TRENIRUOTĖS

 

Competition:  3.07.2022   from 14.00

Band/Limit:   80-m-band / ---

Competitors:  W45=1 M21=3 W55=2 M40=1 M50=4 M60=2 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              50'24   5       2

 

Category   M21

   1. Šiukšteris, Tomas        Pele              54'31   6       8

   2. Navickas, Julius         Lapi              63'34   6       7

   3. Skudrickas, Mantas       Pele              94'46   6       6

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              43'36   4       3

   2. Užienė, Sigita           Lapi              53'34   4       4

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              59'32   5      10

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              54'56   6      12

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              57'54   6      11

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              64'01   6      13

   4. Dapkus, Gintaras         Pele              37'44   5      16

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              66'28   6      14

   2. Egidijus Navickas        Lapi              45'03   5      17

 

 

 

Organizer: RSK“Pelengas“,Viktor 

Helper: Algis

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

    8 Šiukšteris, Tomas        S-3-1-2-4-5-B-F   15:55:34--16:12:23--16:22:17--16:29:38--16:35:33--16:41:44--16:49:30--16:50:05

    4 Užienė, Sigita           S-2-1-4-B-F       15:55:35--16:17:37--16:28:20--16:43:03--16:48:31--16:49:09

    7 Navickas, Julius         S-3-1-2-4-5-B-F   16:00:31--16:21:54--16:33:28--16:45:03--16:50:27--16:56:37--17:03:36--17:04:05

   12 Dapkus, Robertas         S-1-2-3-5-4-B-F   16:05:34--16:21:45--16:27:49--16:39:00--16:51:18--16:55:47--16:59:55--17:00:30

    2 Dapkienė, Aušra          S-2-1-5-4-B-F     16:05:36--16:27:52--16:37:33--16:45:37--16:51:37--16:55:27--16:56:00

   16 Dapkus, Gintaras         S-2-1-5-4-B-F     16:10:32--16:24:45--16:31:14--16:36:52--16:43:12--16:47:38--16:48:16

   13 Kalvelis, Vladas         S-2-1-3-5-4-B-F   16:10:34--16:24:13--16:31:43--16:41:24--17:01:31--17:10:10--17:14:00--17:14:35

    6 Skudrickas, Mantas       S-1-2-3-5-4-B-F   16:15:31--16:33:24--16:44:54--17:02:22--17:38:38--17:45:33--17:49:41--17:50:17

   14 Basys, Rimantas          S-2-1-3-5-4-B-F   16:15:33--16:34:37--16:43:08--16:55:30--17:11:14--17:17:06--17:21:23--17:22:01

   17 Egidijus Navickas        S-2-1-5-4-B-F     16:15:35--16:29:25--16:38:05--16:46:51--16:55:25--17:00:01--17:00:38

   10 Ruzgis, Kęstutis         S-3-1-2-4-B-F     16:20:32--16:51:58--17:01:39--17:09:52--17:15:38--17:19:28--17:20:04

    3 Bogušienė, Asta          S-1-2-4-B-F       16:05:31--16:25:11--16:34:40--16:43:06--16:48:28--16:49:07

   11 Skudrickas, Algirdas     S-3-1-2-4-5-B-F   16:20:34--16:35:46--16:47:50--16:59:59--17:06:21--17:11:42--17:17:55--17:18:28

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W45

    2 Dapkienė, Aušra          S-2-1-5-4-B-F     22+10+08+06+04+01     0--22'16--31'57--40'01--46'01--49'51--50'24

 

Category   M21

    8 Šiukšteris, Tomas        S-3-1-2-4-5-B-F   17+10+07+06+06+08+01  0--16'49--26'43--34'04--39'59--46'10--53'56--54'31

    7 Navickas, Julius         S-3-1-2-4-5-B-F   21+12+12+05+06+07+00  0--21'23--32'57--44'32--49'56--56'06--63'05--63'34

    6 Skudrickas, Mantas       S-1-2-3-5-4-B-F   18+12+17+36+07+04+01  0--17'53--29'23--46'51--83'07--90'02--94'10--94'46

 

