2024 m. Sportinės radiopelengacijo vasaros

                Sezono atidarymo varžybos

Competition:  7.04.2024   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W45=2 W55=2 M21=5 M40=4 M50=4 M60=5 W35=2 W65=1 - 9 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Kozyr, Natalia           UKR               80'55   5      18

  

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              78'32   4       3

   2. Bogušienė, Asta          lapi              81'14   4       5

 

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija     RU O              76'33   2      19

 

Category   M21

   1. Mindaugas Nakvosas       VU R              62'34   6      21

   2. Skudrickas, Mantas       lapi              77'39   6       6

   3. Rolandas Volbikas        KTU               78'20   6      23

   4. Šiukšteris, Tomas        Pele              82'17   6      14

 

Category   M40

   1. Bendikas, Tomas          KTU              105'44   6      15

   2. Tamaševičius, Audrius    lapi             110'23   5       7

   3. Vaidotas Okulič-Kazarinas LŠS      120'08 (Al )  6 25

 

Category   M50

   1. Sudrickas, Algirdas      Lapi              69'47   5      10

   2. Dapkus, Gintaras         Pele              76'51   5      16

  

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              61'01   5      12

   2. Viktor Bartkus           Pele               79'27   5      22

   3. Alvydas Simanaitis       Lapi              84'30   5      24

   4. Navickas, Egidijus       Pele              99'50   5      13

   5. Žukauskas, Artūras       VU R         104'53   5      20

 

Helper: Viktor, Kęstutis

 

Organizer: RSK "Pelengas", Vladas, Algis 

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

   14 Šiukšteris, Tomas        S-4-5-2-3-1-B-F   10:00:28--10:15:44--10:28:47--10:46:22--11:08:17--11:15:54--11:22:04--11:22:45

   13 Navickas, Egidijus       S-4-5-2-1-B-F     10:00:29--10:24:16--10:38:48--11:05:35--11:30:13--11:39:22--11:40:19

    5 Bogušienė, Asta          S-4-5-1-B-F       10:00:30--10:20:54--10:36:21--11:11:36--11:21:00--11:21:44

   19 Tomaševskaja, Marija     S-1-B-F           10:00:33--10:46:59--11:15:56--11:17:06

   22 Viktor Bartkus           S-5-4-2-1-B-F     10:05:31--10:27:03--10:35:50--10:50:52--11:16:05--11:24:04--11:24:58

   18 Kozyr, Natalia           S-4-5-2-1-B-F     10:05:32--10:26:17--10:36:41--10:58:43--11:19:09--11:25:53--11:26:27

   15 Bendikas, Tomas          S-4-5-2-3-1-B-F   10:05:34--10:24:29--10:35:37--10:53:34--11:28:50--11:43:25--11:50:42--11:51:18

   25 Vaidotas Okulič-Kazarina S-4-5-2-3-1-B-F   10:05:36--10:32:27--10:47:38--11:14:04--11:42:02--11:57:16--12:05:05--12:05:44

   21 Mindaugas Nakvosas       S-4-5-2-1-3-B-F   10:10:30--10:23:56--10:29:26--10:42:10--11:01:22--11:07:23--11:12:27--11:13:04

    3 Užienė, Sigita           S-4-5-1-B-F       10:10:31--10:35:59--10:46:30--11:19:02--11:28:14--11:29:03

   20 Žukauskas, Artūras       S-4-5-2-1-B-F     10:10:32--10:39:18--10:50:31--11:12:47--11:46:03--11:54:45--11:55:25

   10 Sudrickas, Algirdas      S-5-2-1-3-B-F     10:15:31--10:35:35--10:51:12--11:10:05--11:18:25--11:24:41--11:25:18

    7 Tamaševičius, Audrius    S-5-2-3-1-B-F     10:15:32--10:40:01--11:05:47--11:45:52--11:56:27--12:05:08--12:05:55

   24 Alvydas Simanaitis       S-4-5-2-1-B-F     10:15:34--10:34:00--10:42:59--11:02:18--11:30:38--11:39:20--11:40:04

   23 Rolandas Volbikas        S-4-5-2-1-3-B-F   10:20:28--10:40:22--10:46:42--11:02:01--11:21:51--11:33:20--11:38:12--11:38:48

   16 Dapkus, Gintaras         S-5-2-1-3-B-F     10:20:29--10:39:48--10:57:28--11:19:22--11:29:08--11:36:34--11:37:20

    6 Skudrickas, Mantas       S-4-5-2-1-3-B-F   10:25:28--10:39:30--10:46:14--11:02:12--11:26:55--11:35:23--11:42:27--11:43:07

   12 Basys, Rimantas          S-4-5-2-1-B-F     10:25:30--10:39:50--10:46:09--11:01:59--11:19:19--11:25:52--11:26:31

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W45

   18 Kozyr, Natalia           S-4-5-2-1-B-F     21+10+22+20+07+01     0--20'45--31'09--53'11--73'37--80'21--80'55

 

Category   W55

    3 Užienė, Sigita           S-4-5-1-B-F       25+11+33+09+01        0--25'28--35'59--68'31--77'43--78'32

    5 Bogušienė, Asta          S-4-5-1-B-F       20+15+35+09+01        0--20'24--35'51--71'06--80'30--81'14

 

Category   M21

  21 Mindaugas Nakvosas       S-4-5-2-1-3-B-F   13+06+13+19+06+05+01  0--13'26--18'56--31'40--50'52--56'53--61'57--62'34

  6 Skudrickas, Mantas       S-4-5-2-1-3-B-F   14+07+16+25+08+07+01  0--14'02--20'46--36'44--61'27--69'55--76'59--77'39

 23 Rolandas Volbikas        S-4-5-2-1-3-B-F   20+06+15+20+11+05+01  0--19'54--26'14--41'33--61'23--72'52--77'44--78'20

  14 Šiukšteris, Tomas        S-4-5-2-3-1-B-F   15+13+18+22+08+06+01  0--15'16--28'19--45'54--67'49--75'26--81'36--82'17

 

Category   M40

 15 Bendikas, Tomas          S-4-5-2-3-1-B-F   19+11+18+35+15+07+01  0--18'55--30'03--48'00--83'16--97'51-105'08-105'44

7 Tamaševičius, Audrius    S-5-2-3-1-B-F     24+26+40+11+09+01     0--24'29--50'15--90'20-100'55-109'36-110'23

  25 Vaidotas Okulič-Kazarina S-4-5-2-3-1-B-F   27+15+26+28+15+08+01  0--26'51--42'02--68'28--96'26-111'40-119'29-120'08

 

Category   M50

 10 Sudrickas, Algirdas      S-5-2-1-3-B-F     20+16+19+08+06+01     0--20'04--35'41--54'34--62'54--69'10--69'47

  16 Dapkus, Gintaras         S-5-2-1-3-B-F     19+18+22+10+07+01     0--19'19--36'59--58'53--68'39--76'05--76'51

 

Category   M60

   12 Basys, Rimantas          S-4-5-2-1-B-F     14+06+16+17+07+01     0--14'20--20'39--36'29--53'49--60'22--61'01

   22 Viktor Bartkus           S-5-4-2-1-B-F     22+09+15+25+08+01     0--21'32--30'19--45'21--70'34--78'33--79'27

   24 Alvydas Simanaitis       S-4-5-2-1-B-F     18+09+19+28+09+01     0--18'26--27'25--46'44--75'04--83'46--84'30

  13 Navickas, Egidijus       S-4-5-2-1-B-F     24+15+27+25+09+01     0--23'47--38'19--65'06--89'44--98'53--99'50

   20 Žukauskas, Artūras       S-4-5-2-1-B-F     29+11+22+33+09+01     0--28'46--39'59--62'15--95'31-104'13-104'53

 

Category   W65

   19 Tomaševskaja, Marija     S-1-B-F           46+29+01              0--46'26--75'23--76'33

---------------------------------------------

Competition:  6.04.2024   from 13.05

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W45=1 W55=2 M21=4 M40=2 M50=3 M60=5 W35=2 W65=1 W21=1

              - 8 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              63'23   5       2

 

Category   W45

   1. Kozyr, Natalia           UKR              115'35   5      18

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          lapi              50'27   4       5

