Sportinės radiopelengacijos varžybos

Lietuvos kariuomenės 100-mečiui paminėti

Vainagiai, 2018 11 24

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Laikas

Min.

Fox

Vieta

 

V21

1

Mindaugas Nakvosas

66.49

7

1

 

2

Kęstutis Ruzgis

81.18

7

2

 

3

Julius Navickas

67.14

7

3

 

4

Audrius Tamaševičius

97.48

7

4

 

5

Mantas Skudrickas

106.34

7

5

 

6

Tomas Šiukšteris

66.12

4

6

 

M21

7

Nadiežda Nakvosė

79.24

6

1

 

8

Giedrė Kamarevceva

67.25

5

2

 

M19

9

Austėja Micevičiūtė

86.35

6

1

 

10

Viltė Mickytė

91.02

6

2

 

M50

11

Aušra Dapkienė

63.51

4

1

 

12

Asta Bogušienė

80.44

4

2

 

V40

13

Vladas Kalvelis

83.26

7

1

 

14

Rolandas Lazdauskas

120.29

 

 

 

V50

15

Robertas dapkus

77.54

7

1

 

16

Basys Rimantas

84.38

7

2

 

17

Viktor Bartkus

103.22

7

3

 

V60

18

Alvydas Simanaitis

55.48

6

1

 

19

Arūnas Maršalka

73.48

6

2

 

20

Artūras žukauskas

81.21

6

3

 

V70

21

Algimantas Dapkus

86.11

3

-

 

 

Varžybas rengė Egidijus Navičkas, RSK „Lapių medžioklė“

 

--------------------------------------------------------

 

Lietuvos Sportinės radiopelengacijos

vasaros sezono uždarymo varžybos

 

Competition:  28.10.2018   from 10.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W16=1 W35=2 W21=2 M60=3 W50=2 M21=6 M40=2 M50=4 M70=1

              - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W16

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              69'58   5      18

 

Category   W35

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              56'27   5       3

   2. Daudaravičienė, Vita     Kaun              62'26   5      36

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              56'18   6      16

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              85'26   6      38

 

Category   W50

   1. Užienė, Sigita           Lapi              61'37   4       5

   2. Bogušienė, Asta          Lapi              72'22   4       6

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Pele              57'42   6      41

   2. Tamaševičius, Audrius    Lapi              64'16   6       8

   3. Navickas, Julius         Lapi              79'48   6       7

   4. Ruzgis, Kęstutis         Pele              79'59   6       9

   5. Šiukšteris, Tomas        Pele              83'12   6      40

   6. Skudrickas, Mantas       Lapi              89'04   5      42

 

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              61'04   6      11

   2. Bertašius, Rimvydas      Viln              84'15   6      21

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              54'27   6      14

   2. Bartkus, Viktor          Pele              63'37   6      15

   3. Basys, Rimantas          Pele              69'25   6      37

   4. Navickas, Egidijus       Lapi              79'36   6      43

 

Category   M70

   1. Brazauskas, Edvardas     Kaun              72'45   4      39

 

--------------------------------------------

Competition:  27.10.2018   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W16=3 W35=2 W21=2 W50=2 M21=6 M40=3 M50=6 M60=3 M70=1

              - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W35

   1. Daudaravičienė, Vita     Kaun              59'47   5      36

 

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              41'48   4       6

   2. Užienė, Sigita           Lapi              50'25   4       5

 

Category   M21

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              53'34   6       9

   2. Tamaševičius, Audrius    Lapi              53'51   6       8

   3. Tomas Šiukšteris         Pele              53'54   6      40

   4. Mantas Skudrickas        Lapi              51'45   4      41

  

Category   M40

   1. Dapkus, Gintaras         Pele              57'10   6      12

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              67'15   6      11

  

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              47'05   6      14

   2. Basys, Rimantas          Pele              48'13   6      37

   3. Bartkus, Viktor          Pele              52'24   6      15

   4. Egideijus Navickas       Lapi              71'44   6      42

   5. Rolandas Lazdauskas      Lapi              80'11   6      43

  

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              58'58   6      16

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              60'06   6      38

   -  Žukauskas, Artūras       Viln                DNS          29

 

Category   M70

   1. Brazauskas, Edvardas     Kaun              67'24   4      39

 

 

Organizer  : RSK „Pelengas“

 

\                     Helper:  Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

 

 

 

Lietuvos moksleivių Sportinės radiopelengacijos

sezono uždarymo varžybos

 

Competition:  21.10.2018   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W16=3 W21=1 W50=1 M21=2 M40=2 M50=1 M60=1 M19=3 M16=3

              M14=4 W14=3 - 5 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W16

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              44'41   5      18

   2. Mickytė, Viltė           SJTC              61'36   5       2

   3. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              65'15   5       1

 

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              40'38   5      17

 

Category   W35

   1. Vita Daudaravičienė      Kaun              55'36   5      36

Category   W50

  

   1. Bogušienė, Asta          Lapiu              41'21   4       6

 

Category   M21

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              49'40   6       9

   2. Volbikas, Rolandas       Pele              54'22   6      20

 

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              54'23   6      11

    2. Bertašius, Rimvydas      Viln             110'43   2       21

 

Category   M50

   1. Navickas, Egidijus       Lapi              52'31   6      13

 

Category   M60

   1. Žukauskas, Artūras       Šaki              65'00   6      29

 

Category   M19

   1. Duknevičius, Deividas    Šaki              75'29   4      22

   2. Dervaitis, Ignas         Šaki              85'27   3      24

   -  Adomaitis, Mykolas       Šaki                DNS          23

 

Category   M16

   1. Dervaitis, Aleksas       Šaki              90'17   3      25

   2. Žygaitis, Gustas         Šaki             115'22   2      26

   -  Unguvaitis, Tautvydas    Šaki                DNS          30

 

Category   M14

   1. Ūsas, Emilis             Šaki              61'38   3      27

   2. Duknevičius, Lukas       Šaki              66'30   3      28

   -  Čepulis, Adrijus         SJTC                DNS          34

   -  Zinkevičius, Vilius      SJTC                DNS          35

 

Category   W14

   -  Čerkasaitė, Paula        SJTC                DNS          33

   -  Sipavičiūtė, Dovilė      SJTC                DNS          32

   -  Dapkutė, Darija          SJTC                DNS          31

 

 

 

Organizer  : Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

Helper:  RSK „Pelengas“

 

----------------------------------------

 

Tarptautinės 28-osios Lietuvos veteranų

ARDF varžybos

Druskininkai, Puvočiai, 2018 09 28-30

 

Eil.