Category   W55

    3 Bogušienė, Asta          S-1-2-4-B-F       20+09+08+05+01        0--19'40--29'09--37'35--42'57--43'36

    4 Užienė, Sigita           S-2-1-4-B-F       22+11+15+05+01        0--22'02--32'45--47'28--52'56--53'34

 

Category   M40

   10 Ruzgis, Kęstutis         S-3-1-2-4-B-F     31+10+08+06+04+01     0--31'26--41'07--49'20--55'06--58'56--59'32

 

Category   M50

   12 Dapkus, Robertas         S-1-2-3-5-4-B-F   16+06+11+12+04+04+01  0--16'11--22'15--33'26--45'44--50'13--54'21--54'56

   11 Skudrickas, Algirdas     S-3-1-2-4-5-B-F   15+12+12+06+05+06+01  0--15'12--27'16--39'25--45'47--51'08--57'21--57'54

   13 Kalvelis, Vladas         S-2-1-3-5-4-B-F   14+08+10+20+09+04+01  0--13'39--21'09--30'50--50'57--59'36--63'26--64'01

   16 Dapkus, Gintaras         S-2-1-5-4-B-F     14+06+06+06+04+01     0--14'13--20'42--26'20--32'40--37'06--37'44

 

Category   M60

   14 Basys, Rimantas          S-2-1-3-5-4-B-F   19+09+12+16+06+04+01  0--19'04--27'35--39'57--55'41--61'33--65'50--66'28

   17 Egidijus Navickas        S-2-1-5-4-B-F     14+09+09+09+05+01     0--13'50--22'30--31'16--39'50--44'26--45'03

 

------------------------------------------------

 

Competition:  26.06.2022   from 9.00

Band/Limit:   2-m-band / ---

Competitors:  W45=1 M21=4 W55=2 M50=3 M60=1 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              84'33   5       2

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Pele              70'19   6       5

   2. Gediminas Bogušas        Lapi              87'28   5      15

   3. Skudrickas, Mantas       Pele              94'58   4       6

   4. Šiukšteris, Tomas        Pele              71'21   3       8

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              65'47   4       4

   2. Bogušienė, Asta          Lapi              86'37   2       3

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              54'55   6      12

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              55'24   6      11

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              82'35   6      13

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele             104'25   6      14

 

 

Organizer: RSK“Pelengas“, Viktor

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

    2 Dapkienė, Aušra          S-3-5-1-2-B-F     16:00:31--16:21:35--16:42:07--16:57:38--17:20:54--17:24:08--17:25:04

    8 Šiukšteris, Tomas        S-3-5-1-F         16:20:30--16:43:23--17:03:05--17:27:31--17:31:51

    5 Volbikas, Rolandas       S-1-3-5-4-2-B-F   16:10:31--16:27:15--16:37:08--16:53:07--17:06:35--17:19:09--17:20:10--17:20:50

    6 Skudrickas, Mantas       S-1-3-5-B-F       16:30:30--16:58:38--17:14:39--17:32:15--18:04:39--18:05:28

    4 Užienė, Sigita           S-2-1-3-B-F       15:55:33--16:10:14--16:17:40--16:51:38--17:00:12--17:01:20

    3 Bogušienė, Asta          S-3-B-F           16:05:32--16:36:50--17:30:58--17:32:09

   12 Dapkus, Robertas         S-2-1-3-5-4-B-F   15:55:35--16:08:48--16:12:44--16:20:34--16:31:43--16:42:09--16:49:43--16:50:30

   13 Kalvelis, Vladas         S-1-3-4-5-2-B-F   16:15:31--16:32:18--16:42:27--17:02:12--17:23:11--17:35:32--17:37:15--17:38:06

   11 Skudrickas, Algirdas     S-3-5-4-1-2-B-F   16:25:30--16:40:29--16:51:19--17:01:51--17:10:34--17:19:17--17:20:13--17:20:54

   14 Basys, Rimantas          S-1-3-5-4-2-B-F   16:05:34--16:32:03--16:42:41--16:57:49--17:28:03--17:46:07--17:48:43--17:49:59

