:56--10:48:55--11:02:49--11:06:18--11:07:32

    1 Micevičiūtė, Austėja     S-3-5-4-1-B-F     10:15:00--10:27:39--10:44:34--10:53:49--11:06:50--11:11:03--11:12:16

    9 Skudrickas, Mantas       S-2-3-4-5-1-B-F   10:15:00--10:26:37--10:43:03--11:04:10--11:14:56--11:29:35--11:37:00--11:38:36

    3 Kamarevceva, Giedrė      S-4-3-5-1-B-F     10:20:00--10:41:18--10:57:58--11:22:24--11:41:21--11:46:54--11:48:34

   13 Ruzgis, Kęstutis         S-2-3-5-4-1-B-F   10:20:00--10:32:41--10:46:30--11:03:57--11:09:36--11:17:02--11:20:02--11:21:11

   20 Lazdauskas, Rolandas     S-2-3-5-1-B-F     10:20:00--10:33:07--10:48:55--11:08:17--11:32:18--11:39:09--11:40:38

   18 Bartkus, Viktor          S-2-3-5-1-B-F     10:20:00--10:32:49--10:45:44--11:05:06--11:20:52--11:25:34--11:26:52

    4 Dapkienė, Aušra          S-3-4-5-1-B-F     10:25:00--10:35:13--10:55:14--11:04:38--11:20:51--11:25:48--11:27:17

    8 Navickas, Julius         S-2-3-4-5-1-B-F   10:25:00--10:35:05--10:48:06--11:00:33--11:08:11--11:22:02--11:25:36--11:26:43

   22 Maršalka, Arūnas         S-2-3-5-1-B-F     10:25:00--10:36:52--10:48:27--11:04:03--11:15:53--11:22:06--11:23:26

   16 Dapkus, Robertas         S-2-3-5-1-B-F     10:30:00--10:38:03--10:48:15--11:04:58--11:19:13--11:22:37--11:23:59

   25 Simanaitis, Alvydas      S-2-3-5-1-B-F     10:35:00--10:45:01--10:55:23--11:11:00--11:26:06--11:29:55--11:31:14

   21 Kalvelis, Vladas         S-2-3-5-1-B-F     10:40:00--10:50:22--11:01:50--11:20:05--11:35:46--11:39:52--11:41:10

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W21

    1 Micevičiūtė, Austėja     S-3-5-4-1-B-F     13+17+09+13+04+01     0--12'39--29'34--38'49--51'50--56'03--57'16

    2 Mastauskienė, Nadiežda   S-3-5-4-1-B-F     14+21+09+12+05+02     0--14'18--34'52--43'49--55'37--60'09--61'41

    3 Kamarevceva, Giedrė      S-4-3-5-1-B-F     21+17+24+19+06+02     0--21'18--37'58--62'24--81'21--86'54--88'34

 

Category   W45

    4 Dapkienė, Aušra          S-3-4-5-1-B-F     10+20+09+16+05+01     0--10'13--30'14--39'38--55'51--60'48--62'17

 

Category   W55

    5 Bogušienė, Asta          S-3-4-1-B-F       14+17+15+08+02        0--13'43--31'07--45'48--53'51--55'43

 

Category   W65

    7 Tamaševskaya, Maria      S-3-4-B-F         25+50+22+04           0--25'11--75'35--98'03-101'48

 

Category   M21

    8 Navickas, Julius         S-2-3-4-5-1-B-F   10+13+12+08+14+04+01  0--10'05--23'06--35'33--43'11--57'02--60'36--61'43

   11 Volbikas, Rolandas       S-2-3-4-5-1-B-F   11+10+13+11+13+04+01  0--11'14--21'12--34'25--45'41--58'13--62'00--63'08

    9 Skudrickas, Mantas       S-2-3-4-5-1-B-F   12+16+21+11+15+07+02  0--11'37--28'03--49'10--59'56--74'35--82'00--83'36

   12 Tamaševičius, Audrius    S-2-3-5-4-1-B-F   22+29+24+15+12+05+02  0--22'16--51'38--75'29--90'39-102'17-107'16-109'02

 