   2. Užienė, Sigita           Lapi              76'41   4       3

 

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija     RU O             105'12   2      19

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas       KTU               58'48   6      23

   2. Skudrickas, Mantas       lapi              66'29   6       6

   3. Šiukšteris, Tomas        Pele              91'45   6      14

   4. Nakvosas, Mindaugas      VU R              98'09   6      24

 

Category   M40

   1. Bendikas, Tomas          KTU               82'51   6      15

   2. Tamaševičius, Audrius    lapi             101'39   4       7

 

Category   M50

   1. Dapkus, Gintaras         Pele              60'12   5      16

   2. Sudrickas, Algirdas      Lapi              60'54   5      10

   3. Dapkus, Robertas         Pele              63'34   5       9

 

Category   M60

   1. Navickas, Egidijus       Pele              72'39   5      13

   2. Basys, Rimantas          Pele              73'42   5      12

   3. Bartkus, Viktor          Pele              97'23   5      25

   4. Žukauskas, Artūras       VU R             113'20   5      20

   5. Alvydas Simanaitis       Lapi              91'22   4      26

 

Helper: Viktor, Kęstutis

Organizer:  RSK „Pelengas“, Vladas, Algis

 

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

 6 Skudrickas, Mantas       S-4-3-5-2-1-B-F   13:05:28--13:15:37--13:30:30--13:41:23--13:48:27--13:59:19--14:11:31--14:11:57

  18 Kozyr, Natalia           S-2-3-5-1-B-F     13:05:30--13:23:41--13:58:57--14:11:43--14:50:56--15:00:40--15:01:05

   19 Tomaševskaja, Marija     S-2-B-F           13:05:38--14:22:18--14:50:03--14:50:50

    3 Užienė, Sigita           S-4-3-2-B-F       13:10:27--13:30:29--13:59:09--14:13:19--14:26:37--14:27:08

   23 Volbikas, Rolandas       S-4-1-2-3-5-B-F   13:15:30--13:25:05--13:36:44--13:43:10--13:53:07--14:05:40--14:13:50--14:14:18

 15 Bendikas, Tomas          S-4-1-2-5-3-B-F   13:15:33--13:30:40--13:38:53--13:54:08--14:02:56--14:16:33--14:37:58--14:38:24

    5 Bogušienė, Asta          S-4-3-2-B-F       13:20:28--13:36:08--13:50:31--14:04:08--14:10:25--14:10:55

  16 Dapkus, Gintaras         S-4-1-3-5-B-F     13:20:30--13:30:06--13:36:42--13:58:52--14:12:24--14:20:16--14:20:42

   26 Alvydas Simanaitis       S-2-3-5-B-F       13:20:32--13:47:20--13:59:19--14:39:24--14:51:21--14:51:54

  14 Šiukšteris, Tomas        S-4-1-3-5-2-B-F   13:25:28--13:50:11--14:06:15--14:18:45--14:33:10--14:49:49--14:56:45--14:57:13

    9 Dapkus, Robertas         S-1-3-2-5-B-F     13:25:35--13:38:59--13:53:57--14:07:02--14:20:37--14:28:36--14:29:09

    2 Dapkienė, Aušra          S-1-3-2-5-B-F     13:25:37--13:39:20--13:54:14--14:07:54--14:21:05--14:28:31--14:29:00

  12 Basys, Rimantas          S-1-3-2-5-B-F     13:35:30--13:58:55--14:13:33--14:33:22--14:41:04--14:48:44--14:49:12

  10 Sudrickas, Algirdas      S-4-3-5-1-B-F     13:35:39--13:49:41--13:58:42--14:07:40--14:26:14--14:36:07--14:36:33

  13 Navickas, Egidijus       S-5-2-3-1-B-F     13:35:52--13:57:27--14:06:27--14:23:54--14:36:27--14:48:01--14:48:31

  24 Nakvosas, Mindaugas      S-5-2-4-1-3-B-F   13:35:32--13:57:54--14:22:59--14:39:07--14:51:16--15:03:57--15:13:15--15:13:41

    7 Tamaševičius, Audrius    S-4-1-5-B-F       13:30:31--14:02:18--14:17:03--15:01:17--15:11:38--15:12:10

 20 Žukauskas, Artūras       S-1-3-5-2-B-F     13:15:32--13:37:20--14:15:11--14:36:19--14:57:39--15:08:23--15:08:52

  25 Bartkus, Viktor          S-3-5-2-1-B-F     13:25:46--13:57:33--14:13:02--14:24:08--14:51:09--15:02:35--15:03:09

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W45

 18 Kozyr, Natalia           S-2-3-5-1-B-F     18+35+13+39+10+00     0--18'11--53'27--66'13-105'26-115'10-115'35

 

Category   W55

    5 Bogušienė, Asta          S-4-3-2-B-F       16+14+14+06+01        0--15'40--30'03--43'40--49'57--50'27

    3 Užienė, Sigita           S-4-3-2-B-F       20+29+14+13+01        0--20'02--48'42--62'52--76'10--76'41

 

Category   M21

   23 Volbikas, Rolandas       S-4-1-2-3-5-B-F   10+12+06+10+13+08+00  0---9'35--21'14--27'40--37'37--50'10--58'20--58'48

    6 Skudrickas, Mantas       S-4-3-5-2-1-B-F   10+15+11+07+11+12+00  0--10'09--25'02--35'55--42'59--53'51--66'03--66'29

   14 Šiukšteris, Tomas        S-4-1-3-5-2-B-F   25+16+13+14+17+07+00  0--24'43--40'47--53'17--67'42--84'21--91'17--91'45

   24 Nakvosas, Mindaugas      S-5-2-4-1-3-B-F   22+25+16+12+13+09+00  0--22'22--47'27--63'35--75'44--88'25--97'43--98'09

 

Category   M40

   15 Bendikas, Tomas          S-4-1-2-5-3-B-F   15+08+15+09+14+21+00  0--15'07--23'20--38'35--47'23--61'00--82'25--82'51

    7 Tamaševičius, Audrius    S-4-1-5-B-F       32+15+44+10+01        0--31'47--46'32--90'46-101'07-101'39

 

Category   M50

   16 Dapkus, Gintaras         S-4-1-3-5-B-F     10+07+22+14+08+00     0---9'36--16'12--38'22--51'54--59'46--60'12

   10 Sudrickas, Algirdas      S-4-3-5-1-B-F     14+09+09+19+10+00     0--14'02--23'03--32'01--50'35--60'28--60'54

    9 Dapkus, Robertas         S-1-3-2-5-B-F     13+15+13+14+08+01     0--13'24--28'22--41'27--55'02--63'01--63'34

 

Category   M60

   13 Navickas, Egidijus       S-5-2-3-1-B-F     22+09+17+13+12+01     0--21'35--30'35--48'02--60'35--72'09--72'39

   12 Basys, Rimantas          S-1-3-2-5-B-F     23+15+20+08+08+00     0--23'25--38'03--57'52--65'34--73'14--73'42

   25 Bartkus, Viktor          S-3-5-2-1-B-F     32+15+11+27+11+01     0--31'47--47'16--58'22--85'23--96'49--97'23

   20 Žukauskas, Artūras       S-1-3-5-2-B-F     22+38+21+21+11+00     0--21'48--59'39--80'47-102'07-112'51-113'20

   26 Alvydas Simanaitis       S-2-3-5-B-F       27+12+40+12+01        0--26'48--38'47--78'52--90'49--91'22

 

Category   W65

   19 Tomaševskaja, Marija     S-2-B-F           77+28+01              0--76'40-104'25-105'12

 

Category   W21

  2 Dapkienė, Aušra          S-1-3-2-5-B-F     14+15+14+13+07+00     0--13'43--28'37--42'17--55'28--62'54--63'23

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Sportinės radiopelengacijo varžybos Lietuvos

Nepriklausomybės atkūrimo dienai Kovo 11 paminėti

 

Competition:  16.03.2024   from 13.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W55=2 M21=4 M40=1 M50=3 M60=3 W65=1 W21=1 - 4 Club

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Lideikytė, Laisva   VU RK             92'12   5      18

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Lapi              77'35   5       3

   2. Bogušienė, Asta          lapi             110'41   5       5

 

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija   RU OK    69'45   2      19

