TRENIRUOTĖS:

 

---------------------------------------------------------

Treniruočių rezultatai

 

Competition:  24.05.2019   from 9.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W21=4 M21=6 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              55'27   5       2

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC          64'14   4       1

   3. Mickytė, Viltė           SJTC              57'30   2      17

   4. Bogušienė, Asta          Lapi              97'03   2       4

 

Category   M21

   1. Dapkus, Robertas         Pele              55'15   6       6

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              64'03   6       7

   3. Bartkus, Viktor          Pele             83'54   6       8

   4. Sutkus, Ramūnas          Lapi             117'57   5      18

   5. Skudrickas, Mantas       Lapi            62'27   4      11

   6. Šiukšteris, Tomas        Pele              55'02   1      14

 

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

   17 Mickytė, Viltė           S-1-B-F           16:25:13--16:38:32--17:17:52--17:22:43

    4 Bogušienė, Asta          S-3-5-F           16:30:13--17:13:53--17:55:56--18:07:16

    1 Micevičiūtė, Austėja     S-1-3-5-2-F       16:30:14--16:45:56--16:55:11--17:09:36--17:27:54--17:34:28

   11 Skudrickas, Mantas       S-1-4-5-2-F       16:35:14--16:45:53--16:59:35--17:09:32--17:30:56--17:37:41

    7 Kalvelis, Vladas         S-1-4-5-3-2-B-F   16:45:14--17:00:35--17:16:40--17:23:03--17:32:32--17:42:35--17:46:07--17:49:17

   14 Šiukšteris, Tomas        S-4-F             16:50:16--17:25:16--17:45:18

   18 Sutkus, Ramūnas          S-1-5-4-3-2-F     17:00:13--17:12:10--17:50:44--18:19:11--18:32:15--18:50:24--18:58:10

    8 Bartkus, Viktor          S-1-3-4-5-2-B-F   17:55:16--18:08:10--18:18:17--18:42:19--19:00:39--19:11:57--19:15:13--19:19:10

    2 Dapkienė, Aušra          S-1-3-5-2-B-F     18:00:17--18:17:10--18:28:45--18:37:46--18:50:03--18:53:08--18:55:44

    6 Dapkus, Robertas         S-1-4-3-5-2-B-F   18:00:22--18:17:08--18:28:34--18:35:44--18:42:48--18:49:53--18:52:51--18:55:37

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W21

    2 Dapkienė, Aušra          S-1-3-5-2-B-F     17+12+09+12+03+03     0--16'53--28'28--37'29--49'46--52'51--55'27

    1 Micevičiūtė, Austėja     S-1-3-5-2-F       16+09+14+18+07        0--15'42--24'57--39'22--57'40--64'14

   17 Mickytė, Viltė           S-1-B-F           13+39+05              0--13'19--52'39--57'30

    4 Bogušienė, Asta          S-3-5-F           44+42+11              0--43'40--85'43--97'03

 

Category   M21

    6 Dapkus, Robertas         S-1-4-3-5-2-B-F   17+11+07+07+07+03+03  0--16'46--28'12--35'22--42'26--49'31--52'29--55'15

    7 Kalvelis, Vladas         S-1-4-5-3-2-B-F   15+16+06+09+10+04+03  0--15'21--31'26--37'49--47'18--57'21--60'53--64'03

    8 Bartkus, Viktor          S-1-3-4-5-2-B-F   13+10+24+18+11+03+04  0--12'54--23'01--47'03--65'23--76'41--79'57--83'54

   18 Sutkus, Ramūnas          S-1-5-4-3-2-F     12+39+28+13+18+08     0--11'57--50'31--78'58--92'02-110'11-117'57

   11 Skudrickas, Mantas       S-1-4-5-2-F       11+14+10+21+07        0--10'39--24'21--34'18--55'42--62'27

   14 Šiukšteris, Tomas        S-4-F             35+20                 0--35'00--55'02

 

Treniruotę rengė: RSK“Pelengas“, Algis

 