   15 Gediminas Bogušas        S-3-5-4-1-B-F     16:00:34--16:26:33--16:37:58--16:51:46--17:18:56--17:27:13--17:28:02

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W45

    2 Dapkienė, Aušra          S-3-5-1-2-B-F     21+21+16+23+03+01     0--21'04--41'36--57'07--80'23--83'37--84'33

 

Category   M21

    5 Volbikas, Rolandas       S-1-3-5-4-2-B-F   17+10+16+13+13+01+01  0--16'44--26'37--42'36--56'04--68'38--69'39--70'19

   15 Gediminas Bogušas        S-3-5-4-1-B-F     26+11+14+27+08+01     0--25'59--37'24--51'12--78'22--86'39--87'28

    6 Skudrickas, Mantas       S-1-3-5-B-F       28+16+18+32+01        0--28'08--44'09--61'45--94'09--94'58

    8 Šiukšteris, Tomas        S-3-5-1-F         23+20+24+04           0--22'53--42'35--67'01--71'21

 

Category   W55

    4 Užienė, Sigita           S-2-1-3-B-F       15+07+34+09+01        0--14'41--22'07--56'05--64'39--65'47

    3 Bogušienė, Asta          S-3-B-F           31+54+01              0--31'18--85'26--86'37

 

Category   M50

   12 Dapkus, Robertas         S-2-1-3-5-4-B-F   13+04+08+11+10+08+01  0--13'13--17'09--24'59--36'08--46'34--54'08--54'55

   11 Skudrickas, Algirdas     S-3-5-4-1-2-B-F   15+11+11+09+09+01+01  0--14'59--25'49--36'21--45'04--53'47--54'43--55'24

   13 Kalvelis, Vladas         S-1-3-4-5-2-B-F   17+10+20+21+12+02+01  0--16'47--26'56--46'41--67'40--80'01--81'44--82'35

 

Category   M60

   14 Basys, Rimantas          S-1-3-5-4-2-B-F   26+11+15+30+18+03+01  0--26'29--37'07--52'15--82'29-100'33-103'09-104'25

---------------------------------------------

 

Competition:  19.06.2022   from 15.00

Band/Limit:   80-m-band / 100 min

Competitors:  W45=1 W55=2 M21=2 M50=3 M60=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Aušra Dapienė            Pele              64'45   5       1

 

Category   W55

   1. Sigita Užienė            Pele              53'30   4       2

   2. Asta Bogušienė           Lapi              55'58   4       3

 

Category   M21

   1. Julius Navickas          Lapi              71'07   6       5

   2. Mantas Skudrickas        Lapi              76'40   6       4

 

Category   M50

   1. Algirdas Skudrickas      Lapi              60'57   6       6

   2. Robertas Dapkus          Lapi              62'12   6       7

   3. Vladas Kalvelis          Lapi              63'00   6       8

 

Category   M60

   1. Rimantas Basys           Lapi              83'58   6       9

 

 

Organizer: RSK „Pelengas“, Viktor 

 

 

----------------------------------------------------------------

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

    2 Sigita Užienė            S-4-2-1-B-F       15:45:54--16:09:55--16:24:34--16:33:46--16:38:45--16:39:24

    9 Rimantas Basys  S-4-3-2-5-1-B-F   15:50:30--16:10:43--16:25:25--16:35:08--16:51:29--17:04:19--17:13:45--17:14:28

    6 Algirdas Skudricka S-4-3-2-5-1-B-F   15:55:26--16:11:14--16:19:46--16:29:13--16:42:59--16:52:34--16:55:52--16:56:23

    3 Asta Bogušienė           S-4-2-1-B-F       15:55:28--16:16:31--16:28:21--16:45:32--16:50:48--16:51:26

    4 Mantas Skudrickas        S-3-4-2-5-1-B-F   16:00:26--16:21:00--16:31:15--16:44:27--17:02:50--17:13:10--17:16:32--17:17:06

    1 Aušra Dapienė            S-4-2-1-3-B-F     16:00:28--16:21:35--16:33:49--16:45:31--16:58:28--17:04:38--17:05:13

    7 Robertas Dapkus          S-4-3-2-5-1-B-F   16:05:30--16:22:52--16:31:24--16:41:04--16:54:51--17:03:43--17:07:10--17:07:42

