LYAC komanda skelbia 2020 metų rezultatus.
Please look below for LYAC results of 2020.

Bendri LY dalyvių rezultatai / LY common results

LY rezultatai pagal bangu ruozus / LY results as per band

Bendri užsienio dalyvių rezultatai / Open Class section common results

Užsienio dalyvių rezultatai kiekviename ruože/ Open Class section results as per band

LYAC komanda pateikia jums 2020 metų LYAC rezultatus.
Džiugu ir vėl nuoširdžiai sveikiname ilgalaikį UTB entuziastą ir LYAC gerbėją Paulių LY2R iš Šeduvos, kuris jau eilę metų iškovoją pirmąją vietą bendroje įskaitoje ir pirmąją vietą kiekviename bangų ruože. Lyginant su praeitais metais, ženklų proveržį parodė Darius LY3DE, o į trečią vietą pasidalino kolektyvas LY2WR ir Stasys LY1CR

Kalbant apie FM įskaita, čia ir vėl nebuvo staigmenų, nes LRMD prizą už geriausią rezultatą, parodytą dirbant tik FM, 2020 metais ir vėl iškovojo entuziastas Andrejus LY2HQ. Antras yra Mironas LY3BBM, o trečias – reitinguose atsiradęs Vidas LY3PDX.

Užsienio stočių kategorijoje šiais metais ir vėl staigmena – pirmąją vietą iškovojęs žinomas UTB operatorius iš Kaliningrado srities, mikrobangų entuziastas Aleksandras RA2FGG , kuris šioje įskaitoje buvo nepralenkiamas ir iš antros vietos 2019 metais pakilo į garbingą pirmą vietą. Antroje vietoje yra mūsų kaimynas iš Lenkijos Andžej SP2FRY, o trečioje, kaip ir 2019 metais – daugkartinis mūsų varžybų nugalėtojas iš Latvijos Viesturs YL2AJ

Jūsų LYAC komanda, – Oleg LY3UE, Simonas LY2EN, Saulius LY1VP

No Responses to “2020 LYAC rezultatai / 2020 LYAC results”

  1. zovre lioptoron 19 Aug 2021 at 18:46:11 GMT+0200

    Fantastic website. Plenty of helpful info here. I’m sending it to a few buddies ans additionally sharing in delicious. And certainly, thank you for your effort!

  2. zortilo nrelon 13 Oct 2021 at 01:07:23 GMT+0200

    I do agree with all of the ideas you have presented in your post. They are really convincing and will certainly work. Still, the posts are very short for beginners. Could you please extend them a bit from next time? Thanks for the post.

  3. zortilonrelon 24 Oct 2021 at 14:21:44 GMT+0200

    Admiring the dedication you put into your site and in depth information you offer. It’s awesome to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed material. Excellent read! I’ve saved your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

Trackback URI | Comments RSS

Palikite komentarą