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas    Pele               63'01   6      21

   2. Navickas, Julius         Lapi              72'33   6       4

   3. Šiukšteris, Tomas        Pele              89'58   6      14

   4. Skudrickas, Mantas    Lapi              73'00   5       6

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              78'29   5       8

Category   M50

   1. Dapkus, Gintaras         Pele              59'00   6      16

   2. Sudrickas, Algirdas      Lapi              68'32   6      10

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              63'31   6      12

   2. Žukauskas, Artūras     VU RK      102'31   5      20

   3. Bartkus, Viktor          Pele              73'28   4      22

 

------------------------------------------------------------

 

Helper: RSK “Pelengas”, Algis

 

Organizer: RSK “Lapiu medžioklė”, Egidijus, Julius 

 

>>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

   5 Bogušienė, Asta          S-2-1-3-5-B-F     13:00:17--13:22:04--13:37:42--14:04:42--14:26:04--14:50:21--14:50:58

   6 Skudrickas, Mantas       S-1-4-3-2-B-F     13:15:16--13:47:13--13:53:52--14:04:20--14:21:29--14:27:43--14:28:16

3 Užienė, Sigita           S-5-1-3-2-B-F     13:05:13--13:32:57--13:51:56--14:04:46--14:13:30--14:22:05--14:22:48

  14 Šiukšteris, Tomas        S-3-5-4-1-2-B-F   13:30:16--13:57:51--14:13:14--14:29:11--14:39:42--14:53:53--14:59:35--15:00:14

    4 Navickas, Julius         S-2-3-1-4-5-B-F   13:20:32--13:32:11--13:48:24--14:01:11--14:06:54--14:20:49--14:32:37--14:33:05

  21 Volbikas, Rolandas       S-3-5-1-4-2-B-F   13:05:17--13:18:25--13:29:11--13:37:53--13:46:17--14:02:58--14:07:52--14:08:18

  8 Ruzgis, Kęstutis         S-5-1-4-2-B-F     13:25:18--13:50:13--14:01:36--14:08:54--14:37:43--14:43:16--14:43:47

 10 Sudrickas, Algirdas      S-5-4-1-3-2-B-F   13:00:19--13:20:57--13:36:42--13:43:49--13:54:56--14:03:02--14:08:20--14:08:51

16 Dapkus, Gintaras         S-5-4-1-3-2-B-F   13:10:18--13:29:04--13:42:02--13:50:40--13:56:53--14:03:24--14:08:46--14:09:18

   22 Bartkus, Viktor          S-2-3-1-B-F       13:20:21--13:41:03--13:51:26--14:06:42--14:32:08--14:33:49

 12 Basys, Rimantas          S-5-1-4-3-2-B-F   13:15:19--13:40:15--13:47:55--13:54:08--14:07:54--14:12:47--14:18:18--14:18:50

  20 Žukauskas, Artūras       S-2-5-1-3-B-F     13:10:17--13:22:54--14:00:36--14:24:58--14:40:52--14:52:13--14:52:48

   19 Tomaševskaja, Marija     S-2-B-F           13:20:28--14:03:55--14:29:03--14:30:13

  18 Lideikytė, Laisva        S-2-3-5-1-B-F     13:20:20--13:38:39--13:54:11--14:10:50--14:39:39--14:51:57--14:52:32

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W55

3 Užienė, Sigita           S-5-1-3-2-B-F     28+19+13+09+09+01     0--27'44--46'43--59'33--68'17--76'52--77'35

 5 Bogušienė, Asta          S-2-1-3-5-B-F     22+16+27+21+24+01     0--21'47--37'25--64'25--85'47-110'04-110'41

 

Category   M21

   21 Volbikas, Rolandas       S-3-5-1-4-2-B-F   13+11+09+08+17+05+00  0--13'08--23'54--32'36--41'00--57'41--62'35--63'01

  4 Navickas, Julius         S-2-3-1-4-5-B-F   12+16+13+06+14+12+00  0--11'39--27'52--40'39--46'22--60'17--72'05--72'33

   14 Šiukšteris, Tomas        S-3-5-4-1-2-B-F   28+15+16+11+14+06+01  0--27'35--42'58--58'55--69'26--83'37--89'19--89'58

  6 Skudrickas, Mantas       S-1-4-3-2-B-F     32+07+10+17+06+01     0--31'57--38'36--49'04--66'13--72'27--73'00

 

Category   M40

    8 Ruzgis, Kęstutis         S-5-1-4-2-B-F     25+11+07+29+06+01     0--24'55--36'18--43'36--72'25--77'58--78'29

 

Category   M50

16 Dapkus, Gintaras         S-5-4-1-3-2-B-F   19+13+09+06+07+05+01  0--18'46--31'44--40'22--46'35--53'06--58'28--59'00

  10 Sudrickas, Algirdas      S-5-4-1-3-2-B-F   21+16+07+11+08+05+01  0--20'38--36'23--43'30--54'37--62'43--68'01--68'32

 

Category   M60

 12 Basys, Rimantas  S-5-1-4-3-2-B-F   25+08+06+14+05+06+01  0--24'56--32'36--38'49--52'35--57'28--62'59--63'31

   20 Žukauskas, Artūras   S-2-5-1-3-B-F     13+38+24+16+11+01     0--12'37--50'19--74'41--90'35-101'56-102'31

   22 Bartkus, Viktor          S-2-3-1-B-F       21+10+15+25+02        0--20'42--31'05--46'21--71'47--73'28

 

Category   W65

   19 Tomaševskaja, Marija     S-2-B-F           43+25+01              0--43'27--68'35--69'45

 

Category   W21

   18 Lideikytė, Laisva   S-2-3-5-1-B-F     18+16+17+29+12+01     0--18'19--33'51--50'30--79'19--91'37--92'12

 

-----------------------------------------------------

Sportinės radiopelengacijo varžybos Lietuvos

Valstybės atkūrimo dienai paminėti

 

Competition:  18.02.2024   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W45=1 W55=2 M21=3 M40=3 M50=1 M60=4 W35=3 W65=1 M70=1

- 8 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W35

1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              76'45   5       1

2. Lideikytė, Laisvė        VU R              98'01   5      21

 

Category   W45

1. Kozyr, Natalia           UKR               88'07   5      18

 

Category   W55

1. Bogušienė, Asta          Lapiu              62'28   4       5

 

Category   W65

1. Tomaševskaja, Marija     RU O              70'33   2      19

 

Category   M21

1. Navickas, Julius         Lapi              63'59   6       4

2. Volbikas, Rolandas       Pele              70'47   6      22

3. Skudrickas, Mantas      Lapi              75'02   6       6

 

Category   M40

1. Bendikas, Tomas          KTU               95'34   6      15

2. Tamaševičius, Audrius    Lapi              96'57   5       7

3. Ruzgis, Kęstutis         Pele              52'56   3       8

 

Category   M50

1. Kalvelis, Vladas         Pele              65'14   6      11

 

Category   M60

1. Basys, Rimantas          Pele              75'03   6      12

    2. Žukauskas, Artūras       VU R              84'44   5      20

3. Simanaitis, Alvydas      Lapi              54'02   4      23

 

 

>>>> Minimum of running routes >>>>>

 

StNo  Name                     Sequence / Start-Fox-Finish time of arrival

------Sorted by sequence of starting----------------------------------------------------------------------------------------

20 Žukauskas, Artūras       S-4-5-3-1-B-F     12:10:05--12:38:36--12:51:40--13:07:48--13:23:41--13:33:05--13:34:49

1 Kamarevceva, Giedrė      S-2-5-1-3-B-F     12:10:06--12:28:55--12:50:39--13:01:27--13:13:46--13:24:59--13:26:51

19 Tomaševskaja, Marija     S-1-B-F           12:10:09--12:46:15--13:16:58--13:20:42

4 Navickas, Julius         S-2-4-5-1-3-B-F   12:10:12--12:22:11--12:36:29--12:48:44--12:56:00--13:04:20--13:12:54--13:14:11

15 Bendikas, Tomas          S-2-1-5-4-3-B-F   12:15:03--12:31:57--12:46:58--12:56:34--13:11:57--13:37:57--13:48:55--13:50:37