Vardas, Pavardė

Klubas

Sprintas

144 MHz

3,5 MHz

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

W16

1

Miglė Šarpilo

SJTC

22.25

1

49.15

3

33.52

1

2

Austėja Micevičiūtė

SJTC

39.13-1

4

44.24

1

38.49

2

3

Viltė Mickytė

SJTC

36.53

2

48.35

2

53.08

4

4

Ugnė Skučaitė

Radio-o

46.17

3

54.06

4

48.59

3

5

Magdelena Rutkowska

Lenkija

45.29-3

5

67.43

5

60.13

5

W21

1

Viktorija Golubeva

Rusija

-

-

52.07

1

53.28

1

2

Nadiežda Nakvosė

Vinius

23.15

1

66.28

2

67.13

3

3

Darija Lomveva

Rusija

46.32

3

78.19

3

91.00-2

4

4

Giedrė Kamarevceva

Lapiu m.

35.36

2

83.27

4

59.04

2

W35

1

Vita Daudaravičienė

Lapiu m.

29.31

1

41.02

1

44.06

2

2

Ala Krakholskaya

Beląrisija

41.33

2

60.04

2

46.45

4

3

Irina Platonova

Rusija

-

-

64.44

3

41.59

1

4

Marina Pankratova

Rusija

42.13

3

108.00

4

45.20

3

W50

 

1

Aušra Dapkienė

Pelengas

-

-

46.41

1

43.45

2

2

Asta Bogušienė

Lapiu m.

29.09

1

53.18

2

60.11

4

3

Aušra Bartkevičienė

Radio-o

32.12

2

59.17

3

40.54

1

4

Sigita Užienė

Lapiu m.

-

-

-

-

57.47

3

M16

1

Mihail Savinyx

Rusija

-

-

68.21

1

45.06

1

2

Tadas Dementavičius

Radio-o

43.44

1

72.25

2

48.23

2

3

Vladislav Krakholski

Beląrisija

70.20

2

109.39

3

121.41

3

M21

1

Vladislav Kazymov

Rusija

24.34

1

43.30

1

42.49

1

2

Nakvosas Mindaugas

Vilnius

25.46

2

71.37

5

48.31

2

3

Tomas Šiukšteris

Pelengas

-

-

58.00

2

64.39

5

4

Rolandas Volbikas

SJTC

31.33

5

88.02

8

59.49

3

5

Gediminas Bogušas

Lapiu m.

-

-

69.28

4

63.37

4

6

Oskar Bonna

Lenkija

37.55

6

79.35

6

71.56

6

7

Paulius Navickas

Lapiu m.

29.50

3

61.50

3

-

-

8

Kęstutis Ruzgis

Pelengas

31.14

4

82.08

7

-

-

M40

1

Kiril Shaidayuk

Rusija

-

-

62.25

1

49.10

1

2

Gintaras Dapkus

Pelengas

27.39

1

62.39

2

56.12

2

3

Vladas Kalvelis

Pelengas

32.02

2

66.29

3

56.32

3

4

Remigiusz Rutkpwski

Lenkija

32.22-1

4

71.57

4

60.07

4

5

Remigijus Masilionis

Radio-o

37.48

3

-

-

-

-

M50

1

Algirdas Skudrickas

Lapiu m.

-

-

46.21

1

51.44

2

2

Robertas Dapkus

Pelengas

-

-

53.31

2

54.58-2

8

3

Arūnas Maršalka

Vilnius

43.31

3

57.08

3

57.35

3

4

Alvydas Simanaitis

Lapiu m.

-

-

58.38

4

48.52

1

5

Viktor Bartkus

Pelengas

-

-

65.34

5

62.28

6

6

Tomasz Deptulski

Lenkija

29.52

1

75.07

6

72.03

7

7

Aleksej Kudinov

Rusija

42.31

3

87.21

8

60.13

5

8

Artūras Žukauskas

Vilnius

-

-

81.23

7

-

-

9

Rimantas Basys

Pelengas

-

-

-

-

58.16

4

M70

1

Algimantas Dapkus

Pelengas

30.28

1

47.30

1

69.50

1

2

Edvardas Brazauskas

Kaunas

53.34

2

58.51

2

78.09

2

 

Varžybas rengė: RSK „Lapių medžioklė“

Teisėjavo: E.Navickas, A.Tamaševičius,J.Navickas,J.Navickienė, V.Bogušas

-----------------------------------------

19 -asis Pasaulio  ARDF čempionatas

Korėja, Socho,2018 09 02 - 08

 

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Pogrupis

Foxoringas

Sprintas

144 MHz

3,5 MHz

 

Komanda

V60

-

-

-

-

113.40

1v.

1.

Arūnas Maršalka

V60

58.58

23v.

27.02

10v.

99.55

4v.

52.42

2v.

2.

Artūras Žukauskas

V60

34.48

7v.

22.41

9v.

-

-

60.58

8v.

 

Komanda

V50

-

-

-

-

-

-

148.26

5v.

3.

Rimantas Basys

V50

33.47

8v.

25.24

20v.

115.14

15v.

86.37

19v.

4.

Algirdas Skudrickas

V50

35.11

15v.

17.21

7v.

-

-

61.49

8v.

 

Asmeniškai

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Vita Daudaravičienė

M35

59.54

11v.

24.52

15

134.28

7v.

77.50

5v.

6.

Kęstutis Ruzgis

V21

63.15

19v.

24.41

18v.

50.26-3

35v.

123.46

23v.

 

 

 

 

----------------------------------------

 

Atviras 60-asis Lietuvos ARDF čempionatas

 

 

Competition:  18.08.2018   from 10.00, Foxoringas

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W19=1 W35=2 M21=5 M40=2 M50=2 M60=2 M14=1 W16=3 W14=1

              M70=1 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W19, 5,2 km.

   1. Liegutė, Ugnė            Radi              39'28   9      38

 

Category   W35, 5,2 km.

   1. Aušra, Bartkevičienė     Radi              43'57   9       8

   2. Vita, Daudaravičienė     Kaun              45'48   9       9

 

Category   M21, 7,9 km.

    1. Julius, Navickas         Lapi              64'53   11      27

   2. Navickas, Paulius        Lapi              72'58   11     49

   3. Bogušas, Gediminas       Lapi              77'30   11     47

   4. Audrius, Tamaševičius    Lapi              80'04   11     28

   5. Skudrickas, Mantas       Lapi              72'51   3     48

 

Category   M40, 7,0 km.

   1. Remigijus, Masilionis    Radi              49'47   9     31

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              63'56   9     39

 

Category   M50, 6,3 km.