------------------------------------------------------------------

Competition:  3.05.2019   from 15.00

Band/Limit:   80-m-band / ---

Competitors:  W50=2 M21=8 W21=2 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              43'02   4      16

   2. Užienė, Sigita           Lapi              50'35   4       2

 

Category   M21

   1. Ruzgis, Kęstutios        Pele              34'05   6       3

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              39'30   6       5

   3. Basys, Rimantas          Pele              40'21   6      17

   4. Bartkus, Viktor          Pele              42'15   6       8

   5. Alvydas Simanaitis       Lapi              42'16   6      22

   6. Skudrickas, Mantas       Lapi              50'38   6       7

   7. Julius Navickas          Lapi              62'22   6      21

   8. Kalvelis, Vladas         Pele              45'00   4       9

 

Category   W21

   1. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              37'50   5      13

   2. Mickytė, Viltė           SJTC              56'40   5      14

 

Competition:  28.04.2019   from 15.00

Band/Limit:   2-m-band / ---

Competitors:  W50=2 M21=12 W21=2 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W50

1.  Užienė, Sigita           Lapi              68'44    ?       2

2. Bogušienė, Asta          SJTC              81'11   4      16

 

Category   M21

  1.  Skudrickas, Algirdas     Lapi              61'32    ?       5

  2. Basys, Rimantas          SJTC              64'46   6      17

  3. Simanaitis, Alvydas      Lapi              68'29    ?      25

   4. Dapkus, Robertas         Pele              70'06   6       4

   5. Navickas, Julius         Lapi              76'03   6      23

   6. Kalvelis, Vladas         Pele              82'28   6       9

   7. Šiukšteris, Tomas        Pele              92'01   6       6

   8. Bartkus, Viktor          Pele              94'58   6       8

   9. Volbikas, Rolandas       Pele              95'31   5      22

   10. Tamaševičius, Audrius    Lapi              97'28   5      24

   11. Skudrickas, Mantas       Lapi              76'46   4       7

  12. Navickas, Egidijus       Lapi              80'46   2      10

  

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              80'29   5       1

   2. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              84'47   5      20

 

 

 

Treniruotę rengė: RSK“Pelengas“, Algis

 

------------------------------------------------------------------------

 

Competition:  22.04.2019   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / ---

Competitors:  W50=1 M21=11 W21=4 - 5 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W50

   1. Užienė, Sigita           Lapi              74'06   4       2

 

Category   M21

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              48'10   6       3

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              49'13   6       5

   3. Mindaugas Nakvosas       Pele              49'42   6      23

   4. Julius Navickas          Lapi              49'52   6      21

   5. Bartkus, Viktor          Pele              56'06   6       8

   6. Dapkus, Robertas         Pele              56'24   6       4

   7. Alvydas Simanaitis       Lapi              60'22   6      19

   8. Audrius Tamaševičius     Lapi              60'45   6      18

   9. Šiukšteris, Tomas        Pele              66'00   6       6

  10. Skudrickas, Mantas       Lapi              76'42   6       7

  11. Rimvydas Bertašius       Viln              60'06   2      22

 

Category   W21

   1. Nadiezda Nakvosė         Viln              54'42   6      24

   2. Giedrė Kamarevceva       Lapi              60'41   5      20

   3. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              69'06   5      13

   4. Dapkienė, Aušra          Pele              71'34   5       1

 

 

Treniruotę rengė: RSK“Pelengas“, Rimantas

------------------------------------------------------------------

 

Competition:  14.04.2019   from 14.00

Band/Limit:   2-m-band / ---

Competitors:  W50=2 M21=12 W21=5 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              35'37   5       1

   2. Giedrė Kamarevceva       Lapi        41'24   5      19

   3. Šarpilo, Miglė           SJTC              47'47   5      15

   4. Micevičiūtė, Austėja     SJTC          50'51   5      13

 

Category   W50

   1. Užienė, Sigita           Lapi              54'19   4       2

   2. Bogušienė, Asta          SJTC         63'22   4      16

 

