Naudingos nuorodos, failai, programos

1. "WAL" skverų knygelė - MS Word'o *.doc failiukų rinkinys. Atsispausdinkite ir turėsite juodraštuką savo "WAL" skverų kolekcijai surašyti.

2. "WAL" skverų skaičiuoklis - pirmasis Giedriaus LY2CG indėlis į "WAL" pintinę. Nedidukė, tačiau šauni programėlė koordinatėms, atstumams, "WAL" skverams skaičiuoti. Programa skaičiuoja atstumus ir tarp WWL lokatorių. Programa veikia senokai, bet nuolat tobulinama, tad kiekviena Jūsų pastaba apie rastą klaidą ar netikslumą bus naudinga autoriui ir mums visiems. Pastabas galite siųsti tiesiog Giedriui LY2CG . Norėtumėt pabandyti Giedriaus laisvai platinamą dovaną Lietuvos radijo mėgėjams? Tiesiog spauskite ant šio paveisliuko:

3. Kita naudinga Giedriaus sukurta programėlė - WAL Map V 1.4 ("WAL Žemėlapis"). Ji suskaičiuos ir grafiškai atvaizduos Jūsų pasiekimus renkant skverus diplomui "WAL", o taip pat kaups duomenis vykdant naujųjų LY diplomų "WAL Q’RAZY" ir "LHFA" sąlygas. WAL Map V 1.4 surasite čia

4. Naujausia Giedriaus LY2CG programa WAL entuziastams - tai WAL GPS. Tai programa skirta radijo mėgėjui, dalyvaujančiam WAL diplomo programos renginiuose ir turinčiam galimybę naudotis GPS imtuvu savo geografinėms koordinatėms nustatyti. GPS imtuvas turi turėti kabelį su RS-232 tipo jungtimi ir perduoti į kompiuterį duomenis NMEA-0183 protokolu.

5. Jei jus domina tikslūs "WAL" žemėlapiai - juos galima užsakyti el. paštu. Tiesiog parašykite LY3KB laišką ir aptarsite "WAL" žemėlapių CD įsigijimo sąlygas.

Naujoje "WAL" žemėlapių versijoje ištaisytos pastebėtos klaidos ir galima įrašyti papildomai į laisvą vietą kompaktiniame diske Jūsų pageidaujamas radijo mėgėjiškas programas.

. . .

6. Čia galima pasižymėti savo turimus WAL skverus.

map

Skverai Diplomai Pasiekimai Ekspedicijos Failai Istorija Naujienos