   1. Egidijus, Navickas       Lapi              55'51   9     35

   2. Viktor, Bartkus          Lapi              60'44   9     34

 

Category   M60, 5,2 km.

   1. Maršalka, Arūnas         Viln              49'12   9     40

   -  Žukauskas, Artūras       Viln                DNS          46

 

Category   M14, 4,0 km.

   1. Dementavičius, Tadas     Radi              43'18   8     41

 

Category   W16, 4,0 km.

   1. Micevičiūtė, Austėja     Pele              47'30   8     43

   2. Šarpilo, Miglė           Pele              52'26   8     44

   3. Mickytė, Viltė           Pele              82'35   8     45

 

Category   W14, 3,5 km.

   1. Skučaitė, Ugnė           Radi              55'52   7     42

 

Category   M70, 4,0 km.

   1. Brazauskas, Edvardas     Kaun             111'46   8     50

 

 Teisėjavo: A.Žukauskas, A.Dapkus, J.Navickienė

 

-------------------------------------------

 

Competition: Šiauliai,12.08.2018   from 9.00

Band/Limit:   2-m-band / 140

Competitors:  W21=1 W35=3 W50=3 M21=8 M40=3 M50=4 M60=3 M70=1 W19=2

              W16=3 W14=2 M14=2 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              59'56   5       1

 

Category   W35

   1. Vita Daudaravičienė      Kaun              67'10   5       2

   2. Aušra Bartkevičienė      Radi              70'24   5       1

   3. Aušra Dapkienė           Pele              78'03   5       4

 

Category   W50

   1. Užienė, Sigita           Lapi              68'21   4       6

   2. Andriunina, Alla         Riazanė           79'30   4       7

   3. Bogušienė, Asta          Lapi              88'16   4       8

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Lapi              64'54   6       9

   2. Navickas, Julius         Lapi              67'47   6      12

   3. Dapkus, Domantas         Pele              73'45   6      37

   4. Volbikas, Rolandas       Pele              75'41   6      14

   5. Ruzgis, Kęstutis         Pele              89'11   6      10

   6. Šiukšteris, Tomas        Pele              89'22   6      11

   7. Bogušas, Gediminas       Lapi              99'45   6      15

   8. Tamaševičius, Audrius    Lapi             101'06   6      13

 

Category   M40

   1. Bartkus, Viktor          Pele              54'57   5      18

   2. Dapkus Gintaras         Pele               55'18   5      16

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              61'07   5      16

   4. Remigijus Masilionis     Radi              62'55   5       3

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              51'50   5      19

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              53'28   5      20

   3. Basys, Rimantas          Pele              63'28   5      21

   4. Navickas, Egidijus       Lapi              77'00   5      22

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              51'33   5      24

   2. Maršalka, Arūnas         Vilnius           59'59   5      25

   3. Žukauskas, Artūras       Vilnius           67'47   5      26

 

Category   M70

   1. Brazauskas, Edvardas     Kaunas            82'19   4      27

 

Category   W19

   1. Liegutė, Ugnė            Radi              78'48   5      28

   2. Dralova, Olga            Riazanė          118'53   5      29

 

Category   W16

   1. Mickytė, Viltė           Pele              62'25   5      31

   2. Micevičiūtė, Austėja     Pele              76'49   5      30

   3. Kriuchkova, Ekaterina    Riazanė           97'48   5      32

 

Category   W14

   1. Skučaitė, Ugnė           Radi              53'10   3      34

   2. Stoliarova, Marija       Riazanė           97'51   3      33

 

Category   M14

   1. Mikhalov, Vladislav      Riazanė           52'48   3      35

   2. Dementavičius, Tadas     Radi              72'41   3      36

 

  

 

---------------------------------

Competition: Šiauliai,  11.08.2018   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=3 W35=3 W50=3 M21=7 M40=3 M50=5 M60=3 M70=1 W19=2

              W16=3 W14=2 M14=2 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              65'34   5       1

  

Category   W35

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              60'37   5       5

  2. Daudaravičienė, Vita    Kaun              61'33    5      3

   3.  Bartkevičienė, Aušra     Radi              64'54           4

 

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              54'46   4       8

   2. Užienė, Sigita           Lapi              55'07   4       6

   3. Andriunina, Alla         Riazanė           79'23   4       7

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Lapi              58'09   6       9

   2. Volbikas, Rolandas       Pele              63'43   6      14

   3. Ruzgis, Kęstutis         Pele              68'30   6      10

   4. Navickas, Julius         Lapi              69'56   6      12

   5. Šiukšteris, Tomas        Pele              71'06   6      11

   6. Tamaševičius, Audrius    Lapi              90'50   6      13

   7. Bogušas, Gediminas       lapi              95'42   6      15

 

Category   M40

   1. Bartkus, Viktor          Pele              62'39   5      18

   2. Masilionis, Remigijus    Radi              63'52   5      17

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              81'57   5      16

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              57'22   5      19

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              62'08   5      20

   3. Basys, Rimantas          Pele              68'35   5      21

   4. Navickas, Egidijus       Lapi              77'38   5      22

   -  Lazdauskas, Rolandas     Lapi                DNS          23

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              52'00   5      24

   2. Žukauskas, Artūras       Viln              62'58   5      26

   3. Maršalka, Arūnas         Viln              67'44   5      25

 

Category   M70

   1. Brazauskas, Edvardas     Kaun             118'49   4      27

 

Category   W19

   1. Liegutė, Ugnė            Radi              61'56   5      28

   2. Dralova, Olga            Riazanė           77'46   5      29

 

Category   W16

   1. Micevičiūtė, Austėja     Pele              55'48   5      30

   2. Kriuchkova, Ekaterina    Riazanė           63'28   3      32

   -  Mickytė, Viltė           Pele                DNS          31

 

Category   W14

   1. Stoliarova, Marija       Riazane           39'06   3      33

   2. Skučaitė, Ugnė           Radio             57'43   3      34

 

Category   M14

   1. Mikhalov, Vladislav      Riazanė          122'45   5      35

   2. Dementavičius, Tadas     Radio              57'21   4      36

 

---------------------------------------------------------------

 

 

Competition: Šiauliai, 10.08.2018   from 15.00, Sprintas

Band/Limit:   80-m-band / 60 min

Competitors:  W21=1 W35=3 W50=3 M14=2 M21=6 M50=4 M40=3 M60=3 W16=3

              W19=2 W14=2 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              23'53   9     109

 

Category   W35

   1. Vita, Daudaravičienė     Kaun              27'10   7      80

   2. Dapkienė, Aušra          Pele              29'30   7     106

   3. Aušra Bartkevičienė      Radi              32'37   7     110

 