18 Kozyr, Natalia           S-2-1-5-3-B-F     12:15:06--12:33:31--12:47:01--12:57:06--13:27:41--13:41:30--13:43:13

5 Bogušienė, Asta          S-1-5-3-B-F       12:15:08--12:33:15--12:47:38--13:02:51--13:15:31--13:17:36

12 Basys, Rimantas          S-2-4-5-3-1-B-F   12:15:09--12:32:20--12:48:40--13:00:14--13:12:47--13:22:15--13:28:35--13:30:12

21 Lideikytė, Laisvė        S-2-5-3-1-B-F     12:20:02--12:53:13--13:09:57--13:27:39--13:46:53--13:56:20--13:58:03

22 Volbikas, Rolandas       S-2-4-5-3-1-B-F   12:20:06--12:33:17--12:49:08--13:00:22--13:13:13--13:22:49--13:29:22--13:30:53

8 Ruzgis, Kęstutis         S-5-3-B-F         12:25:03--12:45:00--13:02:43--13:16:12--13:17:59

7 Tamaševičius, Audrius    S-1-4-5-3-B-F     12:30:00--12:49:22--13:18:51--13:35:01--13:53:16--14:05:17--14:06:57

6 Skudrickas, Mantas       S-1-2-4-5-3-B-F   12:30:03--12:39:05--12:50:09--13:07:23--13:19:47--13:32:39--13:43:24--13:45:05

11 Kalvelis, Vladas         S-2-4-5-3-1-B-F   12:35:03--12:46:39--12:58:48--13:10:02--13:20:57--13:31:01--13:38:43--13:40:17

23 Simanaitis, Alvydas      S-1-5-3-B-F       13:00:06--13:11:04--13:22:25--13:38:18--13:51:54--13:54:08

24 Dapkus, Algimantas       F-S               12:57:56--15:10:00

 

 

StNo  Name                     Sequence / Run times (min) / Run times since start (min:sec)

------Sorted by sequence of score-------------------------------------------------------------------------------------------

Category   W45

18 Kozyr, Natalia           S-2-1-5-3-B-F     18+14+10+31+14+02     0--18'25--31'55--42'00--72'35--86'24--88'07

 

Category   W55

5 Bogušienė, Asta          S-1-5-3-B-F       18+14+15+13+02        0--18'07--32'30--47'43--60'23--62'28

 

Category   M21

4 Navickas, Julius         S-2-4-5-1-3-B-F   12+14+12+07+08+09+01  0--11'59--26'17--38'32--45'48--54'08--62'42--63'59

22 Volbikas, Rolandas       S-2-4-5-3-1-B-F   13+16+11+13+10+07+02  0--13'11--29'02--40'16--53'07--62'43--69'16--70'47

6 Skudrickas, Mantas       S-1-2-4-5-3-B-F   09+11+17+12+13+11+02  0---9'02--20'06--37'20--49'44--62'36--73'21--75'02

 

Category   M40

15 Bendikas, Tomas          S-2-1-5-4-3-B-F   17+15+10+15+26+11+02  0--16'54--31'55--41'31--56'54--82'54--93'52--95'34

7 Tamaševičius, Audrius    S-1-4-5-3-B-F     19+29+16+18+12+02     0--19'22--48'51--65'01--83'16--95'17--96'57

8 Ruzgis, Kęstutis         S-5-3-B-F         20+18+13+02           0--19'57--37'40--51'09--52'56

 

Category   M50

11 Kalvelis, Vladas         S-2-4-5-3-1-B-F   12+12+11+11+10+08+02  0--11'36--23'45--34'59--45'54--55'58--63'40--65'14

 

Category   M60

12 Basys, Rimantas          S-2-4-5-3-1-B-F   17+16+12+13+09+06+02  0--17'11--33'31--45'05--57'38--67'06--73'26--75'03

20 Žukauskas, Artūras       S-4-5-3-1-B-F     29+13+16+16+09+02     0--28'31--41'35--57'43--73'36--83'00--84'44

23 Simanaitis, Alvydas      S-1-5-3-B-F       11+11+16+14+02        0--10'58--22'19--38'12--51'48--54'02

 

Category   W35

1 Kamarevceva, Giedrė      S-2-5-1-3-B-F     19+22+11+12+11+02     0--18'49--40'33--51'21--63'40--74'53--76'45

21 Lideikytė, Laisvė        S-2-5-3-1-B-F     33+17+18+19+09+02     0--33'11--49'55--67'37--86'51--96'18--98'01

 

Category   W65

19 Tomaševskaja, Marija     S-1-B-F           36+31+04              0--36'06--66'49--70'33

 

 

Organizer:  RSK „Pelengas“, Algis, Viktoras

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Sportinės radiopelengacijos Sprinto varžybos

Lietuvos laisvės gynėjų dienai Sausio 13 paminėti

Vilnius, 2024 m. Sausio 14 d.

 

Competition:  14.01.2024   from 12.00

Band/Limit:   80-m-band / Sprintas

Competitors:  W21=1 W45=1 W55=1 M21=4 M40=2 M50=3 M60=5 W35=1 W65=1

              - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox  

--------------------------------------------------------------------

 

Category   M21  

   1. Mantas Skudrickas    Lapiu            43'19   12

   2. Ignas Gaižiūnas          VU RK         69'53   12

   3. Audrius Tamaševičius  Lapiu          39'46   8      

   4. Julius   Navickas        Lapi                 59'16    8

 

Category   M40

   1. Tomas, Bendikas        KTU RK         62'47    12

  

Category   M50

   1. Vladas Kalvelis        Peleng                44'56     12

  

Category   M60

   1. Rimantas Basys        Peleng              49'48      12

 

Category   W55

   1. Asta Bogušienė          Lapiu                  47'08   9

 

Category   W65

   1. Tomashevskaja, Marija  OK RU         50'19   3

 

 

Organizer: VU RK, Artūras 

 

 

                                           2023 m.

 

 

2023 metus palydint KALĖDINĖS  80 m varžybos

 Vainagiai, gruodžio mėn. 23 d

 

Dalyvių sąrašas:

W21- Giedrė Kamarevceva, W45-Aušra Dapkienė,

W55- Asta Bogušienė, Sigita Užienė,

M21- Julius Navickas, Mantas Skudrickas, Audrius Tamaševičius,Tomas Šiukšteris,

Mantas Pocevičius,., Mantas Gaupšas, Aurimas Saunorius. M40- Tomas Bendikas. 

M50 – Robertas Dapkus  Algirdas Sudrickas, , M60 – Rimantas Basys

 

Organizer: RSK „Pelengas“,Vladas, Rimantas, Julius (Rezultatai)

 

------------------------------------------------------------------

 

Sportinės radiopelengacijos 2023 m. sezono uždarymo varžybos

Skirtos Lietuvos SRP komandai, pirmą kartą prieš 60 metų

dalyvavusiai 3-ąjame Europos čempionate Vilniuje,  paminėti. 

 

 

Competition:  22.10.2023   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / ---

Competitors:  W21=1 W45=1 W55=1 M21=4 M40=2 M50=3 M60=5 W35=1 W65=1

              - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   M21

   1. Navickas, Julius         Lapi              49'04   6       4

   2. Šiukšteris, Tomas        Pele              50'47   6      17

   3. Skudrickas, Mantas       lapi              50'53   6       6

   4. Volbikas, Rolandas       Pele              54'28   6      15

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         Pele              50'45   5       8

   2. Ruzgis, Vytautas         Pele              80'02   5      20

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              42'51   6       9

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              45'26   6      11

   3. Sudrickas, Algirdas      Lapi              51'36   6      10

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              45'46   6      12

   2. Viktor Bartkus           Pele              61'45   6      22

   3. Žukauskas, Artūras       VURK              68'31   6      14

   4. Navickas, Egidijus       Pele              73'50   5      13

   5. Alvydas Simanaitis       Lapi              17'57   2      23

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              74'15   6       1

 

Category   W35

   1. Lideikytė, Laisvė        VURK              93'49   4      18

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              61'11   6       2

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          lapi              53'34   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaja, Marija                      61'24   2      21

 

 

 

 

Organizer: RSK „Pelengas“ Algis, Domantas, Viktor, Kęstutis 

 

--------------------------------------------------------------------

 

21 – asis Pasaulio ARDF čempionatas

Čekija, Liberec. 2023 m. 08.27 – 09.02

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Klubas

3,5 MHz

144 MHz

Sprintas

Foxoringas

Laikas      Vieta

Laikas      Vieta

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

M21

Komanda

157.52

5

165.50

6

-

-

-

-

1

Julius Navickas

Lapiu m.