    5 Julius Navickas          S-3-4-2-5-1-B-F   16:10:26--16:27:37--16:39:47--16:49:26--17:06:23--17:17:34--17:21:01--17:21:33

    8 Vladas Kalvelis          S-4-2-5-1-3-B-F   16:10:29--16:25:50--16:34:47--16:49:04--17:00:06--17:08:53--17:12:57--17:13:29

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W45

    1 Aušra Dapienė            S-4-2-1-3-B-F     21+12+12+13+06+01     0--21'07--33'21--45'03--58'00--64'10--64'45

 

Category   W55

    2 Sigita Užienė            S-4-2-1-B-F       24+15+09+05+01        0--24'01--38'40--47'52--52'51--53'30

    3 Asta Bogušienė           S-4-2-1-B-F       21+12+17+05+01        0--21'03--32'53--50'04--55'20--55'58

 

Category   M21

    5 Julius Navickas          S-3-4-2-5-1-B-F   17+12+10+17+11+03+01  0--17'11--29'21--39'00--55'57--67'08--70'35--71'07

    4 Mantas Skudrickas        S-3-4-2-5-1-B-F   21+10+13+18+10+03+01  0--20'34--30'49--44'01--62'24--72'44--76'06--76'40

 

Category   M50

    6 Algirdas Skudrickas      S-4-3-2-5-1-B-F   16+09+09+14+10+03+01  0--15'48--24'20--33'47--47'33--57'08--60'26--60'57

    7 Robertas Dapkus          S-4-3-2-5-1-B-F   17+09+10+14+09+03+01  0--17'22--25'54--35'34--49'21--58'13--61'40--62'12

    8 Vladas Kalvelis          S-4-2-5-1-3-B-F   15+09+14+11+09+04+01  0--15'21--24'18--38'35--49'37--58'24--62'28--63'00

 

Category   M60

    9 Rimantas Basys           S-4-3-2-5-1-B-F   20+15+10+16+13+09+01  0--20'13--34'55--44'38--60'59--73'49--83'15--83'58

 

-------------------------------------------------------

 

Competition:  9.04.2022   from 12.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W45=1 W55=1 M21=2 M40=1 M50=3 

              W35=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W35

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              84'02   5       2

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              94'25   4       4

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              74'23   4       5

  

Category   M21

   1. Šiukšteris, Tomas        Pele             102'14   6      10

   2. Skudrickas, Mantas       Lapi              65'18   5       9

  

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              41'08   2      13

 

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              45'59   6      16

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              50'23   6      21

   3. Bartkus, Viktor          Pele              67'25   6      18

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

    5 Bogušienė, Asta          S-1-2-3-B-F       14:02:04--14:08:40--14:39:59--14:55:54--15:10:44--15:16:27

   13 Ruzgis, Kęstutis         S-1-B-F           14:02:07--14:17:27--14:39:03--14:43:15

   18 Bartkus, Viktor          S-1-2-4-5-3-B-F   14:07:07--14:17:36--14:26:27--14:36:32--14:47:46--14:57:58--15:09:22--15:14:32

    9 Skudrickas, Mantas       S-1-2-4-3-B-F     14:12:04--14:22:23--14:29:22--14:37:25--15:01:36--15:12:58--15:17:22

   10 Šiukšteris, Tomas        S-2-4-5-3-1-B-F   14:17:05--14:29:08--15:02:23--15:29:57--15:40:19--15:43:03--15:53:54--15:59:19

    2 Mastauskienė, Nadiežda   S-1-3-5-2-B-F     14:22:05--14:30:32--14:45:42--15:01:54--15:20:21--15:40:45--15:46:07

   21 Kalvelis, Vladas         S-3-5-4-2-1-B-F   14:32:05--14:39:58--14:47:15--14:55:15--15:04:08--15:09:43--15:18:18--15:22:28