Category   W50

   1. Asta, Bogušienė          Lapi              23'56   7      83

   2. Sigita, Užienė           Lapi              25'06          81

   3. Alla Andriunina          Riaz              39'40   7     111

 

Category   M14

   1. Vladislav Mikhalov       Riaz              26'39   5     113

   2. Tadas Dementavičius      Riaz              38'22   5     112

 

Category   M21

   1. Mindaugas, Nakvosas      Lapi              20'56  11      91

   2. Rolandas Volbikas        Pele              25'02  11     114

   3. Julius, Navickas         Lapi              26'07  11      88

   4. Kęstutis, Ruzgis         Pele              27'02  11      89

   5. Tomas Šiukšteris         Pele              30'24  11     115

   6. Audrius Tamaševičius     Lapiu             31'06  11     115

 

Category   M50

   1. Robertas, Dapkus         Pele              22'05   9      94

   2. Rimantas, Basys          Pele              24'37   9      96

   3. Algirdas Skudrickas      Lapi              28'07   9     117

   4. Egidijus, Navickas       Lapi              30'44   9      98

 

Category   M40

 1. Vladas, Kalvelis         Pele              25'23        93

   2. Viktor, Bartkus          Pele              32'11   9      97

   3. Remigijus Masilionis     Pele              36'03   9     116

 

 

 

Category   M60

   1. Alvydas Simanaitis       Lapi              22'16   3     118

   2. Arūnas Maršalka          Viln              40'36   3     120

   3. Artūras Žukauskas        Viln              41'00   3     119

 

Category   W16

   1. Austėja Micevičiūtė      Pele              30'23   4     121

   2. Ekaterina Krichkova      Riazanė           45'15   4     123

   3. Viltė Mickytė            Pele              61'20   4     122

 

Category   W19

   1. Olga Dralova             Riazanė           40'38   8     127

   2. Ugnė liegutė             Radi              54'26   8     126

 

Category   W14

   1. Marija Stoliarova        Riaz              35'32   4     124

   2. Ugnė Skučaitė            Radi              34'56   3     125

 

 

Čempionatą rengė: Šiaulių a. RSK „Pelengas“

Teisėjai: A.Dapkus, S.Dapkienė, V.Ruzgis, J.Navickienė, L.Benikasienė

 

-------------------------------------------------------------------

Šiaulių rajono sportinės radiopelengacijos pirmenybės

2018 07 20,22. Šona

 

Eil.Nr.

V.Pavardė

80 m.

2 m.

 

 

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

M19

1

M.Šarpilo

67.54

1

95.51

1

2

A.Micevičiūtė

74.24

2

104.06

2

M21

3

N.Nakvosė

62.37

1

59.03

1

4

G.Kamarevceva

63.24

2

93.31

2

5

V.Daudaravičienė

90.47-1

3

108.41-1

3

M50

6

S.Užienė

60.39

1

79.36-1

1

V21

7

K.Ruzgis

67.21

1

117.10

2

8

R.Volbikas

79.23

3

127.19

3

9

T.Šiukšteris

76.23-1

6

113.21

1

10

J.Navickas

83.57

4

70.49

5

11

A.Tamaševičius

98.51

5

75.30

4

12

P.Navickas

76.28

2

-

-

V40

13

V.Kalvelis

79.36

1

87.08

1

V50

14

R.Dapkus

61.39

1

62.05

1

15

R.Basys

77.14

2

76.54

3

16

V.Bartkus

93.21

3

76.54

2

17

E.Navickas

95.39

4

96.33

4

V60

18

A.Simanaitis

92.31

1

71.03

1

V70

19

A.Dapkus

47.51

1

76.26

1

 

Varžybas rengė: RSK „Lapių medžioklė“

-----------------------------------

2-as Pasaulio jaunių ARDF čempionatas

Čekija,Doksy,2017 06 30 - 07-04

 

 

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Pogrupis

144 MHz

3,5 MHz sprintas

3,5 MHz

 

Komanda

M16

125.16

5 vieta

-

110.44

4 vieta

1.

Miglė Šarpilo

M16

56.35

7 vieta

22.09

13 vieta

48.12

3 vieta

2.

Austėja Micevičiūtė

M16

68.41

19 vieta

28.24

20 vieta

62.32

14 vieta

 

---------------------------------------------------------------------

 

2018 m. Lietuvos moksleivių sportinės radiopelengacijos pirmenybės

 

Jurbarkas, 2018 06 03

 

Competition:  3.06.2018   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 210 min

Competitors:  W16=3 M14=4 M16=2 M19=4 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W16

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              45'52   5       1

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              56'52   5       2

   3. Duknevičiūtė, Deimantė   ŠJKSC             208'49   3       3

 

Category   M14

   1. Daudaravičius, Tomas     Kaunas              23'55   2       4

   2. Duknevičius, Lukas       ŠJKSC              32'33   2       5

   3. Ūsas Emilis            ŠJKSC              46'04   2      13

   4. Tarutis, Erikas          ŠJKSC              62'55   2       6

 

Category   M16

   1. Dervaitis, Aleksas       ŠJKSC            108'45   3       7

   2. Unguvaitis, Tautvydas    ŠJKSC             123'46   3       8

 

Category   M19

   1. Volbikas, Rolandas       SJTC              45'44   6       9

   2. Duknevičius, Deividas     ŠJKSC              56'08   5      12

   3. Adomaitis, Mykolas       ŠJKSC            103'03   5      11

   4. Dervaitis, Ignas         ŠJKSC             188'47   2      10

 

 

Komandiniai rezultatai

 

Užimta vieta

Komanda

Rezultatas (min.)