Category   M40

   13 Ruzgis, Kęstutis         S-2-3-5-4-1-B-F   13+14+17+06+07+03+01  0--12'41--26'30--43'57--49'36--57'02--60'02--61'11

   15 Bendikas, Tomas          S-2-3-5-4-1-B-F   12+12+19+12+20+04+01  0--12'15--24'31--44'00--56'22--76'20--80'29--81'36

 

Category   M50

   16 Dapkus, Robertas         S-2-3-5-1-B-F     08+10+17+14+03+01     0---8'03--18'15--34'58--49'13--52'37--53'59

   17 Skudrickas, Algirdas     S-2-3-5-1-B-F     10+13+16+14+03+01     0---9'35--22'56--38'55--52'49--56'18--57'32

   21 Kalvelis, Vladas         S-2-3-5-1-B-F     10+11+18+16+04+01     0--10'22--21'50--40'05--55'46--59'52--61'10

   19 Navickas, Egidijus       S-2-3-5-1-B-F     13+12+21+15+04+02     0--12'36--24'52--45'52--60'42--64'59--66'30

   18 Bartkus, Viktor          S-2-3-5-1-B-F     13+13+19+16+05+01     0--12'49--25'44--45'06--60'52--65'34--66'52

   20 Lazdauskas, Rolandas     S-2-3-5-1-B-F     13+16+19+24+07+01     0--13'07--28'55--48'17--72'18--79'09--80'38

 

Category   M60

   25 Simanaitis, Alvydas      S-2-3-5-1-B-F     10+10+16+15+04+01     0--10'01--20'23--36'00--51'06--54'55--56'14

   22 Maršalka, Arūnas         S-2-3-5-1-B-F     12+12+16+12+06+01     0--11'52--23'27--39'03--50'53--57'06--58'26

   23 Žukauskas, Artūras       S-2-3-5-1-B-F     12+16+22+22+07+01     0--12'08--28'03--50'17--71'49--78'40--80'09

 

--------------------------------------------------------------

 

Competition:  22.05.2021   from 9.00

Band/Limit:   2-m-band / 140 min

Competitors:  W21=2 W55=1 W65=1 M21=4 M40=2 M50=4 M60=4 M70=1 - 5 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi             100'13   5       2

   2. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              98'11   4       3

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              82'43   4       5

 

Category   W65

   1. Tamaševskaya, Maria      OK R             111'54   2       7

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Pele              73'02   6      11

   2. Navickas, Julius         Lapi              78'16   6       8

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi              84'57   6       9

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi              84'36   4      12

 

Category   M40

   1. Ružgis, Kęstutis         Pele              72'40   4      13

   2. Ruzgis, Vytautas         Pele              97'01   4      14

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              51'07   5      15

   2. Bartkus, Viktor          Pele              60'16   5      17

   3. Navickas, Egidijus       Lapi              61'47   5      19

   4. Kalvelis, Vladas         Pele              66'52   5      18

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              51'58   5      22

   2. Simanaitis, Alvydas      Lapi              53'15   5      23

   3. Maršalka, Arūnas         VU R              62'46   5      20

   4. Žukauskas, Artūras       VU R             108'27   5      21

 

 

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

   24 Dapkus, Algis            S                 12:00:00

    5 Bogušienė, Asta          S-4-3-2-B-F       14:00:00--14:27:09--14:53:29--15:09:06--15:20:41--15:22:43

    7 Tamaševskaya, Maria      S-3-B-F           14:00:00--14:56:08--15:47:53--15:51:54

   12 Tamaševičius, Audrius    S-4-5-2-B-F       14:00:00--14:47:47--15:04:32--15:12:13--15:22:54--15:24:36

    2 Kamarevceva, Giedrė      S-4-5-3-2-B-F     14:05:00--14:35:00--14:56:26--15:13:01--15:32:15--15:43:28--15:45:13

   14 Ruzgis, Vytautas         S-1-4-2-B-F       14:05:00--14:30:49--15:11:02--15:27:43--15:40:09--15:42:01

   23 Simanaitis, Alvydas      S-1-4-5-2-B-F     14:05:00--14:12:02--14:29:15--14:39:27--14:47:49--14:56:37--14:58:15

    9 Skudrickas, Mantas       S-1-4-3-5-2-B-F   14:10:00--14:19:46--14:44:42--14:54:12--15:11:10--15:19:18--15:33:03--15:34:57