77.00

13

76.46

10

-

-

59.10

11

2

Rolandas Volbikas

Pelengas

80.52

14

128.46

26

36.06

24

-

-

3

Mantas Skudrickas

Lapiu m.

85.06

19

89.04

16

26.01

14

-

-

4

Audrius Tamaševičius

Lapiu m.

-

-

-

-

35.28

23

94.25

25

5

Eduardas Kamarevcevas

Lapiu m.

-

-

-

-

-

-

69.09

17

 

M40

Komanda

-

-

144.46

3

-

-

-

-

6

Kęstutis Ruzgis

Pelengas

66.46

8

60.53

3

26.46

11

-

-

 

Egidijus Navickass

Lapiu m.

-

-

83.53

13

-

-

-

-

M50

 

M50

Komanda

100.47

3

151.57

5

-

-

-

-

7

Algirdas Skudrickas

Lapiu m.

46.35

4

64.11

5

26.51

12

66.42

16

8

Robertas Dapkus

Pelengas

57.10

15

87.46

14

23.42-1

40

-

-

9

Vladas Kalvelis

Pelengas

54.12

13

89.39

16

-

-

60.50

11

 

M60

Komanda

-

-

232.13

8

-

-

 

 

10

Egidijus Navickas

Lapiu m.

-

-

89.00

12

24.14

13

-

-

11

Artūras Žukauskas

VU RK

80.54

27

143.13

27

35.24

32

86.40

19

W21

12

Giedrė Kamarevceva

Lapiu m.

86.06

15

94.23

14

-

-

-

-

W55

13

Sigita Užienė

Lapiu m.

68.28

8

95.53

5

28.16-1

11

216.25

AL

 

Organizer: CRK

 

-----------------------------------------------------

 

65-asis atviras Lietuvos ARDF čempionatas

                        Vilnius, 2023 08 04 – 06

 

Competition:  06.08.2023   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 130 min

Competitors:  W21=1 W45=1 W65=1  M21=5 M40=2 M50=3 M60=1, 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė  Lapiu       88'40   5       3

  

Category   W45

   1. Kozir, Natalija        Ukr                  128'06  1       5

  

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija RUOK      93'18   2       5

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas  Lapi            69'56   6      26

   2. Navickas, J ulius           Lapi            76'48   6      26

   3. Volbikas, Rolandas      Peleng         78'53   6      10

   4. Skudrickas, Mantas       Lapi           82'22   6      12

   5 Tamaševičius, Audrius Lapi            123'25  6      10

 

Category   M40

   1. Okulič, Kazarinas Vaidotas  KTU RK  77'07   5      14

   2. Ruzgis, Kęstutis          Pele               86'07  5      14

 

Category   M50

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              69'05   5      16

   2. Dapkus, Gintaras       Pele              73'36   5      17

   3. Bertašius, Rimvydas  Ok                86'15   5      18

.

Category   M60

   1. Žukauskas, Artūras   VU RK          86'33  5      20

  

--------------------------------------------------------------------

 

Competition:  05.08.2023   from 12.00

Band/Limit:   2-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W45=1 W65=1  M21=5 M40=1

 M50=3 M60=2 M70=1, 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė  Lapiu      106'51   5       3

  

Category   W45

   1. Kozir, Natalija        Ukr                  102'42  4       5

  

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija RUOK     118'29   1       5

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas  Lapi            58'50   6      26

   2. Volbikas, Rolandas      Peleng         85'27   6      10

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi           89'51   6      12

   4. Navickas, Julius             Lapi          100'38   6      12

   5 Tamaševičius, Audrius Lapi             96'31    3      10

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis          Pele               89'04  5      14

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas      Pele              64'24   6      16

   2. Dapkus, Gintaras       Pele              71'46   5      17

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              86'09   5      16

 

Category   M60

   1. Navickas, Egidijus   Lapi                98'24  4      20

   2. Žukauskas, Artūras   VU RK        119'25  3      21

 

Category   M70

   1. Dapkus, Algimantas   Pele              80'26  2      20

 

-------------------------------------------------------------------

 

Competition:  04.08.2023   from 18.00

Band/Limit:   Foxoringas band / 140 min

Competitors:  W21=1 W45=1 W65=1  M21=4 M40=2

 M50=3 M60=1, 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė  Lapiu      110'01   10       3

  

Category   W45

   1. Kozir, Natalija        Ukr                  109'40  7       5

  

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija RUOK       84'29   3       5

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas  Lapi            50'08   14    26

   2. Navickas, Julius             Lapi           75'05   14    12

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi           78'42    8    12

   4 Tamaševičius, Audrius Lapi             79'021  6     10

 

Category   M40

   1. Okulič, Kazarinas Vaidotas  KTU RK  79'32   11   14

   2. Ruzgis, Kęstutis          Pele               57'41  5      14

 

Category   M50

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              73'51   11      16

   2. Bertašius, Rimvydas  Ok                55'18   10      18

   3. Navalinskas, Tomas   Ok              130'49   7      18

 

Category   M60

   1. Žukauskas, Artūras   VU RK       110'37  10      20

 

 

Organizer: RSK „Radio-O“, Remigijus

---------------------------------------------

 

Atviros ARDF SPRINTO varžybos

Skirtos S.Dariaus ir S. Girėno skrydžio

Per Atlantą  90 – osioms metinėms paminėti

Ažuolų slėnis, LY sąskrydis HAMFEST 2023

 

Competition:  29.07.2023   from 12.00

Band/Limit:   2+80-m-band / 60 min

Competitors:  M60=3 M50=3 W45=2 W21=2 M40=2 M70=1 W35=2

 M21=6 W55=2  W65=1 M10=2 W19=1 - 12 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W19

   1. Pudžiuvėlytė, Rusnė      KTU               36'13   7      96

 

Category   W21

   1. Sarpilo, Miglė           VU RK              18'16   11      75

   2. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              21'00   11      8

 

Category   W35

   1. Mastauskienė, Nadiežda   Pele              20'56   11      88

   2. Gasickė, Neringas        Pele              23'52   8       8

 

Category   W45

   1. Kozyr, Natalija          URK               20'37  11      90

   2. Daudaravičienė, Vita     Lapi              24'30  11      73

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita           Pele              26'58  11      93

   2. Bogušienė, Asta          Pele              24'10  10      92

 

Category   W65

   1. Tamaševskaya, Marija     Pele              23'05   4      94

 

Category   M21-1

   1. Navickas, Julius         Lapi              19'32  11     100

   2. Skudrickas, Mantas       Lapi              23'19  11      84

   3. Paliliūnas, Karolis      Lapi              37'14   9     102

   4. Kamarevcevas, Eduardas   Lapi              26'40   6      98

 

Category   M21-2

   1. Pudžiuvėlis, Simas       KTU RK            36'14   6      95

   2. Staniulionis, Martynas   VU RK            50'13   6     105

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         pele              17'50   11      81

   2. Edgaras Lepeška    LRMD           52'06   5     106

 

Category   M50

   1. Vladas, Kalvelis         Pele              20'17   11      70

   2. Dapkus, Robertas         Pele              13'12   8      78

   3. Češūnas, Valentinas    VRK            56'38   5     103

  -  Staniulionis, Saulius    VU RK            9'31   B     101

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              17'29   11      71

   2. Navickas, Egidijus       lAPI              27'55   11      99

   3. Žukauskas, Artūras     VU RK        29'17   11      77

 

Category   M10

   1. Mastauskas, Herkus       Pele              20'10   7      97

   2. Kamarevcevas, Tomas      Lapi               8'53   3     104

 

 

 

Organizer: LRMD, RSK "Pelengas", Algis, Viktor, Stasė, Jonas

 

------------------------------------------------

Čekijos 5-th DAYS ARDF CZ

 

Vardas, pavardė

144 MHz

3,5 MHz

Laikas

Vieta

Laikas

Vieta

Julius Navickas

86.02

4

87.31

6

Mantas Skudrickas

99.35

6

96.15

7

Audrius Tamaševičius

103.23

8

108.08

10

 

Organizer: Club FPA ARDF CZ

------------------------------------------

2023 metų Šiaulių rajono SRP pirmenybės

Šiaulių raj., Gabriejolė, 2023 06 15, Vilkija, Pakarklė 1023 06 17

 

Competition:  15.06.2023   from 17.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W55=2 M21=3 M40=1 M50=3 M60=3, M70=1 - 2 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė  Lapiu         71'50   5       3

  

Category   W55

   1. Užienė, Sigita          Lapi                 56'54   4       5

   2. Bogušienė, Asta      Lapi                 62'12   4       5

 

Category   M21

   1. Navickas, julius           Lapi            71'10   6      26

   2. Tamaševičius, Audrius Lapi            92'02   6      10

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi           62'05   4      12

  

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis          Pele               57'42   6      14

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              55'43   6      16

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi             61'49   6      17

   3. Kalvelis, Vladas         Pele                 69'10   6      18

.

