TRENIRUOTĖS

 

Competition:  21.04.2024   from 13.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W55=2 M21=2 M50=3 M60=3 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              59'44   5       1

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Pele              65'49   4       2

   2. Užienė, Sigita           Lapi              66'51   4       3

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       Lapi              55'08   6       4

   2. Volbikas, Rolandas       KTU               57'52   6      13

   3. Šiukšteris, Tomas        Lapi              60'18   6       5

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              57'16   6       7

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              58'36   6       6

   3. Gintaras Dapkus          Pele              50'36   5      12

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              61'00   6       9

   2. Simanaitis, Alvydas      Pele              55'49   5      10

   3. Egidijus Navickas        Lapi              65'21   5      11

 

Helper: Algis

Organizer:  RSK “Pelengas”, Viktor

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

    3 Užienė, Sigita           S-1-2-5-B-F       14:00:33--14:18:52--14:38:07--14:55:34--15:06:31--15:07:24

    6 Skudrickas, Algirdas     S-4-3-2-1-5-B-F   14:00:37--14:24:49--14:31:53--14:38:18--14:45:05--14:51:35--14:58:34--14:59:13

    4 Skudrickas, Mantas       S-4-3-2-1-5-B-F   14:05:35--14:25:01--14:33:36--14:39:27--14:46:39--14:53:07--15:00:05--15:00:43

   12 Dapkus, Gintaras         S-3-2-1-5-B-F     14:10:35--14:30:11--14:39:40--14:47:04--14:52:39--15:00:31--15:01:11

    2 Bogušienė, Asta          S-1-2-5-B-F       14:10:36--14:32:30--14:45:58--15:05:12--15:15:40--15:16:25

    5 Šiukšteris, Tomas        S-2-4-3-5-1-B-F   14:15:35--14:33:14--14:42:55--14:53:52--15:05:05--15:11:52--15:15:14--15:15:53

    9 Basys, Rimantas          S-2-4-3-1-5-B-F   14:15:37--14:32:57--14:41:12--14:48:57--15:01:32--15:08:40--15:15:55--15:16:37

   10 Simanaitis, Alvydas      S-2-3-5-1-B-F     14:20:38--14:38:25--14:47:36--15:01:27--15:11:27--15:15:45--15:16:27

    7 Dapkus, Robertas         S-4-3-2-1-5-B-F   14:20:39--14:40:38--14:49:25--14:57:39--15:04:27--15:10:18--15:17:11--15:17:55

    1 Dapkienė, Aušra          S-2-3-1-5-B-F     14:20:41--14:39:57--14:49:17--15:02:56--15:10:34--15:19:45--15:20:25

   13 Volbikas, Rolandas       S-1-2-4-3-5-B-F   14:25:35--14:40:18--14:47:31--14:55:57--15:03:46--15:15:17--15:22:49--15:23:27

   11 Navickas, Egidijus       S-1-2-3-5-B-F     14:25:37--14:44:15--14:52:38--15:04:29--15:20:20--15:30:03--15:30:58

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W21

    1 Dapkienė, Aušra          S-2-3-1-5-B-F     19+09+14+08+09+01     0--19'16--28'36--42'15--49'53--59'04--59'44

 

Category   W55

    2 Bogušienė, Asta          S-1-2-5-B-F       22+13+19+10+01        0--21'54--35'22--54'36--65'04--65'49

    3 Užienė, Sigita           S-1-2-5-B-F       18+19+17+11+01        0--18'19--37'34--55'01--65'58--66'51

 

Category   M21

    4 Skudrickas, Mantas       S-4-3-2-1-5-B-F   19+09+06+07+06+07+01  0--19'26--28'01--33'52--41'04--47'32--54'30--55'08

   13 Volbikas, Rolandas       S-1-2-4-3-5-B-F   15+07+08+08+12+08+01  0--14'43--21'56--30'22--38'11--49'42--57'14--57'52

    5 Šiukšteris, Tomas        S-2-4-3-5-1-B-F   18+10+11+11+07+03+01  0--17'39--27'20--38'17--49'30--56'17--59'39--60'18