Nesurasta Lapių

I

Šiaulių jaunųjų technikų centras

91.36

0

II

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro I-oji

159.13

2

III

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro II-oji

232.31

4

 

 

Organizer  : Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

Helper: RSK „Pelengas“

-----------------------------------------------------------------------------

Jurbarko maratonas

Lietuvos sąjūdžio 30-mečiui paminėti

Jurbarkas, 2018 06 03

 

Competition:  3.06.2018   from 10.00

Band/Limit:   2+80-m-band / 210 min

Competitors:  M21=3 W35=1 W16=3 M19=4 M16=2 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   M21

   1. Basys, Rimantas          Pele             123'19  11      71

   2. Bartkus, Viktor          Pele             129'51  11      72

   3. Vladas, Kalvelis         Pele             133'46  11      70

 

Category   W35

   1. Daudaravičienė, Vita     Lapi             103'28   9      73

 

Category   W16

   1. Sarpilo, Miglė           SJTC              104'16   9      75

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              123'03  9      76

  

Category   M19

   1. Volbikas, Rolandas       SJTC              101'51  11      74

   2. Duknevičius, Deividas     ŠJKSC              72'18   7      82

   3. Adomaitis, Mykolas       ŠJKSC              131'50   7      81

  

Category   M16

   1. Dervaitis, Aleksas       ŠJKSC              180'39    5      78

   2. Unguvaitis, Tautvydas    ŠJKSC              191'48   5      79

 

 

Organizer  : RSK „Pelengas“

 

Helper: Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

XIII tarptautinės ARDF žaidynės „Saulės miestas-2018“

 

Competition:  20.05.2018   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=4 W50=2 M21=5 M40=3 M50=5 M60=3 W16=1 M16=3 M19=3

              W35=2 M14=4 W14=3 M70=1 - 8 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              54'02   5       2

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              62'04   5       1

   3. Giedrė, Kamarevceva      Lapi              63'01   5      28

   4. Dapkutė, Iveta           Pele              65'29   5       4

 

Category   W35

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              44'21   5       3

   2. Vita, Daudaravičienė     Kaun              56'11   5      27

 

Category   W50

   1. Sigita, Užienė           Lapi              45'12   4      29

   2. Bogušienė, Asta          Lapi              49'10   4       5

 

Category   M21

   1. Volbika, Rolandas        SJTC              50'02   6       6

   2. Navickas, Julius         Lapi              55'08   6       7

   3. Bogušas, Gediminas       Lapi              64'57   6       9

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi              70'32   6       8

  

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              65'24   6      10

   -  Rolandas, Lazdauskas     Rase                DNS          31

   -  Dapkus, Gintaras         Pele                DNS          26

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              49'03   6      11

   2. Basys, Rimantas          Pele              51'13   6      13

   3. Skudrickas, Algirdas     Lapi              59'56   6      12

   4. Bartkus, Viktor          Pele              66'54   6      14

  

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              47'52   5      18

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              59'45   5      17

   3. Žukauskas, Artūras       Viln              61'14   5      16

 

Category   W16

   1. Duknevičiūtė, Deimantė   Šaki              83'28   3      19

 

Category   M16

   1. Unguvaitis, Tautvydas    Šaki              78'03   3      21

   2. Aleksas, Dervaitis       Šaki              73'22   2      38

   -  Žygaitis, Gustas         Šaki                DNS          22

 

Category   M19

   1. Duknevičius, Deividas    Šaki              30'55   3      25

   2. Adomaitis, Mykolas       Šaki              33'04   3      24

   3. Dervaitis, Ignas         Šaki              77'30   3      23

 

Category   M70

   1. Edvardas, Brazauskas     Kaun              69'32   4      39

 

---------------------------------------------------

 

Competition:  19.05.2018   from 14.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W21=4 W50=2 M21=5 M40=3 M50=5 M60=3 W16=1 M16=2 M19=3

              W35=2 M14=4 W14=3 - 8 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              54'20   5       2

   2. Giedrė, Kamarevceva      Lapi              64'30   5      28

   3. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              91'49   5       1

 

Category   W50

   1. Sigita, Užienė           Lapi              65'59   4      29

   2. Bogušienė, Asta          Lapi              80'40   4       5

 

Category   M21

   1. Navickas, Julius         Lapi              72'09   6       7

   2. Tamaševičius, Audrius    Lapi              78'20   6       8

   3. Volbika, Rolandas        SJTC             108'29   6       6

   4. Bogušas, Gediminas       Lapi              92'01   4       9

  

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              68'08   6      10

   2. Dapkus, Gintaras         Pele              68'55   6      26

   -  Rolandas, Lazdauskas     Rase                DNS          31

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              58'36   6      11

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              72'59   6      12

   3. Basys, Rimantas          Pele              75'00   6      13

   4. Bartkus, Viktor          Pele              90'52   6      14

  

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              44'23   5      18

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              68'28   5      17

   3. Žukauskas, Artūras       Viln              69'19   5      16

 

Category   W35

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              54'24   5       3

   2. Vita, Daudaravičienė     Kaun              68'29   5      27

 

------------------------------------------------------------------------

 

Competition:  18.05.2018   from 11.00, Sprintas

Band/Limit:   80-m-band / 60 min

Competitors:  W14=3 W21=4 W35=2 W50=2 M14=3 M21=4 M40=2 M50=4 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC              28'03   9     104

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              42'49   9     105

   3. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              51'06   9     103

   -  Iveta, Dapkutė           Pele                DNS          78

 

Category   W35

   1. Vita, Daudaravičienė     Kaun              28'03   8      80

   -  Dapkienė, Aušra          Pele                DNS         106

 

Category   W50

   1. Asta, Bogušienė          Lapi              26'19   7      83

   2. Sigita, Užienė           Lapi              28'09   7      81

 

Category   M21

   1. Audrius, Tamaševičius    Lapi              40'44  11      87

   -  Mindaugas, Nakvosas      Lapi                DNS          91

   -  Julius, Navickas         Lapi                DNS          88

   -  Kęstutis, Ruzgis         Pele                DNS          89

 

Category   M40

   1. Vladas, Kalvelis         Pele              31'42   9      93

   2. Gintaras, Dapkus         Pele              34'42   9      92

 

Category   M50

   1. Robertas, Dapkus         Pele              25'41   9      94

   2. Rimantas, Basys          Pele              30'49   9      96

   3. Viktor, Bartkus          Pele              34'49   9      97

   -  Egidijus, Navickas       Lapi                DNS          98

 

Category   W14

   -  Čerkasaitė, Paula        SJTC                DNS         100

   -  Darija, Dapkutė          SJTC                DNS          74

   -  Dovilė, Sipavičiūtė      SJTC                DNS          73

 

Category   M14

   -  Adrijus, Čepulis         SJTC                DNS          84

   -  Zinkevičius, Vilius      SJTC                DNS         108

   -  Brazauskas, Irmantas     SJTC                DNS         107

 

 

 

 

 Organizer  : RSK „Pelengas“

 

Helper:  Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

 


 

 

 

Lietuvos moksleivių SRP Sprinto pirmenybės

Competition:  12.05.2018   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 20 min

Competitors:  W14=4 W16=3 W18=1 M12=2 M14=7 M16=4 M18=8 - 3 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W14

   1. Sipavičiūtė, Dovilė      SJTC               5'04   4       2

   2. Čerkasaoitė, Paula       SJTC               9'19   4       3

   -  Valantinavičiūtė, Emilij SJTC                DNS           4

   -  Dapkutė, Darija          SJTC                DNS           1

 