    4 Dapkienė, Aušra          S-1-2-5-3-F       14:37:07--14:42:58--15:05:14--15:31:15--16:00:32--16:11:32

   16 Dapkus, Robertas         S-1-2-4-5-3-B-F   14:37:10--14:42:26--14:48:52--14:55:37--15:03:09--15:11:15--15:19:09--15:23:09

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Category   W35

    2 Mastauskienė, Nadiežda   S-1-3-5-2-B-F     08+15+16+18+20+05     0---8'27--23'37--39'49--58'16--78'40--84'02

 

Category   W45

    4 Dapkienė, Aušra          S-1-2-5-3-F       06+22+26+29+11        0---5'51--28'07--54'08--83'25--94'25

 

Category   W55

    5 Bogušienė, Asta          S-1-2-3-B-F       07+31+16+15+06        0---6'36--37'55--53'50--68'40--74'23

 

Category   M21

   10 Šiukšteris, Tomas        S-2-4-5-3-1-B-F   12+33+28+10+03+11+05  0--12'03--45'18--72'52--83'14--85'58--96'49-102'14

    9 Skudrickas, Mantas       S-1-2-4-3-B-F     10+07+08+24+11+04     0--10'19--17'18--25'21--49'32--60'54--65'18

 

Category   M40

   13 Ruzgis, Kęstutis         S-1-B-F           15+22+04              0--15'20--36'56--41'08

 

Category   M50

   16 Dapkus, Robertas         S-1-2-4-5-3-B-F   05+06+07+08+08+08+04  0---5'16--11'42--18'27--25'59--34'05--41'59--45'59

   21 Kalvelis, Vladas         S-3-5-4-2-1-B-F   08+07+08+09+06+09+04  0---7'53--15'10--23'10--32'03--37'38--46'13--50'23

   18 Bartkus, Viktor          S-1-2-4-5-3-B-F   10+09+10+11+10+11+05  0--10'29--19'20--29'25--40'39--50'51--62'15--67'25

 

Organizer: RSK“Pelengas“, Algis

 

---------------------------------------------------

 

Competition:  27.03.2022   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W45=1 W55=2 M21=6 M40=1 M50=5 M60=4 M70=1 M196=1

              - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              54'42   5       3

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              80'53   5       4

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              46'22   4       5

   2. Užienė, Sigita           Lapi              46'36   4       6

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Pele              50'27   6      29

   2. Šiukšteris, Tomas        Pele              54'45   6      10

   3. Navickas, Julius         Lapi              62'02   6       8

   4. Skudrickas, Mantas       Lapi              62'19   6       9

   5. Aurelijus Dvelys         Pele              68'17   6      30

   6. Tamaševičius, Audrius    Lapi              74'44   6      12

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              43'47   5      13

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              45'57   6      16

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              48'21   6      17

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              53'45   6      21

   4. Dapkus, Gintaras         Pele              54'18   6      27

   5. Bartkus, Viktor          Pele              71'34   6      18

 

Category   M60

   1. Navickas, Egidijus       Lapi              66'32   6      19

   2. Simanaitis, Alvydas      Lapi              71'05   6      25

   3. Maršalka, Arūnas         VU R              72'29   6      22

   4. Žukauskas, Artūras       VU R              86'04   6      23

 

Category   M70

   -  Dapkus, Algimantas       Pele               4'59   B      26

 

Category   M196

   1. Babelis, Tomas           VU R              67'26   6      28

 

 

 

 

>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

   18 Bartkus, Viktor          S-1-5-2-4-3-B-F   11:01:45--11:10:39--11:28:38--11:41:27--11:55:29--12:06:24--12:10:37--12:13:19

   29 Nakvosas, Mindaugas      S-1-5-2-4-3-B-F   11:06:42--11:13:10--11:25:53--11:33:28--11:45:00--11:52:59--11:55:20--11:57:09

    3 Kamarevceva, Giedrė      S-1-2-4-3-B-F     11:06:43--11:14:19--11:27:44--11:43:55--11:55:36--11:59:27--12:01:25

   23 Žukauskas, Artūras       S-5-2-4-3-1-B-F   11:06:45--11:26:11--11:39:43--11:59:43--12:10:58--12:21:01--12:30:50--12:32:49