 

Category   M50

    7 Dapkus, Robertas         S-4-3-2-1-5-B-F   20+09+08+07+06+07+01  0--19'59--28'46--37'00--43'48--49'39--56'32--57'16

    6 Skudrickas, Algirdas     S-4-3-2-1-5-B-F   24+07+06+07+07+07+01  0--24'12--31'16--37'41--44'28--50'58--57'57--58'36

   12 Dapkus, Gintaras         S-3-2-1-5-B-F     20+09+07+06+08+01     0--19'36--29'05--36'29--42'04--49'56--50'36

 

Category   M60

    9 Basys, Rimantas          S-2-4-3-1-5-B-F   17+08+08+13+07+07+01  0--17'20--25'35--33'20--45'55--53'03--60'18--61'00

   10 Simanaitis, Alvydas      S-2-3-5-1-B-F     18+09+14+10+04+01     0--17'47--26'58--40'49--50'49--55'07--55'49

   11 Navickas, Egidijus       S-1-2-3-5-B-F     19+08+12+16+10+01     0--18'38--27'01--38'52--54'43--64'26--65'21

 

--------------------------------------------------------

 

 

 

 

Competition:  13.04.2024   from 9.00

Band/Limit:   2-m-band / ---

Competitors:  W21=1 W55=2 M21=2 M50=3 M60=2 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              70'15   6       1

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              70'49   4       3

   2. Bogušienė, Asta          Pele              98'53   4       2

 

Category   M21

   1. Šiukšteris, Tomas        Lapi              69'31   6       5

   2. Skudrickas, Mantas       Lapi              90'24   6       4

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              61'49   6       6

   2. Dapkus, Robertas         Pele              66'22   6       7

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              68'17   4       8

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              69'55   6       9

   2. Simanaitis, Alvydas      Pele              95'24   5      10

 

Helper: Algis

 

Organizer:  RSK “Pelengas”, Viktor

 

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

    1 Dapkienė, Aušra          S-3-1-5-2-4-B-F   14:15:38--14:29:50--14:40:01--14:52:37--15:00:08--15:11:52--15:25:11--15:25:53

    2 Bogušienė, Asta          S-3-1-5-B-F       14:05:39--14:20:53--14:36:51--15:17:35--15:43:32--15:44:32

    3 Užienė, Sigita           S-3-5-1-B-F       13:55:30--14:12:42--14:37:58--14:49:48--15:05:28--15:06:19

    4 Skudrickas, Mantas       S-1-3-2-5-4-B-F   14:15:32--14:27:58--14:52:12--15:08:50--15:16:31--15:30:38--15:45:11--15:45:56

    5 Šiukšteris, Tomas        S-1-3-2-5-4-B-F   14:10:36--14:26:12--14:38:18--14:52:31--15:00:16--15:09:08--15:19:25--15:20:07

    6 Skudrickas, Algirdas     S-3-1-5-2-4-B-F   14:05:34--14:18:27--14:26:33--14:38:08--14:48:16--14:55:52--15:06:45--15:07:23

    7 Dapkus, Robertas         S-3-1-5-2-4-B-F   14:15:37--14:29:15--14:39:31--14:51:29--14:59:39--15:10:25--15:21:13--15:21:59

    8 Kalvelis, Vladas         S-5-2-4-B-F       14:05:44--14:26:07--14:36:49--14:53:28--15:12:52--15:14:01

    9 Basys, Rimantas          S-3-1-5-2-4-B-F   14:10:34--14:28:04--14:41:10--14:54:39--15:02:10--15:09:20--15:19:45--15:20:29