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              60'26  6      20

   2. Bartkus, Viktor          Pele                82'57  6      24

   3. Simanaitis, Alvydas   Lapi                48'50  4      22

 

   Category   M70

   1. Dapkus, Algimantas   Pele               55'16   2      16

 

 

Organizer: RSK „Lapių medžioklė“, Egidijus, Julius

 ---------------------------------

Competition:  17.06.2023   from 11.00

Band/Limit:   2-m-band / 130 min

Competitors:W55=1 W65=1 M21=4 M50=2 M60=3, M70=1 - 4 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita          Lapi                 94'58   4       5

  

Category   W65

   1. Tomashevskaia, Marija  RU OK  120'45   1     6

 

Category   M21

   1. Volbikas, Rolandas     Pele             60'43  6      26

   2. Navickas, Julius           Lapi             82'34   6      27

   3. Tamaševičius, Audrius Lapi           91'19   5      10

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi          60'36   4      12

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas   Lapi             60'19   6      17

   2. Kalvelis, Vladas         Pele             110 '31   6      18

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              83'36  6      20

   2. Bartkus, Viktor          Pele                85'28  6      24

   3. Žukauskas, Artūrass  VU RK         103'53  5      22

 

   Category   M70

   1. Dapkus, Algimantas   Pele               96'18   1      14

 

Organizer: RSK „Lapių medžioklė“, Egidijus, Julius

 

-----------------------------------

 

Atviros ARDF žaidynės „Saulės miestas – 2023“

                        Kelmės raj., Vaitaičiai/Gelučiai, 2023 05 20-21

 

Competition:  21.05.2023   from 10.00

Band/Limit:   80-m-band / 140 min

Competitors:  W21=1 W45=2 W55=1 W65=1 M21=5 M40=2 M50=5 M60=4 - 8 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

 

Category   W45

   1. Kozyr, Natalia           UKR               64'44   5       3

   2. Dapkienė, Aušra          Pele              71'15   5       4

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              94'04   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK              76'45   2       7

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Pele              43'51   6      26

   2. Skudrickas, Mantas       Lapi              62'01   6      12

   3. Šiukšteris, Tomas        Lapi              68'23   6      11

   4. Volbikas, Rolandas       Pele              80'42   6      13

   5. Tamaševičius, Audrius    Lapi             103'17   6      10

 

Category   M40

   1. Bendikas, Tomas          KTUR             112'06   6      14

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              48'13   5      17

   2. Kalvelis, Vladas         Pele              54'14   5      18

   3. Dapkus, Robertas         Pele              54'27   5      16

   4. Masilionis, Remigijus    Radi              57'51   5      27

   5. Dapkus, Gintaras         Pele              63'39   5      19

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              56'56   5      20

   2. Bartkus, Viktor          Pele              66'25   5      24

   3. Žukauskas, Artūras       VURK              82'22   5      22

 

Organizer: RSK „Pelengas“, Algis, Stasė, Domantas, Gintaras.

 

Rėmėjai: RSK“Pelengas“, Šiaulių miesto  savivaldybė,(Konkurso būdu).

--------------------------------------------------------------

 

Competition:  20.05.2023   from 14.00

Band/Limit:   2-m-band / 140 min

Competitors:  W45=2 W55=1 W65=1 M21=6 M40=1 M50=4 M60=5 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              75'36   5       4

   2. Kozyr, Natalia           UKR              133'27   4       3

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              72'32   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK              83'30   2       7

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Pele              60'46   6      26

   2. Šiukšteris, Tomas        Lapi              69'05   6      11

   3. Navickas, Julius         Lapi              89'11   6       9

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi              93'56   6      10

   5. Volbikas, Rolandas       Pele              97'32   6      13

   6. Skudrickas, Mantas       Lapi              78'48   3      12

 

Category   M40

   1. Bendikas, Tomas          KTUR             114'29   6      14

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              47'59   5      16

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              49'28   5      17

   3. Dapkus, Gintaras         Pele              65'05   5      19

   4. Kalvelis, Vladas         Pele              89'41   5      18

 

Category   M60

   1. Navickas, Egidijus       Lapi              65'01   5      21

   2. Basys, Rimantas          Pele              73'12   5      20

   3. Bartkus, Viktor          Pele              83'19   5      24

   4. Žukauskas, Artūras       VURK              89'26   5      22

   5. Simanaiotis, Alvydas     Lapi              57'04   4      27

 

 

Organizer: RSK „Pelengas“, Algis, Stasė, Domantas, Gintaras.

 

Rėmėjai: RSK“Pelengas“, Šiaulių miesto  savivaldybė, (Konkurso Būdu). 

 

 

--------------------------------------------

 

Atviros Lietuvos SRP veteranų varžybos

                        Švėkšna, 2023 04 28,30

 

Competition:  28.04.2023   from 17sx.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W19 – 1 W21=1 W45=2 W55=1 W65=1

M19=3 M21=4 3 M40=2 M50=3 M60=3 M70=1 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W19

   1. Klecova, Johana      CZE              63'27     5      4 3 2 5 B

 

Category   W21

   1. Jelinkova, Sarka       CZE              60'39    5       4 3 5 1 B

 

Category   W45

   1. Kozyr, Natalia          UKR              65'26    5       4 3 2 1 B

   2. Kralova, Mircam     CZE               65'50    4       4 2 1 B

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              57'35   4       4 2 1 B

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria  RU OK    73'42   2       1 B

 

Category   M19

   1. Klec, Jakub                 CZE              54'42   6      4 3 2 1 5 B

   2. Bruckner, Filip           CZE              55'29   6      4 3 2 1 5 B

   3. Habel, Jakub              CZE              61'57   6      4 3 2 1 5 B

 

Category   M21

   1. Gomzik, Andrej           CZE              51'11   6      4 3 2 1 5 B

   2. Skudrickas, Mantas    Lapi              65'31   6      4 3 2 1 5 B

   3. Šefar, Matej                 CZE              66'15   6      4 3 5 2 1 B

   4. Volbikas, Rolandas      Pele              66'53   6      4 3 2 1 5 B

 

Category   M40

   1. Kliž, Michal                  CZE              65'17   5      4 3 5 1 B

   2. Bendikas, Tomas         KTU RK      72'42   5      4 3 1 5 B

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas       Pele              58'44    5      4 3 1 5 B

   2. Kalvelis, Vladas          Pele              67'02    5      4 3 1 5 B

   3. Kral,  Jozef                 SVK              78'14    4       3 4 1 5 B

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas         Pele              49'14   5      4 3 2 1 B

   2. Bartkus, Viktor          Pele               63'37   5      4 3 2 1 B

   3 Žukauskas, Artūras    VU RK          78'05   5      4 3 2 1 B

 

Category   M70

   1. Algimantas, Dapkus   Pele              63'55    3      4 1 B

 

 

 

 

Competition:  30.04.2023   from 11.00

Band/Limit:   2-m-band / 140 min

Competitors:  W19 – 1 W21=1 W45=2 W55=1 W65=1

M19=3 M21=4 3 M40=2 M50=3 M60=3 M70=1 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W19

   1. Klecova, Johana      CZE              87'26     5      4 5 1 2 B

 