Category   M21

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              46'04   6       9

   2. Julius  Navickas         Lapi              50'49   6      18

   3. Basys, Rimantas          SJTC           53'11   6      17

   4. Šiukšteris, Tomas        Pele              56'20   6       6

   5. Bartkus, Viktor          Pele               58'51   6       8

   6. Skudrickas, Mantas       Lapi           61'17   6       7

   7. Dapkus, Robertas         Pele              62'15   6       4

   8. Ruzgis, Kęstutios        Pele                67'38   4       3

 

 

Treniruotę rengė: RSK“Pelengas“, Algis

 

----------------------------------------------

Competition:  7.04.2019   from 14.00

Band/Limit:   80-m-band / ---

Competitors:  W35=1 W50=1 M21=10 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W35

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              46'10   5       1

 

Category   W50

   1. Užienė, Sigita           Lapi              73'59   4       2

 

Category   M21

   1. Ruzgis, Kęstutios        Pele              42'23   6       3

   2. Dapkus, Robertas         Pele              43'51   6       4

   3. Skudrickas, Algirdas     Lapi              44'26   6       5

   4. Kalvelis, Vladas         Pele              50'49   6       9

   5. Bartkus, Viktor          Pele              51'54   6       8

   6. Šiukšteris, Tomas        Pele              55'07   6       6

   7. Navickas, Egidijus       Lapi              56'28   6      10

   8. Žukauskas, Artūras       Viln              73'06   6      12

   9. Skudrickas, Mantas       Lapi              76'33   6       7

   -  Lazdauskas, Rolandas     Lapi                DNS          11

 

 

Treniruotę rengė: RSK“Pelengas“, Algis

-----------------------------------------------------------------

 

 

 

Competition:  30.03.2019   from 14.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W21=5 W35=1 W50=1 M21=8 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              44'30   5       1

   2. Nakvosė, Nadiežda        Viln              48'50   5       2

   3. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              85'46   5       5

   4. Rusnė, Čiuprinskaitė     SJTC              85'48   5       6

   5. Mickytė, Viltė           SJTC              86'39   5       7

 

Category   W35

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              77'01   3       3

 

Category   W50

   1. Bogušienė, Asata         Lapi              57'22   4       4

 

Category   M21

   1. Basys, Rimantas          Pele              48'13   6      14

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              53'57   6       9

   3. Bartkus, Viktor          Pele              62'19   6      15

   4. Navickas, Julius         Lapi              72'46   6      11

   5. Kalvelis, Vladas         Pele              73'11   6      13

   6. Skudrickas, Mantas       Lapi              74'51   6      10

   7. Tamaševičius, Audrius    Lapi              74'24   5      12

   8. Dapkus, Robertas         Pele              63'53   3       8

 

Treniruotę rengė: RSK“Pelengas“, Algis

 

-------------------------------------------------------------------

Lietuvos šimtmešio Taurės „Fox-2018“ varžybų prizininkai

 (1, 2, 3 vietos)

M16 - Miglė Šarpilo, Austėja Micevičiūtė, Viltė Mickytė.

M21 – Giedrė Kamarevceva, Nadiežda Nakvosė, Nadiežda Mastauskienė

M35 – Aušra Dapkienė, Vita Daudaravičienė, Aušra Bartkevičienė

M50 – Asta Bogušienė, Sigita Užienė

V21 – Rolandas Volbikas, Julius Navickas, Audrius Tamaševičius

V40 – Vladas Kalvelis, Gintaras Dapkus, Remigijus Masilionis

V50 – Robertas Dapkus, Algirdas Skudrickas, Rimantas Basys

V60 – Alvydas Simanaitis, Arūnas Maršalka, Artūras Žukauskas

M14 – Darija Dapkutė, Dovilė Sipavičiūtė, Paula Čerkasaitė

V14 – Adrijus Čepulis, Aleksas Dervaitis

V19 – Devidas Duknevičius, Mykolas Adomaitis, Ignas Dervaitis.