   10 Simanaitis, Alvydas      S-1-3-5-4-B-F     14:55:36--15:21:53--15:44:47--16:01:54--16:11:43--16:30:05--16:31:00

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W21

    1 Dapkienė, Aušra          S-3-1-5-2-4-B-F   14+10+13+08+12+13+01  0--14'12--24'23--36'59--44'30--56'14--69'33--70'15

 

Category   W55

    3 Užienė, Sigita           S-3-5-1-B-F       17+25+12+16+01        0--17'12--42'28--54'18--69'58--70'49

    2 Bogušienė, Asta          S-3-1-5-B-F       15+16+41+26+01        0--15'14--31'12--71'56--97'53--98'53

 

Category   M21

    5 Šiukšteris, Tomas        S-1-3-2-5-4-B-F   16+12+14+08+09+10+01  0--15'36--27'42--41'55--49'40--58'32--68'49--69'31

    4 Skudrickas, Mantas       S-1-3-2-5-4-B-F   12+24+17+08+14+15+01  0--12'26--36'40--53'18--60'59--75'06--89'39--90'24

 

Category   M50

    6 Skudrickas, Algirdas     S-3-1-5-2-4-B-F   13+08+12+10+08+11+01  0--12'53--20'59--32'34--42'42--50'18--61'11--61'49

    7 Dapkus, Robertas         S-3-1-5-2-4-B-F   14+10+12+08+11+11+01  0--13'38--23'54--35'52--44'02--54'48--65'36--66'22

    8 Kalvelis, Vladas         S-5-2-4-B-F       20+11+17+19+01        0--20'23--31'05--47'44--67'08--68'17

 

Category   M60

    9 Basys, Rimantas          S-3-1-5-2-4-B-F   18+13+13+08+07+10+01  0--17'30--30'36--44'05--51'36--58'46--69'11--69'55

   10 Simanaitis, Alvydas      S-1-3-5-4-B-F     26+23+17+10+18+01     0--26'17--49'11--66'18--76'07--94'29--95'24

---------------------------------------

 

Competition:  3.03.2024   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W55=2 M21=1 M50=2 M60=2 W35=1 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          lapi              90'18   4       5

   2. Užienė, Sigita           Lapi              99'49   4       3

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       lapi              72'32   6       6

 

Category   M50

   1. Sudrickas, Algirdas      Lapi              74'36   6      10

   2. Dapkus, Gintaras         Pele              58'09   4      16

 

Category   M60

   1. Alvydas Simanaitis       Lapi              98'08   6      17

   2. Navickas, Egidijus       Pele              74'42   5      13

 

Category   W35

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              79'55   5       1

 

Helper: Algis

 

Organizer: RSK “Pelengas,Viktor 

-------------------------

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

   16 Dapkus, Gintaras         S-3-4-2-B-F       11:55:12--12:17:52--12:26:20--12:39:39--12:52:47--12:53:21

    3 Užienė, Sigita           S-3-2-1-B-F       11:55:10--12:34:04--12:50:25--13:18:18--13:34:10--13:34:59

    5 Bogušienė, Asta          S-2-3-1-B-F       12:00:13--12:29:39--12:43:58--13:16:19--13:29:56--13:30:31

   10 Sudrickas, Algirdas      S-3-4-2-1-5-B-F   12:00:12--12:19:15--12:30:29--12:43:01--12:55:55--13:04:48--13:14:20--13:14:48

   13 Navickas, Egidijus       S-3-4-2-1-B-F     12:10:11--12:31:38--12:45:42--12:58:56--13:12:27--13:24:24--13:24:53

    1 Kamarevceva, Giedrė      S-3-2-1-5-B-F     12:05:12--12:34:02--12:47:00--13:01:52--13:15:03--13:24:39--13:25:07

   17 Alvydas Simanaitis       S-2-3-4-1-5-B-F   12:05:13--12:25:46--12:40:25--12:52:00--13:16:47--13:30:14--13:42:45--13:43:21