    8 Navickas, Julius         S-1-4-5-3-2-B-F   14:15:00--14:31:31--14:47:11--15:00:49--15:17:42--15:23:41--15:31:54--15:33:16

   13 Ružgis, Kęstutis         S-1-4-2-B-F       14:15:00--14:50:37--15:10:21--15:19:39--15:26:17--15:27:40

   20 Maršalka, Arūnas         S-1-4-5-2-B-F     14:15:00--14:24:17--14:47:12--14:57:58--15:07:09--15:16:19--15:17:46

   18 Kalvelis, Vladas         S-1-4-5-2-B-F     14:20:00--14:31:24--14:59:03--15:11:00--15:17:15--15:25:29--15:26:52

   21 Žukauskas, Artūras       S-1-4-5-2-B-F     14:25:00--14:36:43--15:03:00--15:18:29--15:27:53--16:11:35--16:13:27

   11 Volbikas, Rolandas       S-1-3-4-5-2-B-F   14:30:00--14:39:35--14:52:56--15:02:04--15:10:08--15:33:05--15:41:32--15:43:02

   19 Navickas, Egidijus       S-1-4-5-2-B-F     14:30:00--14:40:57--15:02:09--15:12:10--15:19:31--15:29:45--15:31:47

    3 Mastauskienė, Nadiežda   S-4-5-2-B-F       14:35:00--15:06:06--15:41:13--15:57:54--16:10:23--16:13:11

   22 Basys, Rimantas          S-1-4-5-2-B-F     14:35:00--14:43:40--14:59:01--15:10:20--15:16:51--15:25:18--15:26:58

   15 Skudrickas, Algirdas     S-1-4-5-2-B-F     14:40:00--14:48:49--15:04:04--15:15:32--15:21:53--15:29:38--15:31:07

   17 Bartkus, Viktor          S-1-4-5-2-B-F     14:45:00--14:55:33--15:13:58--15:26:07--15:33:31--15:43:44--15:45:16

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W21

    2 Kamarevceva, Giedrė      S-4-5-3-2-B-F     30+21+17+19+11+02     0--30'00--51'26--68'01--87'15--98'28-100'13

    3 Mastauskienė, Nadiežda   S-4-5-2-B-F       31+35+17+12+03        0--31'06--66'13--82'54--95'23--98'11

 

Category   W55

    5 Bogušienė, Asta          S-4-3-2-B-F       27+26+16+12+02        0--27'09--53'29--69'06--80'41--82'43

 

Category   W65

    7 Tamaševskaya, Maria      S-3-B-F           56+52+04              0--56'08-107'53-111'54

 

Category   M21

   11 Volbikas, Rolandas       S-1-3-4-5-2-B-F   10+13+09+08+23+08+02  0---9'35--22'56--32'04--40'08--63'05--71'32--73'02

    8 Navickas, Julius         S-1-4-5-3-2-B-F   17+16+14+17+06+08+01  0--16'31--32'11--45'49--62'42--68'41--76'54--78'16

    9 Skudrickas, Mantas       S-1-4-3-5-2-B-F   10+25+10+17+08+14+02  0---9'46--34'42--44'12--61'10--69'18--83'03--84'57

   12 Tamaševičius, Audrius    S-4-5-2-B-F       48+17+08+11+02        0--47'47--64'32--72'13--82'54--84'36

 

Category   M40

   13 Ružgis, Kęstutis         S-1-4-2-B-F       36+20+09+07+01        0--35'37--55'21--64'39--71'17--72'40

   14 Ruzgis, Vytautas         S-1-4-2-B-F       26+40+17+12+02        0--25'49--66'02--82'43--95'09--97'01

 

Category   M50

   15 Skudrickas, Algirdas     S-1-4-5-2-B-F     09+15+11+06+08+01     0---8'49--24'04--35'32--41'53--49'38--51'07

   17 Bartkus, Viktor          S-1-4-5-2-B-F     11+18+12+07+10+02     0--10'33--28'58--41'07--48'31--58'44--60'16

   19 Navickas, Egidijus       S-1-4-5-2-B-F     11+21+10+07+10+02     0--10'57--32'09--42'10--49'31--59'45--61'47

   18 Kalvelis, Vladas         S-1-4-5-2-B-F     11+28+12+06+08+01     0--11'24--39'03--51'00--57'15--65'29--66'52

 

