ALYTAUS “ALFA“ IR VILKAVIŠKIO “VARPAS“ R/MĖG. KLUBŲ HAMFESTAS PRIE METELIO EŽERO. 2005 M.

 

                                                                                                           WAL SKLYPE   N17

 

     Štai čia gražiame Dzūkijos kampelyje liepos 15-16-17 d.d. prie Metelio ežero, eilinį kartą susirinko Vilkaviškiečių VARPAS  ir Alytaus ALFA radijo mėgėjų klubų nariai su savo šeimomis. Gamta palepino tikrai geru saulėtu oru ir kartu visų praleistas laikas paliko malonius prisiminimus. Suaugusiems ir vaikams buvo  įvairių žaidimų ir atrakcionų.  Taip pat buvo suorganizuota veikianti QRP aparatukų parodėlė.

   Kaip visada įdomių konstrukcijų  atsivežė LY2HT Vidmantas iš Elektrėnų. Puikiai dirbo eteryje  LY2BOK Justino sukonstruotas QRP transiveriukas  80-čiai metrų.

 Malonu ir tai, kad mūsų hamfestuose jau apsilanko nemažas skaičius svečių ir iš kitų respublikos vietų, o taip pat ir užsienio kolegų.

 

            Keletas sustabdytų akimirkų  iš šio hamfesto.....

 

                     Atidarymas                                    Gera nuotaika...                                        LY2GV/Mobilus                           Du klasiokai-suvalkiečiai

               QRP'istų   stalas                              Vidmanto LY2HT "kūrinys"                  LY2HT operuoja                           Fantastinės LY'kų  žmonelės

       SU FOTOAPARATU PADARYTAS 30SEK. FILMUKAS IŠ  HAMFESTO KONCERTINĖS DALIES  (autor.LY2PU 4.3 Mb)

(turi būti instiliuotas QUICK TIMER grojiklis )

Klubo ' ALFA "  prezidentas  LY2BOK  Justinas Lukoševičius