6 Skudrickas, Mantas       S-3-4-2-1-5-B-F   12:05:10--12:24:56--12:35:25--12:48:15--12:59:30--13:08:14--13:17:15--13:17:42

 

Category   W55

    5 Bogušienė, Asta          S-2-3-1-B-F       29+14+32+14+01        0--29'26--43'45--76'06--89'43--90'18

    3 Užienė, Sigita           S-3-2-1-B-F       39+16+28+16+01        0--38'54--55'15--83'08--99'00--99'49

Category   M21

    6 Skudrickas, Mantas       S-3-4-2-1-5-B-F   20+10+13+11+09+09+00  0--19'46--30'15--43'05--54'20--63'04--72'05--72'32

 

Category   M50

   10 Sudrickas, Algirdas      S-3-4-2-1-5-B-F   19+11+13+13+09+10+00  0--19'03--30'17--42'49--55'43--64'36--74'08--74'36

   16 Dapkus, Gintaras         S-3-4-2-B-F       23+08+13+13+01        0--22'40--31'08--44'27--57'35--58'09

 

Category   M60

   17 Alvydas Simanaitis       S-2-3-4-1-5-B-F   21+15+12+25+13+13+01  0--20'33--35'12--46'47--71'34--85'01--97'32--98'08

   13 Navickas, Egidijus       S-3-4-2-1-B-F     21+14+13+14+12+00     0--21'27--35'31--48'45--62'16--74'13--74'42

 

Category   W35

    1 Kamarevceva, Giedrė      S-3-2-1-5-B-F     29+13+15+13+10+00     0--28'50--41'48--56'40--69'51--79'27--79'55

 

 

------------------------------------------------

 

2023 metai

TRENIRUOTĖS

 

Competition:  23.08.2023   from 16.00

Band/Limit:   2+80-m-band / 60 min

Competitors:  M60=1 M50=4 W45=1 W21=1 W35=1 M21=3 W55=1 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              35'35   10      87

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Peleng              26'00  10      89

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              36'09   10      93

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       Lapi              18'26  11      84

   2. Tamaševičius, Audrius    Lapi              23'58  11      86

   3. Eduardas Kamarevcevas    Lapi              34'08  11     104

 

Category   M50

   1. Vladas, Kalvelis         Pele              23'51   11      70

   2. Dapkus, Robertas         Pele              16'23   10      78

   3. Dapkus, Gintaras         Pele              16'05   9      99

   4. Algirdas Skudrickas      Lapi              22'04  9     103

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              20'51   11      71

 

 

Organizer: RSK „Pelengas“, Algis

 

----------------------------------------

Competition:  20.08.2023   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W45=1 M21=5 M50=4 M60=2 W35=1 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              66'51   5       1

 

Category   W35

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Peleng              59'59   5       5

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              49'33   5       2

 

Category   M21

   1. Rolandas Volbikas        Pele              55'22   6      14

   2. Tomas Šiukšteris         Pele              59'41   6      15

   3. Navickas, Julius         Lapi              64'03   6       4

   4. Skudrickas, Mantas       lapi              72'53   6       6

   5. Tamaševičius, Audrius    lapi              76'17   6       7

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              45'02   6       9

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              48'52   6      11

   3. Algirdas Skudrickas      Lapi              55'22   6      16

   4. Dapkus, Gintaras         Pele              44'03   5      10

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              56'59   6      12

   2. Bartkus, Viktor          Pele              63'44   6      13

 

 

Organizer:  RSK „Pelengas“, Algis

 

 

Competition:  11.08.2023   from 15.00

Band/Limit:   2-m-band / ---

Competitors:  W21=1 W45=1 M21=2 M50=3 M60=2 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi             102'16   5       1

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              85'33   4       2

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       lapi              80'25   6       6

   2. Šiukšteris, Tomas        Pele              80'48   6       7

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              66'20   6       9

   2. Dapkus, Gintaras         Pele              68'26   5      10

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              95'40   5      11

 