Category   M60

   22 Basys, Rimantas          S-1-4-5-2-B-F     09+15+11+07+08+02     0---8'40--24'01--35'20--41'51--50'18--51'58

   23 Simanaitis, Alvydas      S-1-4-5-2-B-F     07+17+10+08+09+02     0---7'02--24'15--34'27--42'49--51'37--53'15

   20 Maršalka, Arūnas         S-1-4-5-2-B-F     09+23+11+09+09+01     0---9'17--32'12--42'58--52'09--61'19--62'46

   21 Žukauskas, Artūras       S-1-4-5-2-B-F     12+26+15+09+44+02     0--11'43--38'00--53'29--62'53-106'35-108'27

 

 

 

Dvikovės  rezultatai

Eil. Nr.

V.Pavardė

144 MHz

3,5 MHz

144 + 3,5

Laikas

Fox

Vieta

 

M21

1

Giedrė Kamarevceva

110.13

88.34

188.47

10

1

2

Nadiežda Mastauskienė

98.11-1

61.41

159.52

9

2

3

Austėja Micevičiūtė

-

-

57.16

5

3

M45

4

Aušra Dapkienė

-

57.16

57.16

5

1

                                                     M55

5

Asta Bogušienė

98.11

55.43

153.54

8

1

M65

6

Maria Tamaševskaya

111.54

101.48

213.42

5

1

 

V21

7

Rolandas Volbikas

73.02

63.08

136.10

12

1

8

Julius Navickas

78.16

61.43

139.59

12

2

9

Mantas Skudrickas

84.57

83.36

168.33

12

3

10

Audrius Tamaševičius

84.36-2

109.02

193.38

10

4

 

V40

11

Kęstutis Ruzgis

72.40-2

61.41

133.51

10

1

12

Tomas Bendikas

-

-

81.36

6

2

13

Vytautas Ruzgis

97.01-2

-

97.01

4

3

 

V50

14

Algirdas Skudrickas

51.07

57.32

108.39

10

1

15

Viktor Bartkus

60.16

66.52

127.08

10

2

16

Vladas Kalvelis

66.52

61.10

128.02

10

3

17

Egidijus Navickas

61.47

66.30

128.17

10

4

18

Robertas Dapkus

-

-

53.59

5

5

19

Rolandas Lazdauskas

-

-

80.38

5

6

 

V60

20

Alvydas Simanaitis

53.15

56.14

109.29

10

1

21

Arūnas Maršalka

62.46

58.26

121.12

10

2

22

Artūras Žukauskas

108.27

80.09

188.36

10

3

23

Rimantas Basys

51.58

-

51.58

5

4

Organizer:  RSK Pelengas“, Algis, Domantas, Viltė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------

Sportinės radiopelengacijos varžybos

 Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

         Vasario 16 paminėti

 

               Varžybų data ir vieta: 2021 05 8, Vilniaus raj., Tapeliai.

                               Rungtis: klasika 80m./120 min.

 

Vieta

Vardas, Pavardė

Komanda

Laikas

Fox

M21

1

Giedrė Kamarevceva

Lapių m.

80.46

5

M55

 

1

Sigita Užienė

Lapių m.

52.54

4

2

Asta Bogušienė

Lapių m.

58.49

4

M65

1

Marija Tamaševskaya

Rudamina OSk

88.50

3

V21

1

Mantas Skudrickas

Lapių m

69.49

6

2

Audrius Tamaševičius

Lapių m

99.53

6

V40

1

Kęstutis Ruzgis

Pelengas

74.44

6

2

Okulič-Kazarinas Vaidotas

LŠS, Vilnius

94.23

6

3

Tomas Bendikas

KTU RK

102.50

6

V50

1

Algirdas Skudrickas

Lapių m

61.03

6

2

Vladas kalvelis

Pelengas

61.49

6

3

Viktor Bartkus

Pelengas

73.12

6

4

Egidijus Navickas

Lapių m

89.52

6

V60

1

Alvydas Simanaitis

Lapių m

50.32

5

2

Arūnas Maršalka

VU RK

55.24

5

 

Organizatoriai: VU RK, RSK”Laputė”