 

 

2016 metų  geriausiųjų „Pelengo“ sportininkų dešimtukas

                            

1.R.Dapkus       Pasaulio 18-ojo SRP čempionato sidabro medalio 144 MHz ir ketvirtos

                             vietos 3,5 MHz laimėtojas.

                             Pasaulio SRP Taurės aukso medalio 3,5 MHz laimėtojas.       

                             Lietuvos atviro SRP čempionato aukso medalio  3,5 MHz ir

sidabro medalio 144 MHz laimėtojas.

Lietuvos taurės Fox-2016  2-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 5 pirmas vietas.

2016 metų sportininkas.

 

2.A.Skudrickas Pasaulio 18-ojo SRP čempionato sidabro medalio 3,5 MHz ir septintos

                             vietos 144 MHz laimėtojas.

                             Lietuvos atviro SRP čempionato   aukso medalio 144 MHz ir

                             sidabro medalio 3,5 MHz laimėtojas. 

Lietuvos taurės Fox-2016  1-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 5 pirmas vietas .

 

3.G.Dapkus       Pasaulio 18-ojo SRP čempionato 13-os vietos  3,5 MHz laimėtojas.

Lietuvos atviro SRP čempionato   aukso medalių 144 MHz,

 3,5 MHz ir foxoringo rungtyse laimėtojas. 

Lietuvos taurės Fox-2016  1-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 6 pirmas vietas.

 

4.R.Basys          Pasaulio 18-ojo SRP čempionato 13-os vietos 3,5 MHz

                             rungtyje laimėtojas.

Lietuvos atviro SRP čempionato aukso medalio sprinto

rungtyje ir bronzos medalių klasikoje laimėtojas.

Lietuvos taurės Fox-2016  3-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 5 pirmas vietas.

 

5.K.Ruzgis        Pasaulio 18-ojo SRP čempionato 15-os vietos 3,5 MHz ir 19-os

                             144 MHz rungtyse laimėtojas.

                             Lietuvos atviro SRP čempionato sidabro medalio 3,5 MHz

                             sprinto rungtyje laimėtojas.

Lietuvos taurės Fox-2016  1-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 7 pirmas vietas.

6.A.Dapkienė    Pasaulio SRP Taurės bronos medalio 3,5 MHz laimėtoja.

                             Lietuvos atviro SRP čempionato sidabro medalių laimėtoja

144 MHz ir 3,5 MHz  rungtyse.

Lietuvos taurės Fox-2016  1-os vietos laimėtoja.

Respublikinėse varžybose iškovojo 5 pirmas vietas.

 

7.I.Dapkutė       Pasaulio 18-ojo SRP čempionato 12-os vietos  ir SRP

                             Taurės 15 vietos 3,5 MHz rungtyje laimėtoja.

Lietuvos atviro SRP čempionato  sidabro  medalio

3,5 MHz laimėtoja. 

Lietuvos taurės Fox-2016  1-os vietos laimėtoja.

Respublikinėse varžybose iškovojo 3 prizines vietas.

 

 

8.S.Užienė         Pasaulio 18-ojo SRP čempionato 12-ų vietų  3,5 MHz klasikos ir

                             sprinto rungtyse laimėtoja.

Lietuvos atviro SRP čempionato   aukso medalio 144 MHz,

 bronzos 3,5 MHz ir sidabro sprinte laimėtoja. 

Lietuvos taurės Fox-2016  1-os vietos laimėtoja.

Respublikinėse varžybose iškovojo 11 pirmų vietų.

 

 

9.VKalvelis       Lietuvos atviro SRP čempionato bronzos medalio 144 MHz

                             rungtyje laimėtojas.

                             Lietuvos taurės Fox-2016  2-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 2 pirmas  vietas.

 

10.V.Bartkus    Lietuvos atviro SRP čempionato sidabro medalio foxoringo

                             rungtyje laimėtojas.