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė  Lapi          59'29    5       4 1 5 2 B

   2. Jelinkova, Sarka       CZE              60'22    5       4 1 5 2 B

 

Category   W45

   1. Kozyr, Natalia          UKR              77'29    5       4 1 5 2 B

   2. Kralova, Mircam     CZE               91'42    5       4 1 5 2 B

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              67'25   4       4 5 2 B

   2. Užienė, Sigita              Lapi              96'39   4       4 5 2 B

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria  RU OK    113'58  2       2 B

 

Category   M19

   1. Habel, Jakub              CZE              61'24   6      4 1 3 5 2 B

   2. Klec, Jakub                 CZE             69'09   6      4 1 3 5 2 B

   3. Bruckner, Filip           CZE              81'21   6      2 4 1 3 5 B

 

 

Category   M21

   1. Gomzik, Andrej           CZE              42'41   6      4 1 3 5 2 B

   2. Volbikas, Rolandas      Pele              62'55   6      2 4 1 5 3 B

   3. Šefar, Matej                 CZE              63'14   6      2 5 4 1 3 B

   4. Skudrickas, Mantas    Lapi              73'32   6      4 1 3 5 2 B

 

 

Category   M40

   1. Kliž, Michal                  CZE              75'05   5      2 4 1 3 B

   2. Bendikas, Tomas         KTU RK     117'53  5      2 4 1 3 B

   3. Ruzgis, Kęstutis          Pele                60'52   2      B

 

Category   M50

   1. Kalvelis, Vladas          Pele              71'11    6      4 2 5 1 3 B

   2. Kral,  Jozef                 SVK              72'26    5      4 1 3 2 B

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas         Pele              43'04   5      4 1 5 2 B

   2. Bartkus, Viktor          Pele               50'52   5      4 1 5 2 B

   3 Žukauskas, Artūras    VU RK          81'49   5      4 1 5 2 B

 

 

Helper: Audrius

 

Organizer:  RSK "Lapių medžioklė", Egidijus, Julius

 

------------------------------------------------------------------

 

Atviras Lietuvos SRP SPRINTO čempionatas

                        Švėkšna, 2023 04 29

 

Competition:  29.04.2023   from 11.00

Band/Limit:   80-m-band / 60 min

Competitors:  W19 – 1 W21=1 W45=2 W55=1 W65=1

M19=3 M21=4 3 M40=2 M50=3 M60=3 M70=1 - 7 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo       Foxes

--------------------------------------------------------------------

Category   W19

   1. Klecova, Johana      CZE              31'50     10      5 4 2 3 S F5 F1 F3 F2 B

 

Category   W21

   1. Jelinkova, Sarka       CZE              32'53    10       5 4 3 2 S  F1 F5 F3 F2 B

   2. Kamarevceva, Giedrė  Lapiu       38'43    10       5 4 3 2 S  F2 F5 F1 F3 B     

 

Category   W45

   1. Kralova, Mircam     CZE               44'30    10       1 5 4 2 S F1 F4 F3 F2 B

   2. Kozyr, Natalia          UKR              51'41    10       4 1 5 2 S F3 F4 F1 F2 B

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              33'39   9         5 4 2 S F1 F4 F2 F3 B

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria  RU OK    56'18   5        5 1 S F3 B

 

Category   M19

   1. Klec, Jakub                 CZE              26'19   12    5 1 4 3 2 S F1 F5 F4 F2 F3 B                                   B

   2. Bruckner, Filip           CZE              33'32    12    5 1 4 3 2 S F4 F2 F5 F1 F3 B

   3. Habel, Jakub              CZE              36'52    12     5 1 4 3 2 S F1 F5 F4 F3 F2 B

 

Category   M21

   1.Volbikas, Rolandas      Pele              32'44   12    5 1 3 4 2 S F3 F4 F2 F5 F1 B

   2 Gomzik, Andrej           CZE              32'51   12     5 4 1 3 2 S F3 F1 F5 F4 F2 B

   3. Skudrickas, Mantas    Lapi              35'42   12     5 4 2 3 1 S F4 F5 F1 F3 F2 B

   4. Šefar, Matej                 CZE              37'00   12     1 5 4 3 2 S F1 F5 F4 F3 F2 B

 

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis          Pele              30'25    10      5 4 3 2 S F1 F5 F2 F3 B

   2. Kliž, Michal                  CZE             30'44    10     5 4 3 2 S F5 F1 F3 F2 B

   3.Bendikas, Tomas         KTU RK      43'56    10     5 4 3 2 S F3 F2 F1 F5 B

 

Category   M50

   1. Kral,  Jozef                 SVK              43'02     10     5 4 3 2 S F5 F1 F3 F2 B

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas         Pele              28'08    9        5 4 1 2 S F1 F4 F2 B

   2. Žukauskas, Artūras    VU RK        40'56    9        1 4 2 5 S F1 F2 B

   3

 

Category   M70

   1. Algimantas, Dapkus   Pele              43'03    7       5 4 1 S F3 F2 B

 

 

Helper: Audrius

 

Organizer:  RSK "Lapių medžioklė", Egidijus, Julius

 

 

-------------------------------------------

 

2023 m. Lietuvos sportinės radiopelengacijos

Vasaros sezono atidarymo varžybos  

Šiauliai/Šaltupis

                     2023 04 15-16

 

Competition:  16.04.2023   from 9.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W21=1 W45=2 W55=2 W65=1 M21=6 M50=5 M40=1 M60=5 M70=1

              - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              67'36   5       1

 

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              60'48   5       4

   2. Kozyr, Natalia           UKR               68'54   5       3

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              48'10   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK             108'15   2       7

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Pele              48'59   6      26

   2. Volbikas, Rolandas       Pele              66'57   6      13

   3. Šiukšteris, Tomas        Lapi              68'47   6      11

   4. Navickas, Julius         Lapi              68'48   6       9

   5. Skudrickas, Mantas       Lapi              68'56   6      12

   6. Tamaševičius, Audrius    Lapi              81'17   6      10

 

Category   M50

   1. Kalvelis, Vladas         Pele              49'34   5      18

   2. Skudrickas, Algirdas     Lapi              51'21   5      17

   3. Dapkus, Robertas         Pele              53'11   5      16

   4. Dapkus, Gintaras         Pele              54'11   5      19

 

Category   M40

   1. Ruzgis, Kęstutis         pele              53'37   5      15

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              55'04   5      20

   2. Bartkus, Viktor          Pele              60'40   5      24

   3. Maršalka, Arūnas         VURK              75'17   5      23

   4. Žukauskas, Artūras       VURK              93'43   5      22

   5. Alvydas Simanaitis       Lapi              48'24   3      28

 

 

Helper: Egidijus

 

Organizer:  RSK "Pelengas", Algis, Stasė,  Viktor.

 

 

--------------------------------------------------------------

 

Competition:  15.04.2023   from 12.00

Band/Limit:   2-m-band / 140 min

Competitors:  W21=2 W45=2 W55=2 W65=1 M19=1 M21=6 M40=2 M50=5 M60=5

              M70=1 - 7 Club

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

   1. Kamarevceva, Giedrė      Lapi              82'40   5       1

 

   Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              65'28   5       4

   2. Kozyr, Natalia           UKR               71'17   5       3

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              82'17   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK             110'21   3       7

 

Category   M21

   1. Nakvosas, Mindaugas      Pele              56'46   6      26

   2. Navickas, Julius         Lapi              64'39   6       9

   3. Šiukšteris, Tomas        Lapi              69'51   6      11

   4. Tamaševičius, Audrius    Lapi              91'41   6      10

   5. Volbikas, Rolandas       Pele              96'04   6      13

   6. Skudrickas, Mantas       Lapi              84'45   5      12

 

Category   M50

   1. Skudrickas, Algirdas     Lapi              46'31   5      17

   2. Dapkus, Robertas         Pele              47'12   5      16

   3. Dapkus, Gintaras         Pele              56'39   5      19

   4. Kalvelis, Vladas         Pele              73'51   5      18

 

Category   M60

   1. Maršalka, Arūnas         VURK              70'07   5      23

   2. Navickas, Egidijus       Lapi              71'57   5      21

   3. Basys, Rimantas          Pele              72'26   5      20

   4. Bartkus, Viktor          Pele              72'28   5      24

   5. Žukauskas, Artūras       VURK             122'49   5      22

 