 

 

 

Sportinės radiopelengacijos vasaros sezono atidarymo varžybos

2021 04 25, Šiauliai

 

Competition:  25.04.2021   from 9.00

Band/Limit:   2-m-band / 140 min

Competitors:  W21=2 W45=1 W55=2 M21=4 M40=3 M50=4 M60=4 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiezda   Pele              75'43   5       1

   2. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              94'05   5       3

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              73'24   5       4

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              89'39   4       6

   2. Bogušienė, Asta          Lapi             115'15   2       5

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Pele              67'11   6       9

   2. Navickas, Julius         Lapi              69'40   6       8

   3. Šiukšteris, Tomas       Pele               71'22   6      18

   4. Skudrickas, Mantas       Lapi              94'12   6      10

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              69'36   6      14

   2. Ruzgis, Vytautas         Pele              88'18   6      15

   3. Bendikas, Tomas   KTU RK             134'09   5      17

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              49'23   5      19

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              74'04   5      22

   3. Bartkus, Viktor          Pele              80'47   5      20

   4. Dapkus, Gintaras         Pele              61'55   4      21

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              62'08   5      24

   2. Simanaitis, Alvydas      Lapiu         65'37   5      27

   3. Žukauskas, Artūras       VU RK      81'03   5      25

   4. Maršalka, Arūnas         VU RK     138'33   5      26

 

 

Organizer: RSK“Pelengas“, Algis. Domantas, Viltė

 

 

 

--------------------------------------------------------

 

Sportinės radiopelengacijos varžybos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo

Dienai Kovo 11 paminėti

2021 04 10, Šiauliai, Spaudžiai

 

Competition:  10.04.2021   from 12.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=3 W45=1 W55=1 M21=5 M40=3 M50=5 M60=4 - 5 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Nadiežda Mastauskienė    Pele              60'34   5       2

   2. Austėja Dapkutė               Pele              86'48   5       1

   3. Giedrė Kamarevceva       Lapi              88'18   5       3

 

Category   W45

   1. Aušra Dapkienė           Pele              71'40   5       4

 

Category   W55

   1. Asta Bogušienė           Lapi              50'43   4       5

 

Category   M21

   1. Julius Navickas             Lapi              55'40   6       6

   2. Rolandas Volbikas        Pele              61'06   6       7

   3. Mantas Skudrickas        Lapi              73'59   6      21

   4. Audrius Tamaševičius     Lapi              87'14   6      20

   5. Martynas Normontas       Pele              86'48   5      19

 

Category   M40

   1. Kęstutis Ruzgis                Pele              50'18   6      10

   2. Rimvydas Bertašius       VU RK              79'38   6       8

   3. Tomas Bendikas           KTU RK              79'44   6       9

 

Category   M50

   1. Robertas Dapkus          Pele              55'43   5      11

   2. Gintaras Dapkus          Pele              59'09   5      22

   3. Vladas Kalvelis          Pele              69'20   5      13

   4. Egidijus Navickas     Lapiu              69'51   5      12

   5. Viktor Bartkus           Pele              70'47   5      14

 

Category   M60

   1. Alvydas Simanaitis      Lapiu              57'16   5      17

   2. Arūnas Maršalka          VU RK           61'35   5      18

   3. Rimantas Basys           Peleng              65'29   5      16

   4. Artūras Žukauskas      VU RK            77'08   5      15

 

 

Organizer: RSK“Pelengas“, Algis, Domantas, Viltė
 

 

 

Treniruotė, 2021 07 24, 3,5 MHz

 

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

44

Nadiežda

M.

5

00:42:05

1

10:46[1]

19:17[2]
8:31

28:37[4]
9:20

35:06[5]
6:29

40:56[100]
5:50

2

22

Aušra

D.

5

00:49:38

2

10:57[1]

21:50[2]
10:53

30:18[4]
8:28

42:39[5]
12:21

48:42[100]
6:03

3

21

Sigita

U.

5

00:49:55

3

13:29[1]

26:55[2]
13:26

35:40[4]
8:45

41:31[5]
5:51

48:40[100]
7:09

4

52

Asta

B.

5

00:59:46

4

17:34[2]

26:59[1]
9:25

36:03[4]
9:04

50:38[5]
14:35

58:27[100]
7:49

5

32

Giedrė

K.