Category   W16

   1. Šarpilo, Miglė           SJTC               1'09   4       5

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC               1'27   4       6

   -  Duknevičiūtė, Deimantė   Šaki                DNS           7

 

Category   W18

   1. Drešerytė, Gabrielė      Šaki               2'54   4       8

 

Category   M12

   1. Ūsas, Emilis             Šaki               7'12   4      10

   -  Liutvinas, Matas         SJTC                DNS           9

 

Category   M14

   1. Čepulis, Adrijus         SJTC               4'41   4      11

   2. Rutkauskas, Eimantas     Šaki               8'01   4      16

   3. Brazauskas, Irmantas     SJTC               5'28   3      12

   -  Lašas, Emilis            SJTC                DNS          13

   -  Zinkevičius, Vilius      SJTC                DNS          14

   -  Bagušis, Mantas          Šaki                DNS          15

   -  Stankevičius, Pijus      Šaki                DNS          17

 

Category   M16

   1. Unguvaitis, Tautvydas    Šaki               4'47   4      20

   2. Ugnius Narbutas          šAKI               8'46   4      29

   3. Dervaitis, Aleksas       Šaki              15'43   4      18

   -  Žygaitis, Gustas         Šaki                DNS          19

 

Category   M18

   1. Volbikas, Rolandas       SJTC               1'42   4      24

   2. Duknevičius, Deividas    Šaki               2'24   4      23

   3. Adomaitis, Mykolas       Šaki               4'00   4      21

   4. Kolosevičius, Aurimas    SJTC               5'36   3      28

   5. Dervaitis, Ignas         Šaki               6'33   3      22

   -  Grinius, Ainis           SJTC                DNS          26

   -  Savickas, Gustas         SJTC                DNS          25

   -  Poškys, Benas            SJTC                DNS          27

 

 

 

 

Helper: RSK „Pelengas“

 

Organizer:  Šiaulių jaunųjų technikų centras

-----------------------------------------------------------------------------

 

2018 m. sportinės radiopelengacijos sezono atidarymo varžybos

 

Competition:  22.04.2018   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=4 W50=1 M21=4 M40=1 M60=3 M50=6 W16=1 M12=1 M16=2

              M19=3 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              57'31   5       3

   2. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              59'53   5       1

   3. Dapkutė, Iveta           Pele              61'01   5       4

   4. Šarpilo, Miglė           SJTC              63'50   5       2

 

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              60'47   4       5

 

Category   M21

   1. Volbika, Rolandas        SJTC              66'14   6       6

   2. Bogušas, Gediminas       Lapi              72'51   6       9

   3. Tamaševičius, Audrius    Lapi              73'34   6       8

   -  Navickas, Julius         Lapi                DNS           7

 

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              65'58   6      10

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              45'09   5      18

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              62'44   5      17

   3. Žukauskas, Artūras       Viln              86'20   5      16

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              50'46   6      12

   2. Dapkus, Robertas         Pele              52'42   6      11

   3. Navickas, Egidijus       Lapi              55'43   6      15

   4. Basys, Rimantas          Pele              60'21   6      13

   5. Bartkus, Viktor          Pele              68'32   6      14

   6. Rolandas Lazdauskas      Kaun              84'27   6      26

 

Category   W16

   1. Duknevičiūtė, Deimantė   Šaki              74'36   3      19

 

Category   M12

   1. Ūsas, Emilis             Šaki              74'41   3      20

 

Category   M16

   1. Žygaitis, Gustas         Šaki              65'12   3      22

   2. Unguvaitis, Tautvydas    Šaki              69'42   3      21

 

Category   M19

   1. Duknevičius, Deividas    Šaki              39'31   3      25

   2. Adomaitis, Mykolas       Šaki              44'23   3      24

   3. Dervaitis, Ignas         Šaki              69'41   3      23

---------------------------------------------------------------------------------------

Competition:  21.04.2018   from 14.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W21=8 W50=3 M21=5 M40=3 M50=5 M60=3 - 8 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              48'35   5       6

   2. Šarpilo, Miglė           SJTC              78'32   5       1

   3. Vita Daudaravičienė      Lapi              80'30   5      27

   4. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              90'16   5       2

   -  Dobrovolskienė, Nadiežda Lapi                DNS           4

   -  Kamarevceva, Giedrė      Lapi                DNS           3

   -  Nakvose, Nadiežda        Viln                DNS           5

   -  Dapkutė, Iveta           Pele                DNS          25

 

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              72'41   4       9

   -  Užienė, Sigita           Lapi                DNS           7

   -  Andriunina, Alla         Russ                DNS           8

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Lapi              78'16   6      10

   2. Navickas, Julius         Lapi              84'48   6      12

   3. Tamaševičius, Audrius    Lapi             103'18   6      13

   4. Bogušas, Gediminas       Lapi              79'31   2      14

   -  Nakvosas, Mindaugas      Viln                DNS          11

 

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              97'12   6      15

   -  Lazdauskas, Rolandas     Kaun                DNS          16

   -  Dapkus, Gintaras         Pele                DNS          24

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              60'49   6      17

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              64'36   6      22

   3. Navickas, Egidijus       Lapi              78'26   6      23

   4. Basys, Rimantas          Pele              87'39   6      18

   5. Bartkus, Viktor          Pele             116'04   6      19

 

Category   M60

   1. Simanaitis, Alvydas      Lapi              58'49   5      26

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              79'33   5      20

   3. Žukauskas, Artūras       Viln              90'12   5      21

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Sprintas

Competition:  20.04.2018   from 16.00

Band/Limit:   80-m-band / 60 min

Competitors:  W21=4 W50=2 M21=4 M40=2 M50=5 M60=1 W35=2 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Abdulina, Ekaterina      Rusi              19'13   9       4

   2. Nakvose, Nadiezda        Rusi              20'21   9       3

   3. Šarpilo, Miglė           SJTC              21'53   9       2

   4. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              24'36   9       1

 

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              31'26   7       5

   -  Užienė, Sigita           Lapi                DNS          17

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Lapi              16'01  10       6

   2. Navickas, Julius         Lapi              22'21  10      16

   3. Tamaševičius, Audrius    Lapi              25'15  10       8

   4. Volbikas, Rolandas       SJTC              27'00  10       7

 

Category   M40

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              22'13   10       9

   -  Dapkus, Gintaras         Pele                DNS          10

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              16'16   10      18

   2. Basys, Rimantas          Pele              21'17   10    12

   3. Navickas, Egidijus       Lapi              22'14   10     14

   4. Skudrickas, Algirdas     Lapi              23'31   10      13

    