 

Helper: Rolandas

Organizer:   RSK “Pelengas” Algis, Stasė, Viktor

 

 

------------------------------------------------------------

 

2023 m. ARDF varžybos Lietuvos nepriklausomybės

Atkūrimo dienai „Kovo 11“ paminėti

                        Pociškė, 2023 03 25

Competition:  25.03.2023   from 11.30

Band/Limit:   2-m-band / 130 min

Competitors:  W45=1 W55=1 W65=1 M21=4 M40=1 M50=4

M60=3 M70 – 1,  6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Kozyr, Natalia        UKR            116'59   6       3; Fox – 1 3 4 2 5 B

 

Category   W55

   1. Užienė, Sigita          Lapi              59'22   4  5; Fox - 1 5 4 B                           

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK  73'12;   2  7;  Fox - 1 B

 

Category   M21

   1. Navickas, Julius         Lapi              56'38   6       9; Fox - 1 3 4 2 5 B

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi         78'41   6      12; Fox – 1 3 5 4 2 B

   4. Volbikas, Rolandas     Pele              84'38  6      24; Fox – 1 5 3 4 2 B                                                

   5. Tamaševičius, Audrius    Lapi        117'58   6    10; Fox – 1 5 2 4 3 B

 

Category   M40

   1. Bendikas, Tomas     KTU RK          116'58   6    14; Fox – 3 4 2 5 1 B

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele             53'07   6      16; Fox – 1 5 3 4 2 B

   2. Skudrickas, Algirdas    Lapi            62'20   6      19; Fox – 3 1 5 4 2 B

   3. Kalvelis, Vladas         Pele                65'57   6      18; Fox – 3 4 2 1 5 B

   4. Bartkus, Viktor          Pele                74'45   6      14; Fox – 3 1 5 4 2 B

 

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele             65'40   6      20; Fox – 3 4 2 1 5 B

   2. Maršalka, Arūnas  VURK              95'32   6      23; Fox – 1 5 2 4 3 B

   3. Žukauskas, Artūras  VURK          123'49   6      22; Fox – 1 3 4 2 5 B

 

Category   M70

   1. Dapkus, Algimantas   Peleng        91'45     2       8;  Fox - 3 B

 

 

Organizer:   RSK “Lapių medžioklė” Egidijus, Julius

 

----------------------------------------------

 

 Kombinuotos ARDF varžybos Gintautui Ambražui atminti      

 

Nr. Vardas Pavardė          Laikas Paimtos "lapės"                 Taškai Bauda Rezultatas Vieta

                                         Vyrai

27 Algirdas Skudrickas 00:40:01 4F, 5F, 3F, 4, 5, 2F, 3, 1       17          1          16                1

20 Julius Navickas 00:41:57 4F, 4, 3F, 5, 3, 1, 5F                      16          2         14                 2

56 Mindaugas Nakvosas 00:44:58 5F, 3F, 4, 5, 3, 1, 2F, 2       18           5         13                3

108 Rimantas Basys 00:44:01 5F, 2F, 5, 3, 1, 4, 3F, 4F            17          5         12                4

3 Аudrius Tamaševičius 00:42:37 1, 3, 5, 3F, 4                           14          3         11                5

51 Mantas Skudrickas 00:44:29 4F, 5F, 3F, 2F, 5, 3, 1             13          5           8                6

29 Vladas Kalvelis 00:45:31 3F, 4, 5, 3, 2F, 5F                          13          6           7                7

82 Kęstutis Ruzgis 00:41:24 1, 2, 5F, 4F, 3F                                6           2          4                 8

12 Algimantas Dapkus 00:40:13 5F, 2F, 3F, 4F                          4           1          3                 9

93 Karolis ir Ignas 00:33:31 1                                                         1           0          1               10

34 Rolandas Lazdauskas 00:49:37 4, 2, 1, 3, 5F                        11         10          1               11

70 Audrius Blažys 00:55:12 3F, 1, 3, 5, 3F, 4, 2                         16         16          0               12

                                           Moterys

13 Asta Bogušienė 00:44:46 1, 3, 5, 4, 3F, 4F                            15           5        10                 1

58 Giedrė Kamarevceva 00:44:45 5, 3, 2, 5F, 3F                      12          5           7                2

 

              Varžybas rengė: RSK „Lapių medžioklė“, Egidijus

--------------------------------------------

 2023 m. ARDF varžybos

Lietuvos nepriklausomybės  dienai paminėti

                        Šiauliai, 2023 02 19

Competition:  19.02.2023   from 12.00

Band/Limit:   80-m-band / 120 min

Competitors:  W45=2 W55=1 W65=1 M19=1 M21=5 M40=1 M50=3 M60=4 - 6 Club

 

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W45

   1. Dapkienė, Aušra          Pele              55'27   5       4

   2. Kozyr, Natalia           UKR               69'53   5       3

 

Category   W55

   1. Bogušienė, Asta          Lapi              37'09   4       5

 

Category   W65

   1. Tomashevskaya, Maria     RUOK              79'26   3       7

 

Category   M19

   1. Babelis, Tomas           VURK              86'09   6       8

 

Category   M21

   1. Šiukšteris, Tomas        Lapi              52'15   6      11

   2. Navickas, Julius         Lapi              57'32   6       9

   3. Skudrickas, Mantas       Lapi              58'03   6      12

   4. Bartkus, Viktor          Pele              63'38   6      24

   5. Tamaševičius, Audrius    Lapi              65'03   6      10

 

Category   M40

   1. Bendikas, Tomas          KTUR              86'55   6      14

 

Category   M50

   1. Dapkus, Robertas         Pele              44'39   5      16

   2. Dapkus, Gintaras         Pele              46'17   5      19

   3. Kalvelis, Vladas         Pele              51'02   5      18

 

Category   M60

   1. Basys, Rimantas          Pele              45'17   5      20

   2. Maršalka, Arūnas  VURK              47'28   5      23

   3. Navickas, Egidijus     Lapi              57'30   5      21

   4. Žukauskas, Artūras  VURK           67'38   5      22

 

 

Organizer:   RSK “Pelengas” Algis

 

 

-------------------------------------------

 

2023 m. ARDF varžybos

Lietuvos laisvės dienai paminėti

                                           Vilnius, 2023 01 15

Competition:  15.01.2023   from 12.00

Band/Limit:   80-m-band  / 120 min. Sprintas

Competitors:  M19=1 M21=6 M40=2 M50=2 M60=3 

W21=1 W35-1 W55-1 W65-1,   Club7

Place Name                     Club Call      Run time  Fox   StNo

--------------------------------------------------------------------

Category   W21

1. Kamarevceva, Giedrė    Lapiu    43'41  11      25

Category   W35

1. Kozir, Nataliia     UKR   55'33  11      25

Category   W55

1. Bogušienė, Asta     Lapiu   42'38  10      25

Category   W65

   1. Tomaševskaja, Marija     OSK Ruda   57'20  5      24

   Category   M19

  1. Babelis, Tomas              VU RK             34'09   12      20

  Category   M21

  1. Nakvosas, Mindaugas      Peleng V           25'00   12       2

  2. Navickas, Julius                Lapiu               29'30     12       5 

  3. Navickas, Paulius              Lapiu                 30'32   12        5

  4. Volbikas, Rolandas       Peleng  K              32'54   12       3

  5. Skudrickas, Mantas       Lapiu                  37'10   12       5

  6. Tamaševičius, Audrius     Lapiu                39'22   12       5 

   Category   M40

   1. Bendikas, Tomas         KTU RK                43'24   12      14

   2. Okulič-Kazarinas           LŠS V                  48'33    12      30

  Category   M50

   1. Skudrickas Algirdas   Lapiu                    30'10   12      30

   2. Kalvelis, Vladas        Peleng                   35'11   12     11

   Category   M60

  1. Basys, Rimantas          Peleng               29'37   12      18

  2. Navickas, Egidijus       Lapiu                  35'42   12     11

  3. Maršalka, Arūnas        VU RK                 37'38    12      21

Organizer: VU RK Vilnius Artūras, Eugenijus