    5 Bogušienė, Asta          S-1-4-3-B-F       11:06:47--11:15:42--11:34:52--11:46:03--11:51:05--11:53:09

   19 Navickas, Egidijus       S-3-4-2-5-1-B-F   11:06:48--11:13:22--11:26:04--11:39:41--11:47:05--12:02:52--12:10:53--12:13:20

   10 Šiukšteris, Tomas        S-1-5-2-4-3-B-F   11:11:43--11:19:46--11:31:01--11:39:19--11:52:33--12:01:15--12:04:31--12:06:28

   13 Ruzgis, Kęstutis         S-1-2-4-3-B-F     11:11:44--11:17:59--11:24:47--11:41:29--11:50:34--11:53:36--11:55:31

    6 Užienė, Sigita           S-1-4-3-B-F       11:11:46--11:20:10--11:39:39--11:51:17--11:56:12--11:58:22

   21 Kalvelis, Vladas         S-1-5-2-4-3-B-F   11:16:44--11:24:13--11:35:48--11:43:27--11:56:04--12:05:29--12:08:35--12:10:29

    4 Dapkienė, Aušra          S-1-2-5-4-B-F     11:16:52--11:25:57--11:33:40--12:04:11--12:23:04--12:35:44--12:37:45

   28 Babelis, Tomas           S-1-2-5-4-3-B-F   11:16:53--11:24:31--11:38:19--11:46:27--12:10:01--12:20:06--12:22:31--12:24:19

   25 Simanaitis, Alvydas      S-1-5-2-4-3-B-F   11:17:06--11:25:18--11:39:39--11:54:18--12:11:22--12:21:31--12:26:00--12:28:11

    9 Skudrickas, Mantas       S-1-5-2-4-3-B-F   11:21:42--11:28:07--11:41:21--11:50:18--12:06:23--12:17:47--12:22:01--12:24:01

   27 Dapkus, Gintaras         S-1-5-2-4-3-B-F   11:21:44--11:28:39--11:38:28--11:46:50--12:01:03--12:10:27--12:14:07--12:16:02

   22 Maršalka, Arūnas         S-1-2-5-3-4-B-F   11:21:47--11:31:46--11:40:07--11:47:10--12:06:22--12:17:27--12:32:15--12:34:16

   30 Aurelijus Dvelys         S-1-2-5-4-3-B-F   11:26:44--11:33:30--11:40:49--11:55:58--12:17:21--12:30:40--12:33:17--12:35:01

   17 Skudrickas, Algirdas     S-1-5-2-4-3-B-F   11:26:45--11:33:42--11:43:11--11:49:43--12:02:33--12:10:41--12:13:18--12:15:06

   12 Tamaševičius, Audrius    S-1-5-2-4-3-B-F   11:26:48--11:36:54--11:48:45--12:04:27--12:23:45--12:35:35--12:39:28--12:41:32

    8 Navickas, Julius         S-3-1-2-5-4-B-F   11:31:43--11:41:18--11:51:36--11:58:25--12:05:49--12:20:54--12:31:54--12:33:45

   16 Dapkus, Robertas         S-1-5-2-4-3-B-F   11:31:48--11:38:08--11:46:31--11:54:39--12:04:38--12:12:59--12:15:57--12:17:45

   26 Dapkus, Algimantas       S-B-F             11:44:45--11:46:53--11:49:44

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W21

    3 Kamarevceva, Giedrė      S-1-2-4-3-B-F     08+13+16+12+04+02     0---7'36--21'01--37'12--48'53--52'44--54'42

 

Category   W45

    4 Dapkienė, Aušra          S-1-2-5-4-B-F     09+08+31+19+13+02     0---9'05--16'48--47'19--66'12--78'52--80'53

 

Category   W55

    5 Bogušienė, Asta          S-1-4-3-B-F       09+19+11+05+02        0---8'55--28'05--39'16--44'18--46'22

    6 Užienė, Sigita           S-1-4-3-B-F       08+19+12+05+02        0---8'24--27'53--39'31--44'26--46'36

 