Category   W35

   1. Vita Daudaravičienė      Lapi              20'29   9      19

   2. Aušra Dapkienė           Pele              26'31   9      20

 

Helper: RSK“Pelengas“

 

Organizer: Šiaulių Jaunųjų technikų centras

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Sprintas vaikams

Competition:  23.04.2018   from 16.00

Band/Limit:   80-m-band / 20 min

Competitors:  W14=5 M14=3 - 1 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W14

   1. Dapkutė, Darija          SJTC               2'35   4       1

   2. Emilija, Valantinavičiūt SJTC               4'37   4       4

   3. Dovilė, Sipavičiūtė      SJTC               4'52   4       2

   4. Paula, Čerkasaitė        SJTC               7'49   3       3

   -  Karolina, Voronina       SJTC                DNS           5

 

Category   M14

   1. Adrijus, Čepulis         SJTC               3'06   4       6

   2. Irmantas, Brazauskas     SJTC               3'21   4       7

   -  ZinkevičiusVilius        SJTC                DNS           8

   -  Jocas Paulius              SJTC                DNS           8

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

Sportinės radiopelengacijos varžybos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai - Kovo 11 paminėti

(Lietuvos Taurės „Fox-2018-100“2-as etapas)

 

Competition:  11.03.2018   from 11.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=6 W50=2 M21=6 M50=6 M60=3 - 5 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W19

   1. Micevičiūtė, Austėja     SJTC              41'22   4       2

  2.. Šarpilo Miglė            SJTC               56'54   4       1

 

Category   W21

      1. Daudaravičienė, Vita     Lapi              46'21   4      22

      2. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              66'48   4       3

  

Category   W50

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              57'27   4       9

  

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       Lapi              54'47   6      10

2. Navickas, Julius         Lapi              59'32   6      12

   3. Bogušas, Gediminas       Lapi              75'43   6      14

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi              76'31   6      13

 

Category   M21

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              60'34   6      15

   2. Dapkus, Gintaras     Pele              60'58   6      25

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              42'16   6      17

     2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              48'39   6      26

   3. Basys, Rimantas          Pele              50'09   6      18

   4. Navickas, Egidijus       Lapi              67'16   6      23

   5. Bartkus, Viktor          Pele              75'56   6      19

 

Category   M60

   1. Maršalka, Arūnas         Viln              48'55   5      20

   2. Žukauskas, Artūras       Viln              56'43   5      21

   3. Simanaitis, Alvydas      Lapi              56'59   5      24

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Competition:  12.03.2018   from 18.00

Band/Limit:   80-m-band / Varžybos užrištomis akimis

Competitors:  W14=6 M14=3

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W14

   1. Sipavičiūtė Dovilė     SJTC              1'23   3       2

   2. Dapkutė Darija          SJTC            1'40    3       1

    3. Čerkasaitė Paula      SJTC             2'07   3         3

   - Valantinavičiūtė Emilija SJTC           DNS         4

     - Voronina Karolina          SJTC           DNS        5

 

   M14

   1. Čepulis  Adrijus     SJTC                  1'31   3       6

   2. Zinkevičius Vilius        SJTC            1'57    3       7

  3. Brazauskas Irmantas    SJTC          1'60    3       8

 - Jocas Paulius                  SJTC           DNS           5

 

 

 

Helper: Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

Organizer:   RSK“Pelengas“

 

---------------------------------------------------

Sportinės radiopelengacijos varžybos

Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti

(Lietuvos Taurės „Fox-2018-100“ 1-as etapas)

Competition:  17.02.2018   from 11.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W16=2 W21=3 W35=1 W50=3 M19=1 M21=4 M40=2 M50=3 M60=3

              - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W16

   1.  Micevičiūtė, Austėja     SJTC             77'08   1       2

   -  Šarpilo, Miglė           SJTC                DNS           1

 

Category   W21

   1. Mastauskienė, Nadiežda Lapi              54'25   5       4

   2. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              66'16   5       3

   -  Nakvose, Nadiežda        Viln                DNS           5

 

Category   W50

   1. Andriunina, Alla         Russ              51'10   4       8

   2. Bogušienė, Asta          Lapi              67'22   4       9

   -  Užienė, Sigita           Lapi                DNS           7

 

Category   M19

   1. Volbikas, Rolandas       Lapi              57'43   6      10

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Viln              40'55   6      11

   2. Navickas, Julius         Lapi              50'10   6      12

   3. Bogušas, Gediminas       Lapi              76'07   6      14

   -  Tamaševičius, Audrius    Lapi                DNS          13

 

Category   M40

   1. Lazdauskas, Rolandas     Kaun              51'03   6      16

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              57'02   6      15

 

Category   M50

   1. Basys, Rimantas          Pele              45'57   6      18

   2. Bartkus, Viktor          Pele              50'33   6      19

   3. Dapkus, Robertas         Pele              56'37   6      17

 

Category   M60

   1. Alvydas Simanaitis       Lapi              50'10   5      22

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              52'08   5      20

   3. Žukauskas, Artūras       Viln              62'10   5      21

 

 

 

Helper: Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

Organizer:   RSK“Pelengas“

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bėgimas l.a. manieže  Lietuvos nepriklausomybės

100 – mečiui paminėti

2018 02 07

 

Category   W14, 1200 m.

 

1. Dovilė, Sipavičiūtė     SJTC              5'48

2. Darija Dapkutė        SJTC               6'05

3. Emilija valantinavičiūtė SJTC         7'30

3. Paula Čerkasssaitė        SJTC          7'30              

 

  Category   M14, 1200 m.

 

  1. Adrijus Čepulis             SJTC                5'44

                   2. Irmantas Brazauskas       SJTC              6'35

  - Vilius Zinkevičius           SJTC              DNS

 

Category   W16, 1000 m.

 

1. Miglė, Šarpilo         SJTC                 4'06

2. Austėja Micevičiūtė SJTC                4'34

3. Karolina Voronina   SJTC               8'23

 

  Category   M19, 1200 m.