                             Lietuvos taurės Fox-2016  5-os vietos laimėtojas.

Respublikinėse varžybose iškovojo 4 prizines vietas.

 

 

 

--------------------------------------------------

2016 metų  geriausiųjų Jaunųjų technikų centro

sportininkų ir penketukas

 

1.M.Šarpilo Europos jaunių 17 SRP čempionato Norveijoje bronzos medalių 144 MHz

ir sprinte laimėtoja bei 8 vieta 3,5 MHz.

Lietuvos atviro čempionato  aukso medalių 3,5 MHz ir sprinte laimėtoja

bei bronzos - 144 MHz.

                             2016 m. Lietuvos moksleivių čempionė visose rungtyse.

Tarptautinių SRP   žaidynių „Saulės miestas-2016“Aukso medalių 3,5 MHz

ir sprinte laimėtoja bei sidabro 144 MHz.

Lietuvos taurės „Fox-2015“  1-os vietos laimėtoja.

Respublikinėse varžybose iškovojo 12 pirmų vietų

 

2.R.Volbikas     Pasaulio 18-ojo SRP čempionato 13-os vietos 3,5 MHz rungtyje laimėtojas.

Lietuvos moksleivių čempionas visose  rungtyse.

Lietuvos taurės „Fox-2016“ 1-os vietos laimėtojas V19 gr,

Respublikinėse varžybose V21 grupėje iškovojo 1- pirmąją, 2- antrąsias

ir 3 trečiąsias vietas.

 

3.A.Micevičiūtė  Europos jaunių 17 SRP čempionato Norvegijoje 11 vietos 3,5 MHz ir

13 -  144 MHz laimėtoja.          

Lietuvos atviro čempionato  aukso medalio 144 MHz ir sidabro 3,5 MHz

bei foxoringe laimėtoja.

Tarptautinių SRP   žaidynių „Saulės miestas-2016“Aukso medalio 144 MHz

ir sidabro 3,5 MHz klasikoje ir sprinte laimėtoja.

Lietuvos taurės Fox-2016  2-os vietos laimėtoja.

 

 

4-5. D.Dapkutė Respublikinėse varžybose iškovojo 5 pirmas ir 3 antras vietas

                             Lietuvos taurės Fox-2016  1-2-os vietos laimėtoja,

             OS varžybose „Miesto parkai-2016“ iškovojo 4 vietą

4 etape ir 10 vietą sumoje.

 

4-5. D.Sipavičiūtė Respublikinėse varžybose iškovojo 4 pirmas ir 5 antras vietas

                             Lietuvos taurės Fox-2016  1-2-os vietos laimėtoja,

             OS varžybose „Miesto parkai-2016“ iškovojo 6 vietą

7 etape ir 8+ vietą sumoje.

 

--------------------------------------------------------------

 

 

2015m. geriausių JTC jaunųjų  sportininkų penketukas

 

1.A.Micevičiūtė

2.M.Šarpilo

3.R.Volbikas

4.G.Ilgavičiūtė

5.V.Kucinaitė

 

 

2015 m. geriausių Pelengo sportininkų dešimtukas

1.A.Skudricka

2.S.Užienė

3.G.Dapkus

4.V.Bartkus

5.A.Dapkienė

6.R.Dapkus

7.K.Ruzgis

8.N.Dobrovolskienė

9.R.Basys

10.I.Dapkutė

 

 

---------------------------------------------------------

 

2014 m. geriausių JTC jaunųjų  sportininkų penketukas

1.R.Volbikas

2.M.Šarpilo

3.A. Micevičiūtė

4.D.Dapkus

5.G.Paknytė

 

2014 m. geriausių Pelengo sportininkų dešimtukas

 

1.A.Skudrickas

2.G.Dapkus

3.V.Bartkus

4.A.Dapkienė

5.R.Dapkus

6.R.Basys

7.S.Užienė

8.I.Dapkutė

9.K.Ruzgis

10.N.Dobrovolskienė

 

 

-----------------------