Category   M21

   29 Nakvosas, Mindaugas      S-1-5-2-4-3-B-F   06+13+08+12+08+02+02  0---6'28--19'11--26'46--38'18--46'17--48'38--50'27

   10 Šiukšteris, Tomas        S-1-5-2-4-3-B-F   08+11+08+13+09+03+02  0---8'03--19'18--27'36--40'50--49'32--52'48--54'45

    8 Navickas, Julius         S-3-1-2-5-4-B-F   10+10+07+07+15+11+02  0---9'35--19'53--26'42--34'06--49'11--60'11--62'02

    9 Skudrickas, Mantas       S-1-5-2-4-3-B-F   06+13+09+16+11+04+02  0---6'25--19'39--28'36--44'41--56'05--60'19--62'19

   30 Aurelijus Dvelys         S-1-2-5-4-3-B-F   07+07+15+21+13+03+02  0---6'46--14'05--29'14--50'37--63'56--66'33--68'17

   12 Tamaševičius, Audrius    S-1-5-2-4-3-B-F   10+12+16+19+12+04+02  0--10'06--21'57--37'39--56'57--68'47--72'40--74'44

 

Category   M40

   13 Ruzgis, Kęstutis         S-1-2-4-3-B-F     06+07+17+09+03+02     0---6'15--13'03--29'45--38'50--41'52--43'47

 

Category   M50

   16 Dapkus, Robertas         S-1-5-2-4-3-B-F   06+08+08+10+08+03+02  0---6'20--14'43--22'51--32'50--41'11--44'09--45'57

   17 Skudrickas, Algirdas     S-1-5-2-4-3-B-F   07+09+07+13+08+03+02  0---6'57--16'26--22'58--35'48--43'56--46'33--48'21

   21 Kalvelis, Vladas         S-1-5-2-4-3-B-F   07+12+08+13+09+03+02  0---7'29--19'04--26'43--39'20--48'45--51'51--53'45

   27 Dapkus, Gintaras         S-1-5-2-4-3-B-F   07+10+08+14+09+04+02  0---6'55--16'44--25'06--39'19--48'43--52'23--54'18

   18 Bartkus, Viktor          S-1-5-2-4-3-B-F   09+18+13+14+11+04+03  0---8'54--26'53--39'42--53'44--64'39--68'52--71'34

 

Category   M60

   19 Navickas, Egidijus       S-3-4-2-5-1-B-F   07+13+14+07+16+08+02  0---6'34--19'16--32'53--40'17--56'04--64'05--66'32

   25 Simanaitis, Alvydas      S-1-5-2-4-3-B-F   08+14+15+17+10+04+02  0---8'12--22'33--37'12--54'16--64'25--68'54--71'05

   22 Maršalka, Arūnas         S-1-2-5-3-4-B-F   10+08+07+19+11+15+02  0---9'59--18'20--25'23--44'35--55'40--70'28--72'29

   23 Žukauskas, Artūras       S-5-2-4-3-1-B-F   19+14+20+11+10+10+02  0--19'26--32'58--52'58--64'13--74'16--84'05--86'04

 

Category   M70

   26 Dapkus, Algimantas       S-B-F             02+03                 0---2'08---4'59

 

Category   M196

   28 Babelis, Tomas           S-1-2-5-4-3-B-F   08+14+08+24+10+02+02  0---7'38--21'26--29'34--53'08--63'13--65'38--67'26

 

Organizer: RSK“Pelengas“, Rimantas

 

 

-------------------------------------------------------

 

Competition:  06.03.2022, Pociškė,   from 11.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  M19=1 M21=2 M40=1 M50=5 M60=3 M70=1 W21=3 W55=2 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   M19

   1. Babelis, Tomas        VU RK              91'04   6       2

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       Lapiu              73'35   6       2

   2.Navickas, Julius               Lapi              77'12   4      16

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis             Pele              56'51   6       4

  

Category   M50

   1. Skudrickas Algirdas      Lapi              60'04   6      21

   2. Dapkus, Robertas          Pele              60.'18   6       5

   3. Dapkus, Gintaras          Pele              60.'28   6       5

   4. Kalvelis, Vladas           Pele              70'46    6      21

   5. Bartkus, Viktor            Pele              87'48    6       5

 