 

  1. Rolandas Volbikas      JTC                4'05

  - Paulius Jocas                 JTC                DNS

 

Organizavo: Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

 

-------------------------------------------------------

2017 metai

Naujametinės 3,5 MHz varžybos

 

Competition:  30.12.2017   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 90 min

Competitors:  W21=3 M21=9 - 5 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Nadia Žarko              Vilnius              55'20   4       1

   2. Miglė Šarpilo            SJTC              71'37   4       2

   3. Iveta Dapkutė            Pelengas              79'20   4       3

 

Category   M21

   1. Algirdas Skudrickas      Lapiu m.              58'01   5       8

   2. Mindaugas Nakvosas       Vilnius              59'05   5       4

   3. Vladas Kalvelis          Pelengas              60'52   5       7

   4. Julius Navickas          Lapiu m.              66'59   5      12

   5. Egidijus Navickas        Lapiu m.              69'11   5       9

   6. Viktor Bartkus           Lapiu m.              71'49   5      11

   7. Kęstutis Ruzgis          Pelengas              74'37   5       5

   8. Audrius Tamaševičius     Lapiu m.              80'27   5       6

   9. Rolandas Lazdauskas      Lapiu m.              82'08   5      10

 

Talkininkavo: Algimantas Dapkus

Organizavo: Rimantas Basys

---------------------------------------------------------------------

2017m Lietuvos Kalėdinės radioorientavimosi  varžybos

Varžybų data ir laikas:  23.12.2017   nuo 11.00 val.

Rungtis/ kontrolinis laikas: Foxoringas + klasika  80m, 130 min

 

Vieta  V.Pavardė              Klubas          Laikas  KP+Fox 

--------------------------------------------------------------------

A - trasa (8KP+3Fox)

1. Mindaugas Nakvosas        Lapiu m.   54.13        11

2. Viktor Bartkus                  Pelengas   84.49        11

3. Rimantas Basys                 Pelengas   90.38        11

  4. Nadia Zarko                      Vilnius       98.00        11

5. Vladas Kalvelis                 Pelengas   102.38       11

  6. Arūnas Maršalka             Vilnius      121.12        11

  7. Egidijus Navickas             Lapiu m.   71.24         10

  8. Algirdas Skudrickas        Lapiu m.    84.28        10

9. Rolandas Lazdauskas        Lapiu m.   128.03      10

10. Rolandas Volbikas            SJTC         73.14        5

B - trasa (5KP+2Fox)

  1. Miglė Šarpilo                    SJTC         64.41        8

  2. Artūras Žukauskas           Vilnius      66.19        7

  3. Asta Bogužienė                 Lapiu m.   84.51        7

  4. Gediminas Bogužas          Lapiu m.   126.15      7

  5. Austėja Micevičiūtė         SJTC         104.08       5

Splitai – RSK „Lapių medžioklė“ saite

 

Organizavo: RSK „Lapių medžioklė“

------------------------------------------------------------

 

Kalėdinės 600 m.bėgimo varžybos

L.a. maniežas, 2017 12 18

Place Name                     Club Call      Run time min.    

                --------------------------------------------------------------------

 

Category   W12

 

1. Darija  Dapkutė               SJTC              2'47

2. Karolina Voronina         SJTC              3'34

3. Emolija, Valantinavičiūt SJTC             3'39

- Dovilė, Sipavičiūtė          SJTC             DNS

- Paula, Čerkasaitė            SJTC             DNS

 

Category   M12

 

                   1. Irmantas Brazauskas       SJTC              2'36

  2. Vilius Zinkevičius           SJTC              2'37

  3. Adrijus Čepulis             SJTC                2'52

 

Organizavo: Šiaulių jaunųjų technikų centras

 

-----------------------------------------------------------

Foxoringo varžybos Lietuvos kariuomenės

dienai paminėti.

 

Competition:  25.11.2017   from 11.00

Band/Limit:   80-m-band,Foxoring / 90 min.

Competitors:  W21=4 M21=8 M60=2 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

1. Šarpilo, Miglė           SJTC              36'03   7     107

2. Kamarevceva, Giedrė Lapi             38'01   7     109

3. Asta, Bogušienė          Lapi              53'10   7      83

-  Micevičiūtė, Austėja  SJTC                DNS         108

 

Category   M21

1. Vladas, Kalvelis         Pele              40'33  10      93

2. Egidijus, Navickas     Lapi              41'17  10      98

3. Rolandas, Volbikas   SJTC              41'22  10      86

4. Rimantas, Basys          Pele              41'52  10      96

5. Julius, Navickas          Lapi              43'54  10      88

6. Algirdas, Skudrickas  Lapi              43'57  10      95

7. Viktor, Bartkus           Pele              46'17  10      97

8. Bogušas, Gediminas    Lapi              80'21  10     110

 

Category   M60

1. Arūnas, Maršalka         Vilnius        46'54   10    106

2. Artūras, Žukauskas       Vilnius        52'27   10   100

 

Helper: RSK“Pelengas“

 

Organizer: Šiaulių jaunųjų technikų centras

-----------------------------------------------------

2017 m. Lietuvos SRP sezono uždarymo varžybos

„Šiaulių krašte ARDF – 50“

 

Competition:  22.10.2017   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 150 min

Competitors:  W21=3 W50=2 M21=7 M40=3 M50=5 M60=3 W35=2 M14=1 M16=4

              W12=5 M12=3 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Iveta, Dapkutė           Pele              41'28   4       4

   2. Miglė, Šarpilo           SJTC              45'41   4       1

   3. Austėja, Micevičiūtė     SJTC              54'22   4       2

 

Category   W50

   1. Asta, Bogužienė          Lapi              57'17   3       7

   -  Sigita, Užienė           Lapi                DNS           6

 

Category   M21

   1. Audrius, Tamaševičius    Lapi              71'10   6      11

   2. Kęstutis, Ruzgis         Pele              44'59   5       9

   3. Navickas, Julius         Lapi              54'20   5      38

   4. Rolandas, Volbikas       SJTC              60'08   5       8

   5. Mindaugas, Nakvosas      Lapi              65'27   5      10

   6. Bogušas, Gediminas       Lapi              75'05   5      21

   -  Dapkus, Domantas         Viln                DNS          24

 

Category   M40

   1. Vladas, Kalvelis         Pele              49'31   5      13

   2. Masilionis, Remigijus    Radi              57'55   5      41

   -  Sutkus, Ramūnas          Lapi                DNS          39

 

Category   M50

   1. Robertas, Dapkus         Pele              40'02   5      14

   2. Rimantas, Basys          Pele              44'52   5      16

   3. Viktor, Bartkus          Pele              49'56   5      17

   -  Egidijus, Navickas       Lapi                DNS          18

   -  Algirdas, Skudrickas     lapi                DNS          15

 

Category   M60

   1. Žukauskas, Artūras       Viln              61'15   5      22

   2. Maršalka, Arūnas         Viln              51'23   4      23

   -  Alvydas, Simonaitis      Lapi                DNS          19

 

Category   W35

   1. Aušra, Dapkienė          Pele              45'30   4       5

   -  Vita, Daudaravičienė     Lapi                DNS          20