Alytaus piliakalniai - 6 ( op.LY2BOK )

              

 

 

                  Sekmadienį (2006 08 06), nutariau aplankyti gretimai Alytaus esančius du piliakalnius. Tai Margaravos AL-04 ir Rumbonių AL - 05, o tuo pačiu išbandyti naują transiverį IC-706MK1, anteną su 300 om fyderiu ir tiunerį su simetrinimo transformatoriumi.

       Oras buvo labai malonus .Apsiniaukę, bet lietaus dar nėra.  Pirmiausiai nutariau aplankyti Margaravos piliakalnį. Margaravos piliakalnis, vad. Raudonkalniu, Margirio kalnu. Suradau labai lengvai pagal GOOGLE EARTH palydovinę nuotrauką. Privažiavimas labai geras . Greitai iškėliau anteną ir viską sujungiau.

 

                                                                                            

 

                                                                                                    Prie Margaravos piliakalnio

 

 Su tiuneriu viskas puikiai susiderino ir antenoje visas transiverio galingumas... 100 vatų. 08:45 val. Visi puikiai atsakinėja. Mano signalas visoje Lietuvoje 59+.  Aš taip pat visus girdžiu labai garsiai. Eterio triukšmai  0 .  Pusę valandos paoperavus jau turiu netoli 50 QSO.

 

                                                                                  

                                                                                                   Vaizdas į Nemuno pusę

 

             Sekantis maršrute piliakalnis Rumbonys. Netoli bažnyčios yra Rumbonių piliakalnis. Legenda pasakoja, kad Rumbonių ir Punios piliakalnius jungia tunelis po Nemunu.
     Suradau taip pat labai lengvai pagal palydovinę nuotrauką. Jau neprivažiavus apie 200 m jis puikiai matosi. Sutvarkytas neblogai, mediniai laipteliai ir labai maža viršūnėlė.Vėl tenka įsitaisyti piliakalnio papėdėje, tik antenos vieną "petį" užkabinu prie laiptelių turėklų piliakalnio viršūnėje.

 

         

             Antena Rumbonyse                                                     Rumbonių pil. žymeklis                                              Bendras piliakalnio vaizdas

 

          Greitai prabėga apie pusė valandos ir visi esantys eteryje korespondentai jau turi šį piliakalnį savo loguose.

Į pabaigą ir lietus pradėjo krapnoti, tačiau jau viskas sudėta į mašiną ir judu link namų... Viso padaryta 95 QSO (ssb).

         Aparatas IC-706MK1  gamtoje tikrai tinkamas (tokiems tikslams jis ir buvo pagamintas).  Antena dirbo gerai , taip kad  šis aparatūros komplektas man pasiteisino ir esu labai patenkintas. Greitu laiku vėl žadu aplankyti  eilę piliakalnių Alytaus apskr. prie Dusios ežero.

 

Iki naujų susigirdėjimų nuo piliakalnių !

        

Justinas   LY2BOK   2006 08 06.