5

01:00:40

5

13:59[1]

32:25[2]
18:26

41:06[4]
8:41

52:42[5]
11:36

59:35[100]
6:53


M V

V

#

Bib

Surname

Name

Team

***

Result

Rank

#1

#2

#3

#4

#5

#6

1

18

Paulius

N.

6

00:46:39

1

12:55[3]

21:19[1]
8:24

29:04[2]
7:45

35:07[4]
6:03

40:19[5]
5:12

45:40[100]
5:21

2

51

Alvydas

S.

6

00:47:20

2

12:52[3]

20:22[1]
7:30

28:58[2]
8:36

34:51[4]
5:53

40:38[5]
5:47

46:14[100]
5:36

3

163

Kęstutis

R.

6

00:50:32

3

18:07[3]

26:12[1]
8:05

34:43[2]
8:31

39:14[4]
4:31

44:47[5]
5:33

49:41[100]
4:54

4

71

Robertas

D.

6

00:51:46

4

12:40[3]

22:10[1]
9:30

29:25[2]
7:15

38:20[4]
8:55

45:49[5]
7:29

50:41[100]
4:52

5

55

Rimantas

B.

6

00:52:11

5

18:11[3]

25:39[1]
7:28

32:21[2]
6:42

38:35[4]
6:14

45:22[5]
6:47

51:11[100]
5:49

6

62

Tomas

Š.

6

00:52:53

6

13:27[3]

20:52[1]
7:25

29:51[4]
8:59

35:12[2]
5:21

46:28[5]
11:16

51:57[100]
5:29

7

12

Vladas

K.

6

00:55:33

7

12:43[3]

25:30[1]
12:47

32:41[2]
7:11

40:02[4]
7:21

48:42[5]
8:40

54:31[100]
5:49

8

160

Rolandas

La.

6

01:04:47

8

17:34[3]

26:10[1]
8:36

38:42[2]
12:32

46:51[4]
8:09

55:53[5]
9:02

63:39[100]
7:46

9

100

Audrius

Ta.

6

01:17:59

9

17:35[3]

25:54[1]
8:19

37:02[2]
11:08

49:05[4]
12:03

70:44[5]
21:39

77:04[100]
6:20

10

25

Artūras

Ž.

6

01:23:03

10

22:28[3]

38:59[1]
16:31

51:14[2]
12:15

60:15[4]
9:01

74:29[5]
14:14

81:55[100]
7:26

11

60

Gediminas

Bo.

5

00:57:00

11

14:54[3]

26:33[1]
11:39

37:11[4]
10:38

47:55[5]
10:44

55:55[100]
8:00


 

Rengė: RSK „Lapių medžioklė“, Egidijus

----------------------------------------------------------

 

Treniruotė:  11.07.2021   from 8.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W21=2 W45=1 W55=1 M21=3 M50=4 M60=2 - 2 Club

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              62'28   5       3

   2. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              72'13   5       2

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              52'31   5       4

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              84'20   4       5

Category   M21

   1. Mindaugas Nakvosas       Pele              64'26   6      26

   2. Volbikas, Rolandas       Pele              76'59   6      11

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi              83'34   6       9

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              52'14   6      17

   2. Bartkus, Viktor          Pele              93'11   6      18

   3. Kalvelis, Vladas         Pele             109'15   6      21

   4. Dapkus, Robertas         Pele              52'26   5      16

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              83'12   6      25

   2. Basys, Rimantas          Pele              74'22   5      24

 

Organizer: RSK“Pelengas“, Algis  

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

Treniruotė:  13.06.2021   from 16.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W45=1 W55=1 M21=4 M50=5 M60=2 M70=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              57'36   5       2

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              66'09   5       4

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              64'23   4       5

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Pele              58'44   6      11

   2. Navickas, Julius         Lapi              64'26   6       8

   3. Šiukšteris, Tomas        Pele              69'41   6      10

   4. Skudrickas, Mantas       Lapi              75'52   5       9

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              50'35   6      17

   2. Dapkus, Robertas         Pele              59'35   6      16

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              68'33   6      21

   4. Navickas, Egidijus       Lapi              69'55   6      19

   5. Bartkus, Viktor          Pele              76'19   6      18

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              54'12   6      25

   2. Basys, Rimantas          Pele              59'30   6      24

 

Category   M70

   1. Dapkus, Algimantas       Pele              64'07   4      26

 

 

 

Organizer: RSK "Pelengas", Kęstutis 

 

---------------------------------------

 

 

2020 metai

 

 

 

 

„Lapių medžioklės“ Kalėdinės varžybos

                                    Maratonas, 80m klasika,180 min.   