Category   M60

   1. Viktor Baartkus          Pele             104'44   6      13

   2. Bbasys, Rimantas         Pele              63'08   5      12

 

 

Organizer:  RSK „Pelengas“, Algis

 

-------------------------------------------------------

 

Competition:  15.07.2023   from 10.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W55=1 M21=2 M50=3 M60=2 M70=1 W45=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W55

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              69'28   5      11

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       Lapi              92'52   6       2

   2. Tamaševičius, Audrius    Pele             117'34   5      15

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              67'20   6       5

   2. Dapkus, Robertas         Pele              75'43   6       4

   3. Kalvelis, Vladas         Lapi              97'16   6       6

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              88'18   6       8

   2. Navickas, Egidijus       Lapi              66'45   5       7

 

Category   M70

   1. Dapkus, Algis            Pele              36'10   2      14

 

Category   W45

   1. Daudaravičienė, Vita     Lapi              76'25   5       1

 

 

Organizer: RSK „Pelengas“, Viktor 

 

-------------------------------------------------------

 

Competition:  02.07.2023   from 14.00

Band/Limit:   80-m-band / 100 min

Competitors:  W55=2 M21=4 M50=4 M60=2 M70=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W55

                      1.Bogušienė, Asta          Lapi              53'02   4   1.

                      2.Dapkienė, Aušra          Pele              54'56   4      11

 

  Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Pele              50'08   6      12

   2. Navickas, Julius         Lapi              50'33   6       9

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi              70'28   6       2

   4. Tamaševičius, Audrius    Pele              43'53   4      15

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              49'32   6       5

   2. Kalvelis, Vladas         Lapi              50'27   6       6

   3. Dapkus, Gintaras         Pele              51'38   6      13

   4. Dapkus, Robertas         Pele              54'28   6       4

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              57'44   6       8

   2. Navickas, Egidijus       Lapi              64'14   5       7

 

Category   M70

   1. Dapkus, Algis            Pele              30'35   2      14

 

Organizer:  RSK „Pelengas“, Viktor

 

 

--------------------------------------------------------

 

Competition:  11.06.2023   from 15.50

Band/Limit:   2-m-band / 100 min

Competitors:  W55=2 M21=1 M50=4 M60=2 W45=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Aušra Dapkienė           Pele              68'29   5      12

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              65'43   4       1

   2. Asta Bogušienė           Lapi              74'01   3      11

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       Lapi              80'51   4       2

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              55'09   6       5

   2. Gintaras Dapkus          Pele              57'10   6      13

   3. Kalvelis, Vladas         Lapi              66'29   6       6

   4. Dapkus, Robertas         Pele              68'17   6       4

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              58'14   4      10

   2. Algimantas Dapkus        Pele              89'19   3      14

 

Organizer:  RSK „Pelengas“, Viktor

 

 

 

 

 

Competition:  2.06.2023   from 16.55

Band/Limit:   80-m-band / 100 min

Competitors:  W55=1 M21=3 M50=3 M60=3 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              53'43   3       1

 

Category   M21

   1. Navickas, Julius         Lapi              64'25   6       9

   2. Šiukšteris, Tomas        Pele              64'28   6       3

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi              75'27   4       2

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              60'15   6       4

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              60'43   6       5

   3. Kalvelis, Vladas         Lapi              65'11   6       6

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              81'05   6       8

   2. Navickas, Egidijus       Lapi              54'55   4       7

   3. Simanaitis, Alvydas      Lapi              56'41   4      10

 

 

Organizer:   RSK „Pelengas“, Viktor

 

 

--------------------------------------------------------------

 

 

Competition:  28.05.2023   from 15.40

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W45=1 W55=1 M21=2 M50=4 M60=2 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Aušra Dapkienė           Pele              67'21   5       1

 

Category   W55

   1. Asta Bogušienė           Lapi              49'19   4       2

 