Category   M60

   1. Maršalka, Arūnas         VU R              72'24   6       7

   2. Alvydas, Simanaitis     Lapi                84'15   6      22

   3. Žukauskas, Artūras       VU R             95'36   6       6

Category   M70

   1. Dapkus, Algimantas       Pele              65'47   2       9

 

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra            Pele              47'56   5      10

   2. Mastauskienė, Nadiežda Pele             60'16   5      10

   3. Kamarevceva, Giedrė    Lapiu           92'11   5      10

Category   W55

   1.Užienė, Sigita                Lapi              52'16   5      13

   2. Bogušienė, Asta           Lapi              42'10   4      14

 

Organizer: RSK“Lapių medžioklė“, Egidijus

---------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Treniruočių ir varžybų lankomumas 2021 metais

 

Varybos,   Treniruotės 

 

Varžybos                         /  Treniruotės  Š.Kr.

 

 

 

 

2m

80m

Spr.

Fox

2m

80m

Spr.

 

 

Surengta, viso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Tomas Babelis

V19

 

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Mindaugas Nakvotas

V21

 

1

 

 

 

 

 

 

3

Julius Navickas

V21

3

3 

 

 

 

 

 

 

4

Tomas Šiukšteris

V21

2

4

 

 

 

 

 

 

5

Audrius Tamaševičius

V21

1

5

 

 

 

 

 

 

6

Mantas Skudrickas

V21

4

6

1

1

 

 

 

 

7

Rolandas Volbikas

V21

3

5

1

1

 

 

 

 

8

Domantas Petrauskas

V21

 

1

 

1

 

 

 

 

9

Emilis Belte

V21

 

1

 

1

 

 

 

 

10

Audrius Baranauskas

V21

 

1

 

 

 

 

 

 

11

Ignas Gaižiūnas

V21

 

1

 

 

 

 

 

 

12

Martynas Normontas

V21

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Kęstutis Ruzgis

V40

4

6

1

 

 

 

 

 

14

Tomas Bendikas

V40

1

5

 

1

 

 

 

 

15

Rimvydas Bertašius

V40

 

1

 

1

 

 

 

 

16

Vytautas Ruzgis

V40

2

 

 

 

 

 

 

 

17

Okulic Kazarinas Vaido.

V40

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Algirdas Skudrickas

V50

3

5

1

1

 

 

 

 

19

Robertas Dapkus

V50

1

4

 

 

 

 

 

 

20

Viktoras Bartkus

V50

4

6

1

1

 

 

 

 

21

Egidijus Navickas

V50

1

4

 

 

 

 

 

 

22

Gintaras Dapkus

V50

1

2

 

 

 

 

 

 

23

Vladas Kalvelis

V50

4

6

1

1

 

 

 

 

24

Tomas Navalinskas

V50

 

1

 

1

 

 

 

 

25

Rolandas Lazdauskas

V50

 

3

 

1

 

 

 

 

26

Remigijus Masilionis

V50

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

Alvidas Simanaitis

V60

4

6

1

1

 

 

 

 

28

Rimas Basys

V60

3

4

1

1

 

 

 

 

29

Artūras Žukauskas

V60

3

4

1

1

 

 

 

 

30

Arūnas maršalka

V60

6

4

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

Algis Dapkus

V70

2

2

1

 

 

 

 

 

32

Edvardas Brazauskas

V70

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

Austėja Micevičiūtė

M21

 

1

 

 

 

 

 

 

34

Giedrė Kamarevceva

M21

4

5

1

1

 

 

 

 

35

Nadiežda Mastauskienė

M21

3

4

1

 

 

 

 

 

36

Nadiežda Nakvosė

M21

1

1

 

1

 

 

 

 

37

Gerda Veikutytė

M21

 

 

 

1

 

 

 

 

38

Austėja Dapkutė

M21

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

Aušra Dapkienė

M45

1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

Asta Bogušienė

M55

4

5

1

 

 

 

 

 

41

Sigita Užienė

M55

3

4

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

Marija Tomaševskaja

M65

3

5

1

1