                                    Šaukėnai, 2020 12 31

 

Vieta

Vardas, Pavardė

Pogrupis

Komanda

Laikas

Fox

1

Vladas Kalvelis

V40

Peleng

137.59

11

2

Algirdas Skudrickas

V50

Lapiu

138.06

11

3

Julius Navickas

V21

Lapiu

138.53

11

4

Alvydas Simanaitis

V60

Lapiu

138.57

11

5

Viktor Bartkus

V50

Peleng

179.24

11  

6

Robertas Dapkus

V50

Peleng

111.39

10

7

Mantas Skudrickas

V21

Lapiu

119.55

10

8

Tomas Šiukšteris

V21

Peleng

127.15

10

9

Rimantas Basys

V60

Peleng

151.55

10

10

Asta Bogušienė

M55

Lapiu

94.05

6

11

Audrius Tamaševičius

V21

Lapiu

107.26

5

12

Kęstutis Ruzgis

V40

Peleng

70.09

4

 

        --------------------------------------------

 

Sportinės radiopelengacijos varžybos

Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti

Competition:  22.11.2020   from 12.00

Band/Limit:  80-m-band / 120 min

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė           Lapiu              73'04   4      29

 

Category   W50

   1. Užienė, Sigita           Lapi              60'23   5       7

 2. Bogušienė, Asta          Lapi              65'42   5       8

 

Category   M21

  1. Šiukšteris, Tomas    Pele              54'53   6      12

  2. Navickas, Julius         Lapi           57'44   6      12

  3. Volbikas, Rolandas   Pele            62'33   6      15

  4. Skudrickas, Mantas   Lapi            70'59  6       13

 

   Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              54'43   6      16

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              69'19   6      17

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas  Lapi              55'10   6      18

   2. Dapkus, Robertas        Pele              58'39   6      32

   3. Lazdauskas, Karolis    Lapi              63'54   6      32

   4. Bartkus, Viktor            Pele              69'58   6      22

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              52'37   6      24

   2. Basys, Rimantas            Pele               71'49   6      30

   3. Žukauskas, Artūras       VU RK         84'55   6      25

  

Category   M70

   - Dapkus,Algimantas     Pele               93'30   4      38

 

Organizer: RSK“Lapių medžioklė“, Egidijus

----------------------------------------------------------

 

 

      2020 m.Lietuvos sportinės radiopelengacijos

            Sezono uždarymo varžybos 

 

               Varžybų data ir vieta: 2020 11 07, Vilniaus raj., Gailiūnai.

                               Rungtis: klasika 80m./130 min.

 

Vieta

Vardas, Pavardė

Komanda

Laikas

Fox

M21

1

Nadiežda Nakvosė

Lapių m.

38.25

3

M55

 

1

Sigita Užienė

Lapių m.

61.24

4

2

Asta Bogušienė

Lapių m.

62.41

4

M65

1

Marija Tamaševskaya

Rudamina OSk

84.33

3

V21

1

Rolandas Volbikas

Pelengas

56.49

6

2

Julius Navickas

Lapių m

59.46

6

3

Mantas Skudrickas

Lapių m

68.08

6

4

Audrius Tamaševičius

Lapių m

84.06

6

5

Domantas Petrauskas

VU RK

91.40

5

6

Tomas Stasiukaitis

KTU RK

120.53

3

V40

1

Kęstutis Ruzgis

Pelengas

60.19

6

2

Remigijus Masilionis

Radio_O

66.53

6

3

Vladas kalvelis

Pelengas

72.58

6

4

Okulič-Kazarinas Vaidotas

LŠS, Vilnius

84.51

6

5

Tomas Bendikas

KTU RK

119.45

2

V50

1

Algirdas Skudrickas

Lapių m

59.41

5

2

Viktor Bartkus

Pelengas

61.59

5

3