Category   M21

   1. Mantas Skudrickas        Lapi              62'25   6       3

   2. Tomas Šiukšteris         Pele              62'33   6       4

 

Category   M50

   1. Robertas Dapkus          Pele              57'27   6       5

   2. Algirdass Skudrickas     Lapi              65'30   6       6

   3. Vladas Kalvelis          Pele              69'09   6       7

   4. Gintaras Dapkus          Pele              55'00   5       8

 

Category   M60

   1. Egidijus Navickas        Lapi              70'53   5       9

   2. Alvydas Simanaitis       Lapi              46'57   4      10

 

Organizer:  RSK „Pelengas“, Viktor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Competition:  10.04.2023   from 14.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W45=1 W55=1 W65=1 M21=5 M40=2 M50=3 M60=4 W35=1

              - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              81'37   5       1

 

Category   W35

   1. Kozyr, Natalia           UKR              103'38   6       3

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              73'40   5       4

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              59'36   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK              75'14   2       7

 

Category   M21

   1. Skudrickas, Mantas       Lapi              68'17   6      12

   2. Šiukšteris, Tomas        Lapi              69'12   6      11

   3. Navickas, Julius         Lapi              78'29   6       9

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi              80'00   6      10

   5. Vaidotas Okulic          VURK              89'31   6      26

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              55'27   6      16

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              60'05   6      17

   3. Rolandas Lazdauskas      Lapi              78'22   5      27

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              61'35   6      20

   2. Bartkus, Viktor          Pele              74'12   6      24

   3. Maršalka, Arūnas         VURK              63'24   5      23

   4. Žukauskas, Artūras       VURK              89'05   5      22

    

 

Helper: Algis

 

Organizer: RSK "Pelengas", Vladas 

 

 

 

 

---------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treniruočių ir varžybų lankomumas 2023 metais

 

Varybos,   Treniruotės 

 

Varžybos                         /  Treniruotės  Š.Kr.

 

 

 

 

2m

80m

Spr.

Fox

2m

80m

Spr.

 

 

Surengta, viso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Tomas Babelis

V19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Mindaugas Nakvotas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Julius Navickas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Tomas Šiukšteris

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Audrius Tamaševičius

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Mantas Skudrickas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Rolandas Volbikas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Domantas Petrauskas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Emilis Belte

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Audrius Baranauskas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Ignas Gaižiūnas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Martynas Normontas

V21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Kęstutis Ruzgis

V40

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Tomas Bendikas

V40

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Rimvydas Bertašius

V40

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Vytautas Ruzgis

V40

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Okulic Kazarinas Vaido.

V40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Algirdas Skudrickas

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Robertas Dapkus

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Viktoras Bartkus

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Egidijus Navickas

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

22

Gintaras Dapkus

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Vladas Kalvelis

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Tomas Navalinskas

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

25

Rolandas Lazdauskas

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

26

Remigijus Masilionis

V50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

Alvidas Simanaitis

V60

 

 

 

 

 

 

 

 

28

Rimas Basys

V60

 

 

 

 

 

 

 

 

29

Artūras Žukauskas

V60

 

 

 

 

 

 

 

 

30

Arūnas maršalka

V60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

Algis Dapkus

V70

 

 

 

 

 

 

 

 

32

Edvardas Brazauskas

V70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

Austėja Micevičiūtė

M21

 

 

 

 

 

 

 

 

34

Giedrė Kamarevceva

M21

 

 

 

 

 

 

 

 

35

Nadiežda Mastauskienė

M21

 

 

 

 

 

 

 

 

36

Nadiežda Nakvosė

M21

 

 

 

 

 

 

 

 

37

Gerda Veikutytė

M21

 

 

 

 

 

 

 

 

38

Austėja Dapkutė

M21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

Aušra Dapkienė

M45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

Asta Bogušienė

M55

 

 

 

 

 

 

 

 

41

Sigita Užienė

M55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

Marija Tomaševskaja

M65